Utalentowane lekkoatletki Hermesa zostały nagrodzone

  • 24.02.2018, 21:16 (aktualizacja 24.02.2018, 21:56)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Utalentowane lekkoatletki Hermesa zostały nagrodzone fot. TWS
Na zaproszenie burmistrza Gryfina Mieczysława Sawaryna w piątek 23 lutego 2018 r. w gabinecie włodarza gminy pojawiły się zawodniczki wraz z trenerami Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Hermes” Gryfino. Cztery sportsmenki i dwóch trenerów zostało zaproszonych, żeby odebrać przyznaną im nagrodę ufundowaną z prywatnych pieniędzy burmistrza Sawaryna.

Lekkoatletki skromne i jakby zdziwione z jakiego powodu się tu znalazły. Przed nimi kolorami mienią się medale - dowody ich talentu, wyrzeczeń, pasji i uporu. Aleksandra Kwiecień, Weronika Stefaniuk, Agata Piekarz i Marcelina Osińska - medalistki Halowych Mistrzostw Polski, które odbyły się kilka tygodni temu w Toruniu. Obok dumni ze swojej pracy i osiągnięć zawodniczek – zastępca dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji Jan Podleśny i trener Jacek Stefański.

-Radość jest nie tylko z brania. Radość jest również z możliwości dawania. Dlatego z wielką przyjemnością swoją prywatna nagrodę wręczam tym, dzięki którym o sportowym Gryfinie jest  głośno. Dziękuję zawodniczkom i trenerom, którzy wychowali już kilka sportowych pokoleń - powiedział burmistrz Mieczysław Sawaryn. wręczając nagrodę.   
Sportowcy „Hermesa” mają na swoim koncie mnóstwo spektakularnych sukcesów. Składa się na to  tak pracowitość , talent no i dobra organizacja pracy. Warto dodać, że Agata Piekarz wyjeżdża niedługo do Portugalii na Obóz Kadry Międzynarodowej. No i jak tu nie być dumnym? 
Obecny na spotkaniu wiceburmistrz Paweł Nikitiński poruszył temat budowy hali sportowej, mówił także również o szerszym zainteresowaniu gminy sportem.   
-Robimy wszystko co możemy, by pomóc w rozwoju gryfińskiego sportu – zapewniał wiceburmistrz.   
Lata „Hermesowi” mijają szybko. Nawet się nie obejrzeli, jak w przyszłym roku „stuknie” klubowi już sześćdziesiątka. Wiek jeszcze nie sędziwy, ale na pewno słuszny. A jubileusz będzie, że ho, ho.
TWS

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rózga
rózga 25.02.2018, 11:32
Panie Sawaryn "burmiszczu nasz" a gdzie się podziała uczciwość, skromność transparentność,prawdomówność, na które pan nabrał ludzi przed poprzednimi wyborami ?? Nie wstyd panu?!
Fakt
Fakt 25.02.2018, 11:50
Tyle w mim wstydu ile honoru
do rózgi
do rózgi 25.02.2018, 11:43
rózga chyba źle spałaś w nocy :)) Kto ci się śnił ???
rózga
rózga 25.02.2018, 12:14
Odp do 11.43 ☆ A co Ci po głowie chodzi? Nie interesują mnie Twoje zboczenia !!!
do11.43
do11.43 25.02.2018, 11:47
na pewno nie ty czerepach ,a koty nakarmione ??
Raciechowice
Raciechowice 25.02.2018, 10:12
Zamiast pączków i wody sodowej może wycieczka ? Do Raciechowic!!!!




















Gryfiniak
Gryfiniak 25.02.2018, 10:09
Głosowałem na nich. Nie powtórzę tego błędu!!
do Gryfiniak
do Gryfiniak 25.02.2018, 11:44
A ja powtórzę bo nie żałuję.
wypad
wypad 25.02.2018, 12:38
oj, ktoś wrócił z wycieczki?? masz takie prawo,ale nie licz na kolejne wyjazdy heeeee
obciach
obciach 25.02.2018, 07:44
Kartony wystające zza szafy, styropiany w oknach sali ślubów, śluby w sali z prześcieradłami – obciach...
Maciej łowca inwestorów
Maciej łowca inwestorów 25.02.2018, 03:50
Pogonić tych frajerów i niekompetentnych nieudaczników co to tylko potrafią marnować setki tysięcy złotych na debilnych kopaczy utrzymując pasożyty typu Kamiński Hipsz itp a nie żaden sport.
prezes "Tęczy"
prezes "Tęczy" 25.02.2018, 00:39
Czy ci obciachowcy od ślubów w sali z prześcieradłami muszą za szafą trzymać jakieś kartony? Przecież to gabinet burmistrza 20 tysięcznego miasta!!!

A nie gabinet prezesa "Tęczy" w którym w pucharze gotują parówki...
Itak
Itak 25.02.2018, 00:16
Bieda w mieście a sekretarz w Tajlandii szuka słońca. Mnie nie stać, ale jestem gorszy to co ja mogę.
Brawo Hermes ! Brawo dziewczyny !
Brawo Hermes ! Brawo dziewczyny ! 24.02.2018, 23:36
Zamiast kupowania przychylności wyborców odzyskał byś wyciągnięte przez prezesa Energetyka pieniądze na rozwiązaną pierwszą drużynę i przekazał Hermesowi. Czy już wezwałeś go do oddania pieniędzy + odsetki czy gracie to razem. On wziął pieniądze na zadanie, którego nie realizuje. Ile przelaliście ?Czemu tak szybko ? Czy jeszcze jakieś stowarzyszenie dostało już pieniądze np. Hermes czy tylko Energetyk ? Dlaczego w BIP niema informacji publicznej o wysokościach kwot przekazanych stowarzyszeniom ? Czy ktoś panuje nad BIP i znikającymi informacjami ? Jakie kwoty dotacji otrzymał z gminy Energetyk w trakcie ostatnich 4 lat ? Dlaczego te dane są utajnione ? Czy zawiadomił pan prokuraturę o wyłudzeniu dotacji na nie realizowane zadanie ? Kiedy to się skończy ?
!!!
!!! 26.02.2018, 01:02
Spytaj tych co pojechali do Val di Fiemme.
Łacina
Łacina 25.02.2018, 00:17
Hermes to Bóg złodziei.
prezes "Tęczy"
prezes "Tęczy" 25.02.2018, 00:40
I biegaczy - łacina nie ma tu wiele wspólnego...
Obietnica Sawaryna -ad calendas grecas
Obietnica Sawaryna -ad calendas grecas 26.02.2018, 02:33
Hermes (gr. Ἑρμῆς Hermḗs, łac. Mercurius) . Ten Hermes łacinniku to jednak grecki Bóg. I złodziei, i biegaczy, i podróżników, i kupców (bo to złodzieje) i posłaniec Bogów.
jarząbek
jarząbek 24.02.2018, 22:46
łubu dubu, łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu. To pisałem ja...
miotła
miotła 24.02.2018, 22:26
Liczą panowie że zostaną ponownie wybrani?? Z taką pewnością wiceķ nawijał o hali sportowej....śmieszni ludzie i tyle w temacie.
prezes "Tęczy"
prezes "Tęczy" 25.02.2018, 00:43
Jakiej hali? Jakiej hali? Co on nazywa halą? Prezent z gminnych pieniędzy powiatowi?
A gminne szkoły mają wystarczające sale? NIE MAJĄ NA CO GMINNYCH PIENIĘDZY WYDAWAĆ???
taki klimat
taki klimat 24.02.2018, 22:40
On zawsze jak pamiętam bezczelnością nadrabiał.
obciach
obciach 25.02.2018, 07:47
Kłamca i krętacz - parę miesięcy temu zaczął nazywać to "salą dla liceum" teraz znowu hala? A PYTAŁ MIESZKAŃCÓW CZY CHCĄ KILKANAŚCIE MILIONÓW WYDAĆ NA TAKIEGO GNIOTA?
KOSZTEM PARKU, BOISK I ZATKANEGO CENTRUM MIASTA?
partacze!
partacze! 24.02.2018, 22:17
Nikityński mówiący o hali partacz! Jaka hala? Przy powiatowej szkole zamiast boisk?
sport to ....bojler czy kaloryfer?
sport to ....bojler czy kaloryfer? 24.02.2018, 22:32
P burmistrz to SPORTOWIEC NIECZYNNY , łapki na bojlerze jakby się modlił

Pozostałe