Strażacka narada na powiatowym szczycie

  • 02.03.2018, 18:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Strażacka narada na powiatowym szczycie fot. KPPSP Gryfino
W siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie 1 marca 2018 r. odbyła się narada służbowa z komendantami gminnymi OSP oraz prezesami i naczelnikami OSP z terenu powiatu gryfińskiego. Ze strony Komendy Powiatowej PSP w Gryfinie w naradzie uczestniczyli: komendant powiatowy PSP w Gryfinie bryg. Andrzej Prokopski, zastępca komendanta Powiatowego PSP w Gryfinie mł. bryg. Sławomir Michalski, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Gryfinie bryg. Piotr Juzyszyn, starszy specjalista ds. operacyjno-szkoleniowych st. kpt. Mirosław Podolak, starszy inspektor ds. operacyjno-szkoleniowych asp. Adam Tomczyk.

Tematy poruszane na naradzie dotyczyły m.in. dotacji krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego oraz MSWiA dla jednostek OSP powiatu gryfińskiego, organizacji zawodów sportowo-pożarniczych OSP w 2018 r., organizacji szkoleń dla członków OSP, dysponowania do zdarzeń jednostek OSP przez SK KP PSP w Gryfinie, współdziałania pomiędzy podmiotami ratowniczymi będącymi na miejscu zdarzenia, działań prowadzonych na drogach.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Brutus
Brutus 04.03.2018, 19:03
To gdzie ta kasa dla powiatu??? Aby do pazdziernika co nie ???
Konsal
Konsal 04.03.2018, 12:25
A czy był radny gminy Zenon Trzepacza lub dh Andrzej Wiśniewski
Denis
Denis 04.03.2018, 07:13
Czy zarzad powiatowy robi cos dla Ochotników? Mialo byc super sprzet samochody projekty i co ??
Osp
Osp 06.03.2018, 06:30
OSP podlegają organizacyjnie gminom i tam ttzrba kierować pytania
orzelek
orzelek 03.03.2018, 16:15
na slajdzie piekne kwoty... mam pytanie to ile przyszło wiecej na powiat w ciągu tych lat... strazacy mówią że grosze dostają na sprzet np 1900 zł na jednostkę . co za to kupic jak nomex 1 ubranie to koszt 2500 zł. pytam się ile i co zarząd powiatowy z tym robi .....
Druh
Druh 03.03.2018, 18:54
PiS da kasę na sprzęt tylko musicie druhowie głosować na dobrą zmianę.
Jaro
Jaro 03.03.2018, 15:21
Za dwa latka to strażacy będą mieli nowego powiatowego zwierzchnika z psp on będzie decydował o wszystkim. PiS zlikwiduje zwiazek osp struktury wojewodzkie i pozniej powiatowe.
hasło
hasło 03.03.2018, 15:37
Związki na powązki!
zakochany
zakochany 03.03.2018, 11:24
Ta blondyna w czarnym, ta jedyna...;)
PSP
PSP 10.03.2018, 17:11
Fajna ...pomarzyć dobra rzecz...
wąż
wąż 03.03.2018, 10:50
nie widac jak zawsze widuchowej..
xyz
xyz 04.03.2018, 13:02
Spokojnie byliśmy w trzyosobowym składzie. Po prostu nie mamy parcia na szkło "zaskroniec".
sennik widuchowski
sennik widuchowski 03.03.2018, 10:55
Bo przyboczny wójt zaspał!
taka sprawa
taka sprawa 03.03.2018, 11:07
Chłopiec w dresie z Żarczyna nigdy nie śpi!
DobraZmiana osp
DobraZmiana osp 02.03.2018, 22:31
PiS w tym roku daje miliony na osp sam ziobro 100mln pln psp tez prawie 50mln i związek osp za 2 lata zlikwiduje się sam.
Strazak osp
Strazak osp 02.03.2018, 22:07
Pierwsze spotkania wyborcze w duchu ile wam damy i pamiętajcie kto daje i komu to zawdzieczacie druhowie z osp.

Pozostałe