Podczas sesji będzie przerwa obiadowa?

  • 22.02.2018, 09:30 (aktualizacja 22.02.2018, 12:19)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podczas sesji będzie przerwa obiadowa?
Przerwę obiadową zaproponował żartem przewodniczący Rady Gminy w Widuchowej Bogdan Kosmalski. Dzisiejsza sesja liczy rawie 40 punktów. Sesja może potrwać do wieczora...

Radni porozmawiają m.in. o podziale na okręgi wyborcze czy ustaleniu diet radnych i sołtysów.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wapiti
wapiti 24.02.2018, 22:17
Do następnej sesji będzie kilka przerw śniadaniowych obiadowych i kolacjowych!
sieć sanitarna
sieć sanitarna 24.02.2018, 15:16
Oszołomstwo z Żarczyna ma swoje spiskowe teorie!
niedorzecznik
niedorzecznik 22.02.2018, 20:35
piotruś w stylu urbana to wytłumaczy potem... tylko wf skończy...
wyborca
wyborca 23.02.2018, 21:25
...i oskarźy poprzednika za II wojnę światową.
disko polo
disko polo 22.02.2018, 15:24
Czy ,,nie panująca" pochwaliła się że po odwołaniu Dyr,ZGK i w czasie bezkrólewia była kontrola z ochrony srodowiska i gmina została ukarana karą ponad pół miliona złotych którą to my zapłacimy. Co na to radni bezradni.
pukacz
pukacz 22.02.2018, 15:39
Szok!
carno
carno 22.02.2018, 15:09
Radny Zdzisław Merski znowu chce zrobić skok na kasę? Po ostatnich zmianach to on by zyskał finansowo dlatego chyba tak dąży do zmiany.
zorki
zorki 24.02.2018, 15:17
Ten człowiek nie zna umiaru. Najwięcej zaległości to jest z czasów kiedy był wicewójtem
komornik
komornik 24.02.2018, 20:53
Gdy m.in. Filipiak i Merski rządzili gminą wyegzekwowałem dla EL-PASZ-u 500tyś.zł obecnie już ściągnąłem kilkadziesiąt tyś. czekam na grubą kasę z ZGK-można żyć.
widuch
widuch 25.02.2018, 07:17
komornik- może pochwal się ile z tej kwoty ściągnołeś dla siebie.
sołtys
sołtys 22.02.2018, 15:01
a gdzie najbardziej służalcza sołtys z bolkowic????
Soltys Bolkowic.
Soltys Bolkowic. 23.02.2018, 14:38
W du.....e. Ktos bardzo teskni.A jak komus szkoda mojej posadki to oddam za darmo.I nie podpisuj sie anonimowo tylko miej odwage uzyc swojego nazwiska.Beztalencie jakies.
bravo sołtys
bravo sołtys 24.02.2018, 20:00
W Widuchowej sołtys jest odważny i nie musi używać wulgaryzmów.
qś
22.02.2018, 11:56
Przerwa na kebaba?
Zbieram zamównienia
Zbieram zamównienia 22.02.2018, 20:44
Dla mnie zestaw mięso mieszane, sos mieszany.
Fox
Fox 22.02.2018, 10:06
Byle co, aby pisać....
żart
żart 22.02.2018, 09:49
Może ciastka przywrócą?

Pozostałe