Czy chodnik "przeżyje" inwestycje?

  • 06.03.2018, 11:20 (aktualizacja 06.03.2018, 14:21)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czy chodnik "przeżyje" inwestycje?
-W dniu wczorajszym po raz kolejny lano beton na jednej z budów w Gryfinie na Górnym Tarasie. Po raz kolejny ciężkie pojazdy (pompa i grucha) zamiast zaparkować na asfalcie, wjechały na chodnik. Pompa spokojnie by dosięgnęła inwestycji, stojąc na ulicy. W tle widać dzieci wracające ze szkoły, które nie mogły przejść chodnikiem zastawionym przez sprzęty. Dlaczego tak łatwo przychodzi niszczenie chodnika i drogi rowerowej? Czy tak trudno pomyśleć? Ciekawe kto zapłaci za naprawę już nierównego chodnika znajdującego się przed inwestycją? - pyta czytelnik.

Właściciel chodnika - gmina - sama nie najlepiej dba o swój chodnik. Dziury po tymczasowych znakach straszą do dziś.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ogólnie
ogólnie 10.03.2018, 14:31
Niektóre wpisy piszą osoby za grosz nie rozumiejąc ani zasad planowania, ani podstaw gospodarowania. Czysta komuna.
szczególnie
szczególnie 10.03.2018, 14:59
Planujesz inwestycję życia, bierzesz kredyt na domek na 30 lat - I OKAZUJE SIĘ, ŻE OBOK KTOŚ STAWIA 12 MIESZKAŃ (nazywając to domkiem jednorodzinnym)...
majestat prawa:)
majestat prawa:) 10.03.2018, 18:30
co więcej w planach tam nadal jest "zabudowa jednorodzinna". Falandyzacja prawa to się kiedyś nazywało...
oso
oso 10.03.2018, 14:20
Jak komuś nie podoba sie rozwój miasta to może sie przenieść na wioskę albo w Bieszczady
albo władze wysłać w Bieszczady...
albo władze wysłać w Bieszczady... 10.03.2018, 14:58
Albo powiększyć miasto o 20% okolicznych pól - żeby ktoś się stał posiadaczem hektarów w granicach miasta
ABW
ABW 07.03.2018, 08:59
A PODOBNO BURMISTRZ SPRZEDAJE TŁUCZEŃ Z TORÓW NA LEWO! I CZY ABW ZAJMIE SIE TYM
tłuczeń
tłuczeń 10.03.2018, 16:33
Jak to sprzedaje na lewo? Kiedyś już byla podobna sprawa, którą zajęła się prokuratura.
user
user 06.03.2018, 22:55
Przecież jakoś muszą wybudować, może trochę tolerancji, budowa nie potrwa długo.
spacerowicz
spacerowicz 08.03.2018, 08:57
chodnik zryty i pofalowany jak karpatka na święta! byłem , widziałem, haha, juz widzę jak naprawią , przecież tam będzie trzeba z 50m kłaść na nowo
pablo
pablo 08.03.2018, 08:16
Popieram, muszą wybudować! I pewnie naprawią bo to przed ich inwestycją. A jeśli chodzi o chodnik, to czy z drugiej strony go nie ma?! Można iść drugą stroną (dzieci również)!
Odp
Odp 07.03.2018, 07:15
Nikt nie broni budować. Co mamy tolerować? Niszczenie chodnika czy stwarzanie zagrożenia dla pieszych? Użyj mózgu jak coś piszesz.
sark
sark 06.03.2018, 21:24
Popieram , wspierać bodoęe tanich mieszkań pod wynajem a nie wlasne. W dzisiejszych czasach jeździmy za praca a mieszkanie wiąże w jakis sposob a co może trzymać mlodych w tym Gryfindorze.
kornik
kornik 06.03.2018, 21:15
A czy to nie budowa jednego z red. GG?
likwor
likwor 06.03.2018, 21:33
W Gryfinie praktycznie zaniknęło budownictwo komunalne ale i spółdzielcze. Przy tych szalejących cenach mieszkań za m2 u dewelopera i za wynajem przydałby się ktoś we władzach miasta, który wiedziałby jak wesprzeć budownictwo spółdzielcze w naszym mieście.
Nieroby i nieudolni.
Nieroby i nieudolni. 06.03.2018, 19:02
Tą ulicę budował Piłat dlatego trzeba ją zniszczyć. Oby jak najszybciej to będziemy mieli argumenty przed wyborami.
Mieszkaniec bloku
Mieszkaniec bloku 06.03.2018, 21:08
Nawet parkingów nie wybudowali tylko zakaz zatrzymywania postawili. Teraz przyzwalają na niszczenie chodników i trawników, zeby maskowac swoją nieudolność.
W.
W. 06.03.2018, 19:25
TAk też z sąsiadami to widzimy., że to zemsta polityczna.
POPZPR
POPZPR 06.03.2018, 15:48
Czy to znowu buduje (rujnuje) towarzysz na resorach ????
Kto bogatemu zabroni?
Kto bogatemu zabroni? 06.03.2018, 13:23
"Działania ze strony .. T.Millera polegały finalnie na obiektywnej ocenie co do zgodności naszych działań z obowiązującym prawem i przepisami."

http://www.igryfino.pl/kat-189…
przyjdzie jaki, będziesz taki...
przyjdzie jaki, będziesz taki... 06.03.2018, 15:38
Developerzy i handlarze nieruchomościami rządzą tym miastem?
Xyz
Xyz 06.03.2018, 14:41
Nie ta inwestycja, ale....
kierowco obudź się
kierowco obudź się 06.03.2018, 12:30
Oj Jarecki, Jarecki jak ty parkujesz!
Wyrocznia
Wyrocznia 06.03.2018, 12:30
nawet podkładu nie dali na te nogi żeby bruku nie rozwalać. no nic inwestor wyremontuje wzdłuż :) razem z krawężnikami.
zetor
zetor 06.03.2018, 12:30
Jeszcze gmina nikogo nie obciążyła a wręcz zachęca swoimi działaniami do niszczenia chodnika i trawnika nie reagując na złe parkowania i roboty na chodnikach.
!!!
!!! 06.03.2018, 12:27
inwestora obciążyć za zniszczenia-sprawa prosta ,jak drut!!!
88
88 06.03.2018, 12:14
Tutaj faktycznie jest się do czego przyczepić, nie dość ,że pompa to jeszcze betoniarki na chodniku. Ta na zdjęciu to nawet tablicy rejestracyjnej nie ma.

Pozostałe