Czy burmistrz przestanie lekceważyć radę?

  • 01.03.2018, 10:39 (aktualizacja 01.03.2018, 19:38)
  • Admin Admin
Czy burmistrz przestanie lekceważyć radę?
Mieczysław Sawaryn już kilka minut po godz. 10 pojawił się na sesji Rady Miejskiej w Gryfinie. Jak informowaliśmy wcześniej, burmistrz rzadko zaszczyca swoją obecnością radnych, a jak już przyjdzie na obrady, to na krótko. W ten sposób bezpośrednio nie słucha, jakie problemy zgłaszają samorządowcy. Nie odpowiada też na zapytania radnych. A to na wniosek burmistrza zwoływane są w odpowiednim terminie sesje, na które często nie miał czasu.

Na dzisiejszej sesji radni skarżyli się, że miesiącami nie dostają odpowiedzi na interpelacje.

Sesję rozpoczęła przewodnicząca rady Elżbieta Kasprzyk z opóźnieniem. Na początku radni uczcili minutą ciszy żołnierzy wyklętych.

Czy burmistrz wytrzyma całą sesję? - okaże się wkrótce :)

Admin Admin

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (234)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krecha
Krecha 07.03.2018, 23:45
PONIEWAZ NIE JESTESMY CIEMNYM LUDEM!!Idzmy na wybory i wybierzmy ludzi, ktorzy beda szanowali odczucia mieszkancow!!
Gość
Gość 06.03.2018, 21:14
Jakie społeczenstwo taka władza. Władza samorządowa jest dokładnie taka jak społeczeństwo, ani lepsza, ani gorsza, rozdzielać tego nie można. Niestety, władza lokalna czy też inna odcina się od społeczeństwa, alienuje, bo taki sposób zachowania zakodował się w społeczeństwie, w ludziach wychowywanych w PRL-u. To odziedziczyliśmy. Po prostu, kto do władzy wejdzie, tak się zachowuje. Nie jest to refleksja gorzka, ale prawdziwa. Społeczeństwo nie jest czymś cudownym.
radniak
radniak 06.03.2018, 11:55
Dobrze, że ktoś zwrócił mu uwagę bo to lekceważenie rady aż nadto odczuwalne.
rada
rada 05.03.2018, 13:57
Panie burmistrzu, ten przysłowiowy Wiesław Jarząbek siedzi i podpowiada bardzo złe rzeczy.
radniak
radniak 06.03.2018, 11:56
Jarząbek to siedzi w szafie i kadzi a trzeba wyjść do ludzi a nie słuchać szafy panie burmistrzu.
sołtys
sołtys 05.03.2018, 10:56
Na sesjach zwyczajnie mu się nudzi.
Julia
Julia 04.03.2018, 21:56
Musze sie wam pochwalić! Bo w koncu schudlam - 10 kg. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wpiszcie sobie w google: (...)
skojarzenie
skojarzenie 05.03.2018, 10:56
Cóż, patrząc na zdjęcie, skojarzenie nawet nie jest zaskakujące...
heh
heh 05.03.2018, 13:52
Tego z lewej czy tego z prawej?
tercet
tercet 05.03.2018, 19:10
obu, trzeci zresztą też...
hm
hm 04.03.2018, 20:47
Chyba raczej jak to będzie nie być w gminie i nie być w elektrowni
psychiatryk
psychiatryk 04.03.2018, 20:55
Najważniejsze to być napoleonem!
dono
dono 04.03.2018, 17:53
nikitiiitinski :) jaki skupiony chyba zastanawia się jak będzie od listopada w elektrowni :)
do Pawła i Mietka
do Pawła i Mietka 03.03.2018, 23:04
Odejdździe bo zbyt długo tu zasiadaliście
Papis
Papis 04.03.2018, 09:03
Musisz być cierpliwy bo ci przyjdzie jeszcze długo czekać :)
do niecierpliwego
do niecierpliwego 04.03.2018, 09:37
Do listopada już tylko kilka miesięcy...
macius wykopany
macius wykopany 03.03.2018, 23:48
dokladnie o calom kadencjem jednom zadlugo wienc wynoha bo teras ja muszem siem nahapac
:)
:) 04.03.2018, 00:06
wystarczy zaapelować - i od razu wywołany się odzywa:)

do Pawła i Mietka Wczoraj, 23:04
Złotopolski:)
Złotopolski:) 03.03.2018, 17:42
Zarzucanie krytykującym władze, że albo "ci kazali" albo "chcesz zabrać stołek" to oznaka kompletnego odlotu ludzi obecnie rządzących!

Wyborcami nie są sami kandydaci, a każdy wyborca ma prawo do oceny.
Napoleon tego nie zrozumiał?
Dionizy
Dionizy 03.03.2018, 15:32
ocena Dzisiaj, 14:43
Buta i arogancja!! Burmistrz się pogubił-czas odejść.

Wiesz co to jest buta i arogancja ? Chyba nie bo byś takich głupot nie wypisywał ale nie zapomniałem ty piszesz pod publikę bo ci tak kazali. Burmistrz się pogubił to dobre :)) Nie pogubił się i wie co robi a o jego odejściu na szczęście nie ty będziesz decydował tylko wyborcy także na jego odejście przyjdzie ci jeszcze długo poczekać.
kalendarzyk
kalendarzyk 03.03.2018, 16:05
Jak długo? Pół roku z haczykiem zaledwie.
ocena
ocena 03.03.2018, 14:43
Buta i arogancja!! Burmistrz się pogubił-czas odejść.
rada
rada 03.03.2018, 14:02
Panie Burmistrzu, proszę budować wszystko co jest możliwe.Drugi Hamburg czy Antwerpię.Nie pytaj Pan o zgodę motłochu.
bezrada:)
bezrada:) 03.03.2018, 14:18
Proponuję zacząć od wymiany rynien na urzędzie i dokończenia Łużyckiej.Resztą nie się zajmą następcy. KIMKOLWIEK BĘDĄ - GORZEJ NIE ZROBIĄ...
do bezradna
do bezradna 03.03.2018, 15:44
Zajmą się następcy?? A dokładnie kto ?? hehehehehe marzycielka :))
kuna ze strychu lepiej sobie poradzi!
kuna ze strychu lepiej sobie poradzi! 03.03.2018, 17:19
Ja wiem, że ty masz problem z pisaniem ale to jest nick BEZ RADA – jako odpowiedź na nick RADA!

Poza tym, już byście chcieli walić w innych kandydatów? KUNA ZE STRYCHU URZĘDU BĘDZIE LEPSZA!!!
whistleblowing
whistleblowing 03.03.2018, 13:17
Bardziej zainteresowany sprawami PGE niż gminy.
Papas
Papas 03.03.2018, 15:38
Żeby tak napisać to trzeba mieć zdrowo pod sufitem. To właśnie dzięki temu, że zasiada w radzie PGE to gmina zyskała bardzo wiele. Jak można być takim złośliwcem. Weź się ogarnij kogo na to chcesz nabrać.
zdrowo niezdrowo:)
zdrowo niezdrowo:) 03.03.2018, 18:31
Masz rację, ci, co mają NIEZDROWO pod sufitem cieszą się z podwójnej roli...

Papas Dzisiaj, 15:38 Żeby tak napisać to trzeba mieć zdrowo pod sufitem.
ja z mną:)
ja z mną:) 03.03.2018, 17:20
buchacha - a niby co gmina zyskała? SKOŃCZONĄ ŁUŻYCKĄ?
Fakt
Fakt 03.03.2018, 17:29
Tym zajmie się CBA
nieudacznik
nieudacznik 03.03.2018, 14:42
Wszystko wymyka się mu spod kontroli.
tron
tron 03.03.2018, 16:06
bo abdykował na rzecz wicka. smutne.
sołtys
sołtys 03.03.2018, 12:52
Jak ja obserwuję to burmistrz traktuje radnych i radę jako zło konieczne, coś co przeszkadza, a nie radzi i uchwala.
do sołtys
do sołtys 03.03.2018, 15:42
Wiesz co pisz wolniej i DUŻYMI LITERAMI :)))
kuna
kuna 03.03.2018, 17:21
dysortografik z "chonorem" i tak nie zrozumie...
kasandra
kasandra 03.03.2018, 11:21
pan burmistrz lekceważy wszystkich tylko nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę
Duduś
Duduś 03.03.2018, 12:18
Ciebie też :))) przestań jest weekend zajmij się czymś a nie głupoty tutaj popychasz..
ipso
ipso 03.03.2018, 14:19
Czemu duduś nie stosujesz się do własnych rad?

Duduś Dzisiaj, 12:18 przestań jest weekend zajmij się czymś a nie głupoty tutaj popychasz..
przystopuj agresję psychopato!!!
przystopuj agresję psychopato!!! 02.03.2018, 15:48
Ataki na dziennikarza za to, że opisał CUD w postaci obecności burmistrza na całej sesji rady jest przerażający!

Co by było, jakby opisał coś poważniejszego?

SŁOWACJA????
to nie jest śmieszne! ALE PRAWDZIWE!
to nie jest śmieszne! ALE PRAWDZIWE! 02.03.2018, 16:52
słowackie obyczaje uciszania dziennikarzy? Faktycznie -ataki za napisanie, że nie siedzi na sesji - A CO BY BYŁO, JAKBY KTOŚ OPISAŁ POWAŻNĄ AFERĘ?
Masakra jakaś
Masakra jakaś 02.03.2018, 17:10
A POtrafi wymyślić jeszcze POważniejszą aferę?
od wymyślania była inna ekipa:)
od wymyślania była inna ekipa:) 03.03.2018, 15:10
Nie trzeba wymyślać, wystarczy opisać te które są!!!

Masakra jakaś Wczoraj, 17:10 A Potrafi wymyślić jeszcze Poważniejszą aferę?
wypad na Słowację...
wypad na Słowację... 02.03.2018, 18:47
Patrząc na twoją reakcję na opis lenistwa burmistrza ma prawo faktycznie obawiać się eskalacji...
Andzia
Andzia 02.03.2018, 18:01
Luzuj dziecinko
zupa
zupa 02.03.2018, 16:42
Wielce prawdopodobne.
Lokis
Lokis 02.03.2018, 15:55
Cedynia!
nie do śmiechu
nie do śmiechu 02.03.2018, 16:13
Psychopato uważaj z groźbami!!! Co - zabraniasz krytykować swoje bóstwo???
Cecylka
Cecylka 02.03.2018, 16:44
Nie to bóstwo nie pozwala :))))
słowackiej eskalacji stop!
słowackiej eskalacji stop! 02.03.2018, 17:19
A propos (też znam obce wyrażenia:)) bóstw i wycieczek - JAK LEGALNIE WYSŁAĆ PRACOWNIKA NA DRUGI KONIEC POLSKI ZA 30 ZŁ DZIENNIE???
ciekawe
ciekawe 02.03.2018, 23:52
Delegacja za 30 złotych dziennie? Zgodnie z prawem? Ciekawe...
Lokis
Lokis 02.03.2018, 15:29
Napisał człowiek kolejny artykuł, chociaż nie ma żadnych przesłanek by twierdzić, nawet jak zadaje się pytanie, że burmistrz lekceważy radę i płynie potok słów ad persona, tych samych, żałosnych i płytkich.
rechot
rechot 02.03.2018, 16:12
Ale jak się na burmistrza głosuje NA OSOBĘ, to i ocenia się postępowanie OSOBY! „ad personam” to takie przemądrzałe!!!
jak się używa obcych słów, warto robić to poprawnie!
jak się używa obcych słów, warto robić to poprawnie! 02.03.2018, 15:46
SŁUCHAJ PRZEMĄDRZALCZE POD WSZYSTKIMI SWOIMI NICKAMI - nie używaj słów, których nie znasz AD PERSONAM MMMMMMM!

Pod różnymi nickami od tygodnia używasz...
ciekawe
ciekawe 02.03.2018, 23:50
chciał zabłysnąć erudycją, zabłysnął - obciachem. Jak nie potrafisz łacińskiego zwrotu poprawnie zapisać, pisz po polsku...
po polsku też ma problem:)
po polsku też ma problem:) 05.03.2018, 11:01
ale to przemądrzałe "ad persona" używał ostatnio ileś razy - nie radź pisać po polsku dysortografikowi...
macius wykopany
macius wykopany 02.03.2018, 17:12
janie urzywam to na mnie siem wyrzywajom POt rurznymi nikami
:):):)
:):):) 02.03.2018, 18:53
No i proszę - mówią o "chonorze" odzywa się psychopatyczny dysortografik:)
persona non grata:):):)
persona non grata:):):) 02.03.2018, 16:50
I burak nawet łacińskiego zwrotu poprawnie nie potrafi zapisać, dysortografik:) I FAKTYCZNIE - POD WIELOMA NICKAMI PISAŁ TO "PERSONA"
rechot
rechot 02.03.2018, 16:11
Jak się ma pisze „chonor” przez ch to i łacińska odmiana sprawia kłopoty:)
ortografia
ortografia 03.03.2018, 11:16
Jak "persona" honoru nie ma, to "chonor" nie przeszkadza...
Lokis
Lokis 02.03.2018, 15:56
Nie krzycz, po co?
rechot
rechot 02.03.2018, 16:11
Do ciebie to nic nie dotrze, to prawda. Nawet błędy pod wieloma nickami!
znam człowieka
znam człowieka 02.03.2018, 11:52
Co do pytania " Czy burmistrz przestanie...? Odpowiadam,że nie przestanie lekceważyć radnych,bo lubi dominować,a radni na takie traktowanie wyrażają zgodę ( nie wszyscy) burmistrz sam twierdzi, że jest leniwy , a takich uległych ,bezmyślnych ludzi olewa, bo takie towarzystwo dla tego pana nie jest wyzwaniem mobilizującym do wysiłku, czy pracy i tyle w temacie.
tia
tia 02.03.2018, 12:38
to zarzut chybiony i bicie piany, wskaż niezadowolonych radnych konkretnie
Alle na burmistrza ma 0 % szans.
Alle na burmistrza ma 0 % szans. 03.03.2018, 04:15
Boją się, że na liście się nie znajdą to wazelinują. Wszak wybory znów proporcjonalne.
tiiia
tiiia 02.03.2018, 15:37
Wszyscy tylko się boją ujawnić
Brunner ty ....!
Brunner ty ....! 02.03.2018, 13:07
nazwiska, siatka, kontakty! Wskaż konkretnie, komu nie podoba się burmistrz! Che che - pastisz Stawki większej niż życie...
Lokis
Lokis 02.03.2018, 15:31
Nie trzeba, wystarczy, że rozliczycie się z afery melioracyjnej.
jak zwykle na temat:):):):):)
jak zwykle na temat:):):):):) 02.03.2018, 15:50
Lenistwo burmistrza - melioracja.
Argumenty przeciw hali - refleksja o hałasie w mieście
Pytanie o opłaty za śmieci w gminie - gigadżule ciepła w elektrowni...
dobre!
dobre! 02.03.2018, 12:57
Wręcz przeciwnie. Trafione w punkt!
apis
apis 02.03.2018, 11:09
I jak tam, koordynator już wybrany. Akor zaspałeś?
Paco
Paco 02.03.2018, 12:55
Przecież wszystko KOORDYNUJE Nikitiński.

Pozostałe