Czy chodnik "przeżyje" inwestycje?

  • 06.03.2018, 11:20 (aktualizacja 06.03.2018, 14:21)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czy chodnik "przeżyje" inwestycje?
-W dniu wczorajszym po raz kolejny lano beton na jednej z budów w Gryfinie na Górnym Tarasie. Po raz kolejny ciężkie pojazdy (pompa i grucha) zamiast zaparkować na asfalcie, wjechały na chodnik. Pompa spokojnie by dosięgnęła inwestycji, stojąc na ulicy. W tle widać dzieci wracające ze szkoły, które nie mogły przejść chodnikiem zastawionym przez sprzęty. Dlaczego tak łatwo przychodzi niszczenie chodnika i drogi rowerowej? Czy tak trudno pomyśleć? Ciekawe kto zapłaci za naprawę już nierównego chodnika znajdującego się przed inwestycją? - pyta czytelnik.

Właściciel chodnika - gmina - sama nie najlepiej dba o swój chodnik. Dziury po tymczasowych znakach straszą do dziś.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ogólnie
ogólnie 10.03.2018, 14:31
Niektóre wpisy piszą osoby za grosz nie rozumiejąc ani zasad planowania, ani podstaw gospodarowania. Czysta komuna.
szczególnie
szczególnie 10.03.2018, 14:59
Planujesz inwestycję życia, bierzesz kredyt na domek na 30 lat - I OKAZUJE SIĘ, ŻE OBOK KTOŚ STAWIA 12 MIESZKAŃ (nazywając to domkiem jednorodzinnym)...
Całkiem niezly obiekt ludzie do dziś żałują ze nie kupili jako pierwsi…
Całkiem niezly obiekt ludzie do dziś żałują ze nie kupili jako pierwsi 😉 06.05.2020, 23:29
14 synku a co do tego to pewno sam sie ślinić zaczynasz bo żal d... ściska oj zazdrosc ludzka nie zna granic
majestat prawa:)
majestat prawa:) 10.03.2018, 18:30
co więcej w planach tam nadal jest "zabudowa jednorodzinna". Falandyzacja prawa to się kiedyś nazywało...
oso
oso 10.03.2018, 14:20
Jak komuś nie podoba sie rozwój miasta to może sie przenieść na wioskę albo w Bieszczady
albo władze wysłać w Bieszczady...
albo władze wysłać w Bieszczady... 10.03.2018, 14:58
Albo powiększyć miasto o 20% okolicznych pól - żeby ktoś się stał posiadaczem hektarów w granicach miasta
ABW
ABW 07.03.2018, 08:59
A PODOBNO BURMISTRZ SPRZEDAJE TŁUCZEŃ Z TORÓW NA LEWO! I CZY ABW ZAJMIE SIE TYM
tłuczeń
tłuczeń 10.03.2018, 16:33
Jak to sprzedaje na lewo? Kiedyś już byla podobna sprawa, którą zajęła się prokuratura.
user
user 06.03.2018, 22:55
Przecież jakoś muszą wybudować, może trochę tolerancji, budowa nie potrwa długo.
spacerowicz
spacerowicz 08.03.2018, 08:57
chodnik zryty i pofalowany jak karpatka na święta! byłem , widziałem, haha, juz widzę jak naprawią , przecież tam będzie trzeba z 50m kłaść na nowo
pablo
pablo 08.03.2018, 08:16
Popieram, muszą wybudować! I pewnie naprawią bo to przed ich inwestycją. A jeśli chodzi o chodnik, to czy z drugiej strony go nie ma?! Można iść drugą stroną (dzieci również)!
Odp
Odp 07.03.2018, 07:15
Nikt nie broni budować. Co mamy tolerować? Niszczenie chodnika czy stwarzanie zagrożenia dla pieszych? Użyj mózgu jak coś piszesz.
sark
sark 06.03.2018, 21:24
Popieram , wspierać bodoęe tanich mieszkań pod wynajem a nie wlasne. W dzisiejszych czasach jeździmy za praca a mieszkanie wiąże w jakis sposob a co może trzymać mlodych w tym Gryfindorze.
kornik
kornik 06.03.2018, 21:15
A czy to nie budowa jednego z red. GG?
likwor
likwor 06.03.2018, 21:33
W Gryfinie praktycznie zaniknęło budownictwo komunalne ale i spółdzielcze. Przy tych szalejących cenach mieszkań za m2 u dewelopera i za wynajem przydałby się ktoś we władzach miasta, który wiedziałby jak wesprzeć budownictwo spółdzielcze w naszym mieście.
Nieroby i nieudolni.
Nieroby i nieudolni. 06.03.2018, 19:02
Tą ulicę budował Piłat dlatego trzeba ją zniszczyć. Oby jak najszybciej to będziemy mieli argumenty przed wyborami.
Mieszkaniec bloku
Mieszkaniec bloku 06.03.2018, 21:08
Nawet parkingów nie wybudowali tylko zakaz zatrzymywania postawili. Teraz przyzwalają na niszczenie chodników i trawników, zeby maskowac swoją nieudolność.
W.
W. 06.03.2018, 19:25
TAk też z sąsiadami to widzimy., że to zemsta polityczna.
POPZPR
POPZPR 06.03.2018, 15:48
Czy to znowu buduje (rujnuje) towarzysz na resorach ????
Kto bogatemu zabroni?
Kto bogatemu zabroni? 06.03.2018, 13:23
"Działania ze strony .. T.Millera polegały finalnie na obiektywnej ocenie co do zgodności naszych działań z obowiązującym prawem i przepisami."

http://www.igryfino.pl/kat-189…
przyjdzie jaki, będziesz taki...
przyjdzie jaki, będziesz taki... 06.03.2018, 15:38
Developerzy i handlarze nieruchomościami rządzą tym miastem?
Xyz
Xyz 06.03.2018, 14:41
Nie ta inwestycja, ale....
kierowco obudź się
kierowco obudź się 06.03.2018, 12:30
Oj Jarecki, Jarecki jak ty parkujesz!
Wyrocznia
Wyrocznia 06.03.2018, 12:30
nawet podkładu nie dali na te nogi żeby bruku nie rozwalać. no nic inwestor wyremontuje wzdłuż :) razem z krawężnikami.
zetor
zetor 06.03.2018, 12:30
Jeszcze gmina nikogo nie obciążyła a wręcz zachęca swoimi działaniami do niszczenia chodnika i trawnika nie reagując na złe parkowania i roboty na chodnikach.
!!!
!!! 06.03.2018, 12:27
inwestora obciążyć za zniszczenia-sprawa prosta ,jak drut!!!
88
88 06.03.2018, 12:14
Tutaj faktycznie jest się do czego przyczepić, nie dość ,że pompa to jeszcze betoniarki na chodniku. Ta na zdjęciu to nawet tablicy rejestracyjnej nie ma.

Pozostałe