Kolizja w centrum Gryfina z udziałem nastolatki

  • 21.02.2018, 13:56 (aktualizacja 22.02.2018, 00:40)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kolizja w centrum Gryfina z udziałem nastolatki
-Szesnastolatka nie zachowała ostrożności i weszła wprost na samochód, który znajdował się już na przejściu dla pieszych. Wpadła na drzwi auta od strony pasażera i urwała boczne lusterko – mówi nam Marcin Karpierz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Kierowca toyoty był trzeźwy. Dziewczyna została odwieziona na obserwację do szpitala. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową. Sprawczynią kolizji jest nastolatka z Gryfina.

Do zdarzenia doszło dziś (21 lutego 2018 r.) na skrzyżowaniu ulic Piastów i Bolesława Chrobrego w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do kierowca
do kierowca 21.02.2018, 21:38
A co ten ona, on tak zrobił jakoś?
Michal
Michal 21.02.2018, 20:51
Kiedy włodarze Gryfina zlecą zamontowanie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Piastów i Chrobrego? To już nie pierwszy wypadek z udziałem pieszego, a poza tym wyjechać z tej ulicy ( nawiasem drogi krajowej) i skręcić w prawo w kierunku Szczecina w jakimkolwiek czasie graniczy z cudem, a w wielu przypadkach stwarza zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego.
arek
arek 21.02.2018, 22:51
Dobry pomysł! Kasa to nie problem.
pieszy
pieszy 21.02.2018, 21:08
I to jest rozsądny postulat. Popieram!
niemoc urzędnicza
niemoc urzędnicza 21.02.2018, 22:48
Na całej głównej ulicy 20 tysięcznego miasta dwa miejsca parkingowe „bo się nie da” to świateł też pewnie „nie da się”...
Fred
Fred 21.02.2018, 19:39
Poprostu chodza jak swiete Krowy .niepatrzac. Odrazu z chodnika na pasy!!
"piesza rozdeptała samochód"
"piesza rozdeptała samochód" 22.02.2018, 00:13
W tym Gryfinie to dziewczyny rozdeptują samochody! Uważajcie kierowcy – rozdepczą was:)
Mumu
Mumu 21.02.2018, 19:23
Kara surowa dla nastolatki jak by była wina kierowcy to by nikt się nie patyczkowal. Zakaz ???? noszenia smartfona i noszenie kamizelki odblaskowej.
pseudonim uliczny
pseudonim uliczny 21.02.2018, 19:20
Pseudonim Dagmarka Urwilusterka!
obcy
obcy 21.02.2018, 19:20
DO PYT CZY TY MASZ JAKIŚ PROBLEM DZIECKO, MOŻE POSZUKAJ DOBREGO SPECJALISTY BO CIĄGLE JEDNO I TO SAMO
dawaj namiary
dawaj namiary 21.02.2018, 22:52
matka siedzi w tyłu
GSM
GSM 21.02.2018, 18:58
Smatfona zabrać!!!
arek
arek 21.02.2018, 22:53
i oddać biednym!
cuda w grefinie
cuda w grefinie 21.02.2018, 18:50
cyt. "Weszła w drzwi od strony pasażera i urwała boczne lusterko – mówi nam Marcin Karpierz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie."


Albo ten pies prasowy łże jak bura suka albo ta nastolatka miała ręce długie i szybkie :-)
szczałamora
szczałamora 21.02.2018, 18:00
A morze zakohana?
debile
debile 21.02.2018, 17:58
jestescie chorzy, zamiast sie cieszyc ze jej sie nic nie stalo to srake cisniecie ze rodzice jej nie wychowali
w leb sie walnijcie wszyscy
debil jesteś sam!
debil jesteś sam! 21.02.2018, 19:02
"srake ciśniesz" - a pomyślałeś o traumie kierowcy? O tym, że w samochodzie mogło być dziecko, że kierowca mógł odruchowo skręcić na drugi pas?
Łatwo roztkliwiać się nad "dziewczątkiem"!
Trudniej pomyśleć o możliwym zagrożeniu!!!
Salah.
Salah. 21.02.2018, 15:58
Kds
klemens
klemens 21.02.2018, 15:45
Weszła w boczne drzwi i urwała lusterko.A co on cofał,do tyłu jechał czy jak?
Olo
Olo 21.02.2018, 19:04
Przestań się dziwić, tylko pomyśl – jak blisko krawężnika jedzie samochód – metr, pół? To mogła wejść na bok maski!
fizyka
fizyka 21.02.2018, 17:09
Jak jechał wolno (a że nie ma poważniejszych obrażeń to tak było) to zahamował i pewnie się przewróciła. Jakby jechał szybciej, miałby mniej poobijany samochód za to dziewucha miałaby gorzej!
vvvvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvv 21.02.2018, 15:35
jechałam widziałam dziecko nie zachowało ostrożności przy wchodzeniu na jezdnię trzeba się zatrzymać i popatrzeć jak kiedyś uczyli w szkole w prawo w lewo nie tylko komórka przy uchu ,
stara szkoła
stara szkoła 21.02.2018, 15:46
Mnie uczyli w lewo, prawo i w lewo. A dziś? Czego uczą?
pyt
pyt 21.02.2018, 15:13
Gdzie byli rodzice? No pytam sie gdzie byli
mmmm
mmmm 21.02.2018, 16:29
W ***
Joanna
Joanna 21.02.2018, 15:27
16-latka juz nie potrzebuje "podcierania tylka"przez rodzicow!!!????
pyt
pyt 21.02.2018, 15:52
Ewidentnie zabrakło opieki
penio
penio 21.02.2018, 15:45
Jak by ja dobrze wychowali to by wiedziała jak zachować się na ulicy.
matka nastolatki
matka nastolatki 21.02.2018, 19:21
Penio widocznie nie masz dziecka nastolatka skoro takie głupoty wypisujesz.
embrion
embrion 21.02.2018, 15:12
Mi ta sprawa śmierdzi! Żeby urwać lusterko to musiałaby być na jakimś haju!
nielewak
nielewak 21.02.2018, 15:31
Najważniejsze że kierowca, czyli ofiara był trzeźwy.
AA
AA 21.02.2018, 15:46
Jakby był nietrzeźwy to by jego wina była. Czyż to nie śmieszne?
Do tyłu jechał?
Do tyłu jechał? 21.02.2018, 15:10
Weszła w drzwi pasarzera i urwała boczne lusterko????



A czemu gryfińska psiarnia szuka głupszych od siebie?
marta
marta 21.02.2018, 20:38
do do tyłu jechał?- i taki jesteś skoro piszesz "pasaRZer"
barierki na miesiączkę
barierki na miesiączkę 21.02.2018, 18:10
Bo to głąby są - przecież nikt normalny w kaczystowskiej palantownii nie pracuje
Bahs
Bahs 21.02.2018, 14:35
I jeszcze gowniare powinni odciazyc mandatem i kosztami naprawy auta gumbaza lazi z telefonwm w reku i nic poza tym nie widzi.karac za glupote.!!!
Joanna
Joanna 21.02.2018, 15:29
....wszystkie dzieciaki chodza z fonkami....to kierowca ma uwazac dojezdzajac do pasow!!!bo jest dorosly i madrzejszy od nastolatkow!!!!
to trzymaj bachora w domu, zanim nauczysz elementarnych zasad zachowania!
to trzymaj bachora w domu, zanim nauczysz elementarnych zasad zachowania! 21.02.2018, 15:40
Nie wszystkie a nawet jeśli "wszystkie" biją słabszych - to nie znaczy że to wina słabszych, że podchodzą w zasięg pięści!!!

Pozostałe