Wiceszef Kancelarii Prezydenta RP w Gryfinie

  • 17.02.2018, 22:30 (aktualizacja 17.02.2018, 23:04)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiceszef Kancelarii Prezydenta RP w Gryfinie fot. TWS
W gryfińskiej siedzibie PiS przy ul. B. Chrobrego dzisiaj 17 lutego 2018 r. odbyło się spotkanie z ministrem Pawłem Muchą – Sekretarzem Stanu, radnym województwa zachodniopomorskiego i przewodniczący zarządu powiatowego PiS.

- To były dobre dwa lata – podsumował Paweł Mucha dotychczasowe rządy Prawa i Sprawiedliwości. Podkreślił, że stulecie odzyskania niepodległości to także rok referendum konsultacyjnego w sprawie nowej Konstytucji RP. Nawiązał do zbliżających się jesiennych wyborów samorządowych i w związku z tym zachęcał członków PiS do zwiększonej aktywności. Mówił o spadku bezrobocia, wpływu 500+ na poprawę sytuacji wielu rodzin, dofinansowaniu przebudowy dróg krajowych, odbudowie przemysłu stoczniowego oraz roli Polski w Unii Europejskiej.

Paweł Mucha zapowiedział, że w marcu br. zostanie organizowane spotkanie nie tylko z członkami PiS, ale także z mieszkańcami Gryfina, na które już teraz serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (23)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

knieja
knieja 22.02.2018, 01:53
Poparcie ma niesamowicie duże.
meteusz
meteusz 20.02.2018, 07:06
Panie Mucha, czy Prezydent zapomniał o swojej ustawie dla mikro przedsiębiorców w sprawie zmniejszenia ZUS-u ?
T75
T75 19.02.2018, 23:20
Czas postawić na PiS i dobrą zmianę na lokalnym szczeblu. Przez trzy kadencje władze udawały, że mają nic wspólnego z czerwonymi otaczając się byłymi esbekami. W ostatniej kadencji władze udają, że są po stronie mieszkańców nie robiąc nic. Może w końcu Gryfino doczeka się władzy, która nie będzie traktować miasta i gminy jak folwark.
Mieszkanka
Mieszkanka 18.02.2018, 16:56
A ja zaufalam prawnikowi. Przepraszam!
Konstytucja
Konstytucja 18.02.2018, 14:21
Czy ten koleś działał przy ustawach pacyfikujących sądownictwo i ma moją krew na rękach?
San Marco
San Marco 19.02.2018, 10:41
Na pewno nie ma pizzy na rękach.
myśl
myśl 19.02.2018, 18:12
Żal ci. Jakieś kompleksy leczysz
V2
V2 18.02.2018, 17:07
Zamknij się ty parchaty KODowito.Pilnuj swojego Kijowskiego.
Darek
Darek 18.02.2018, 13:56
Aktywnych ludzi nam trzeba
kibic
kibic 18.02.2018, 12:59
Panie wiceszefie czy moze pan doradzić prezydentowi aby nie jezdził na imprezy sportowe z udziałem polaków ? Bardzo proszę .
też kibic
też kibic 18.02.2018, 13:18
Popieram. Niech A.Duda ogląda sportowców w telewizji.
Dobra zmiana
Dobra zmiana 18.02.2018, 12:50
No stocznia to tak hula że jeszcze nie zdążą zbudować promu , a już go wodują .
500+
500+ 18.02.2018, 12:40
Nicolae Ceaușescu - W 1966 roku wprowadzono zakaz aborcji dopuszczający nieliczne wyjątki (cyganki mogły zawsze i wszedzie dokonywać aborcji). Przywódca eprowadził też program "nowy człowiek" zachecając kobiety do rodzenia dzieci.

Są piekne filmy dokumentarne na temat tej pieknej osoby i rezulatów jego programu rodzinnego. Polecam obejżeć :)
Rodzić dzieci !
Rodzić dzieci ! 19.02.2018, 11:23
Kobieta jest tylko po to aby gotować, sprzątać, rodzić dzieci i służyć mężczyźnie. Pan Mucha się zgadza sie z tym i popierają ten model +500.
Produkt
Produkt 19.02.2018, 10:05
Ciekawe ile rodzin w Polsce przyzna się otwarcie iż zdecydowało się na dziecko tylko ze względu na pieniądze?
Znam jedna taka rodzinę.Bardzo zwyczajna miła rodzina (nie patologia) która podjęła decyzję o następnym dziecku ze względu na pieniądze.

W Rumuni osoby urodzone po 1966 wiedzą iż nie są owocem miłości tylko efektem programu. Ciekawe jak to u nas będzie za 20 lat.
popesku
popesku 18.02.2018, 17:09
(cyganki mogły zawsze i wszedzie dokonywać aborcji). -Czyli wszystkie kobiety w Rumunii mogły dokonywać aborcji bez problemów.
-IQ
-IQ 18.02.2018, 19:13
Bardzo mądry wpis. Bardzo świadczący o twoim umyśle, wiedzy i kulurze.
Ernest
Ernest 18.02.2018, 12:04
Prawnicy... Ciekawe co dzisiaj czują ich wykładowcy, promotorzy
Dogon
Dogon 18.02.2018, 11:22
To chyba jedyna partia w Gryfinie która działa.
Paweł
Paweł 18.02.2018, 12:04
Panie ministrze Mucha działaj pan tam w srolicy. Sprawy Gryfina zostaw innym tym którzy są tu na miejscu i widząlokalne problemy. Pan niestety ich nie widzi.
buuuuuu
buuuuuu 18.02.2018, 12:40
"zostawcie tercetowi zabawki i piaskownice" buuuuu nie zabierajcie łopatek i wiaderek
Zero
Zero 19.02.2018, 11:17
Zero przekazu w tym komentarzu. Zero konstruktywności. Czasami lepiej milczec niz spamowac bez sensu.
kompleks prowincji?
kompleks prowincji? 18.02.2018, 12:30
Tylko prymityw narzeka, że na portalu piszą o oszustwach internetowych czy inwestycjach spoza gminy "bo tu jest Gryfino i mamy się we własnym bagienku taplać"!
Muchozol
Muchozol 18.02.2018, 10:36
Sensacja jak by UFO przyleciało.a o której otworzył drzwi moze o 6 rano???
Ernest
Ernest 18.02.2018, 10:06
Nepotyzm jakiego ten kraj jeszcze nie widzial
Spostrzegawcza
Spostrzegawcza 18.02.2018, 09:52
Historyk nie zna historii, prawnik prawa, ksiądz Ewangelii. A może znają, ale nie stosują?
Górniak
Górniak 18.02.2018, 09:23
Mocna ekipa, namiesza w tegorocznych wyborach samorządowych, to mój faworyt
stereo
stereo 18.02.2018, 18:47
Ona jest z innej epoki. Niestety poza wsadzeniem dzieci na stołki to chyba nue da rady
:):):)
:):):) 18.02.2018, 09:52
Trudno znaleźć gorszego kandydata niż obecny tercet...
Fakt
Fakt 18.02.2018, 10:04
Tylko czekać jak leń zapisze się do PiS
:)
:) 18.02.2018, 11:20
Już był w PiS, ale cztery lata temu nie było dobrze widziane, to się przed wyborami wypisał:)
Paweł
Paweł 18.02.2018, 09:33
O tak namiesza. Szczególnie pan Kawka, Lewandowski, czy bracia M. Proszę powiedzieć co zrobiliście dla Gryfina i jaki macie program. Sekretarz Ścisłowski opowie w jaki sposób zostać dyrektorem.
do Pawła:)
do Pawła:) 18.02.2018, 09:47
Jak zostać dyrektorem u Sawaryna? Albo mieć 67 lat i być znajomym burmistrza albo być na facebooku wicków:)

Paweł Dzisiaj, 09:33 opowie w jaki sposób zostać dyrektorem.
Paweł
Paweł 18.02.2018, 09:55
Oj zabolało a j zabolało sekretarzu. To co trzeba zrobić aby dostać fuchę dyrektora? Plakaty na ogrodzeniu lojalność i co jeszcze?
co cię boli, Pawełku?
co cię boli, Pawełku? 18.02.2018, 11:19
Za plakaty u Sawaryna to plastykiem miejskim się zostaje, "bolący Pawełku":)
Mieszkanka
Mieszkanka 18.02.2018, 09:20
Urbański wielki zarządca łeb spuścił i udaje potulnego
mieszkaniec
mieszkaniec 18.02.2018, 09:35
Dzięki Urbańskiemu mamy mniejsze rachunki za mieszkanie
emek
emek 18.02.2018, 08:54
Przed wyborami będą się pewno spotykać częściej. I będę trzymał kciuki za wygraną!
obcy
obcy 18.02.2018, 08:53
Tłumów to tam nie było ale znamienity gość nas jeszcze odwiedzi
chojniak
chojniak 18.02.2018, 08:44
Dobrze o nim świadczy, że pamięta o Gryfinie. Jak wpada to spotyka się z ludźmi
Gość
Gość 18.02.2018, 05:08
Człowiek żenujący doradza Adrianowi a ten się miota między opinią prezesa a własnym zdaniem ,którego jak widać nie ma dobra zmiana jeszcze trochę i sami popodgryzacie sobie gardziele,czego wam serdecznie życzę, łobuzy
Grzesiek
Grzesiek 18.02.2018, 08:42
Jak źle można życzyć prezydentowi - głowie naszego państwa źle. Kim ty jesteś człowieku?

Pozostałe