Zmiana okręgów wyborczych wzbudziła emocje

  • 06.03.2018, 14:27 (aktualizacja 06.03.2018, 19:55)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zmiana okręgów wyborczych wzbudziła emocje
Radni Rady Gminy w Widuchowej „kończyli” lutową sesję, która została przeniesiona na dziś 6 marca 2018 r. Wiele dyskusji wzbudziły zmiany w projekcie podziału na okręgi wyborcze. Poprawkę zgłosił Sebastian Pomykała.

Zmiana dotyczy pięciu sołectw. I tak sołectwo Bolkowice z okręgu nr 1 Widuchowa przeniesiono do okręgu nr 9 z sołectwem Lubicz. Natomiast Czarnówko przeniesiono do sołectwa Marwice i Pacholęta.

W głosowaniu za zmianami było 7 radnych, a 5 było przeciw, natomiast jeden wstrzymał się od głosu.

-Byłem przeciwny zmianom, ponieważ mieszkańcy Bolkowic na spotkaniu z panią sołtys podpisali się pod pismem, że chcą głosować w obwodzie Widuchowa. Należy słuchać mieszkańców, a nie robić zmiany przeciwko nim – uważa Janusz Kulka.

Podział na okręgi ze zmianami zamieściliśmy w fotorelacji.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wybory
wybory 08.03.2018, 11:12
bardzo dobrze! 20 lat za późno. zawsze bolkowice należą do Lubicza!!!!!!!!!!!!!! a jakies pisemko od sołtysowej...śmiech...radny to pisał
pasek
pasek 07.03.2018, 23:09
szelki totalna wiocha
ryba
ryba 06.03.2018, 22:13
Parcie na żłób zdominowało zdrowy rozsądek!
Piotrek W.
Piotrek W. 06.03.2018, 21:22
I słusznie z tym podziałem, trochę politycznego planktonu nikomu nie zaszkodzi...
klum
klum 06.03.2018, 21:18
Widzę, że mamy świetnych kandydatów. Znowu będzie wybór mniejsze zło, tylko kto jest tym mniejszym złem?
nożyce
nożyce 06.03.2018, 21:08
Wam potrzeba takich którzy będą was dalej strzygli do skóry. Jak znam życie zasługujecie na to i tego wam towarzysze życzę.
after
after 06.03.2018, 21:05
Chodzi o to aby startować w wyborach z tej czy innej opcji i ewentualnie podczepić się pod wygrywający tramwaj po wyborach itd. - tak to działa
wyborca
wyborca 06.03.2018, 20:09
Wyborcy podziękują wam przy urnach!
strażak
strażak 06.03.2018, 19:23
Oktet Bogusia wszystkich zgasił!
analityk
analityk 06.03.2018, 18:31
Już teraz gratuluję PiS wygranej we wszystkich okręgach w jesiennych wyborach samorzadowych.Brawo PiS brawo ja
Orbanisko
Orbanisko 06.03.2018, 21:17
I we wszystkich okręgach w Ełropie!
Co komu do domu jak chałupa nie jego:-)
Co komu do domu jak chałupa nie jego:-) 06.03.2018, 18:23
Loluś ciekawe jak Ty dmuchasz w trabe? Ty pewnie liżesz *** komu popadnie skoro wiez jak to się slabo dmucha.
Nestor
Nestor 06.03.2018, 17:56
Jacy ci ludzie sa podli .Dlaczego nikt nie podpisze sie nazwiskiem.Przeciez zbierala podpisy u ludzi pelnoletnich.Wstydz sie Lolus.A moze ***k?
najpierw wymagaj od siebie
najpierw wymagaj od siebie 06.03.2018, 18:23
Grunt, że się ty podpisałeś nestor :))))))))))))
Nestor
Nestor 07.03.2018, 17:00
Ja bynajmniej nikomu nie ublizam wiec nie musze sie legitymowac a ten co to robi niech bedzie odwazny jak tacy madrzy w gebie i podpisze sie swoim nazwiskiem.Nie na tym rzecz polega zeby komus robic przykrosc mozna wyslowic sie z kultura tylko jak jej sie niema???
żaba
żaba 06.03.2018, 15:57
Tak jak komu wygodnie tak przegłosowali. Ważne gdzie ma się rodzinę.
Bolek
Bolek 06.03.2018, 15:49
A ilu panie Kulka podpisało się pod tym pismem. Niech pan to sprawdzi.
Lolek
Lolek 06.03.2018, 18:00
Panie Bolek i Lolek prawie 30 osob.Wystarczy?????
Loluś
Loluś 06.03.2018, 16:16
Widocznie sołtys słabo w tę trąbę dmuchała, a może tylko ona sama tego chciała aby przypodobać się.
Zyczliwa.
Zyczliwa. 06.03.2018, 17:54
Wspolczuje Pani tych podlych komentarzy .Taka jest rola soltysa.Nikt nie docenia tego co sie zrobi .
Soltys.
Soltys. 06.03.2018, 17:50
Panie Lolus a moze podmuchamy razem.Takis pan czy pani mocni podpiszcie sie swoim nazwiskiem a nie kryjecie sie jak krety.Chodzilam zbieralam podpisy kto chcial podpisal a kto nie to nie zrobil tego.Nikomu pistoletu do glowy nie przystawialam.I niech sie ten co pisze *** w ten pusty leb ze po to mnie ludzie wybrali bo maja zaufanie do mnie.Wiecej nie bede komentowac bo na pustakow brak slow.
popieram sołtys
popieram sołtys 06.03.2018, 18:24
Brawo pani sołtys!

Pozostałe