Radni nie zgadzają się na zmianę diet i ryczałt

  • 06.03.2018, 15:32 (aktualizacja 06.03.2018, 19:53)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Radni nie zgadzają się na zmianę diet i ryczałt
Podczas dzisiejszej (6 marca 2018 r.) sesji Rady Gminy w Widuchowej radni wrócili do pomysłu zmian zasady wypłacania diet. -Nie przyjmując uchwały potwierdzamy, że jesteśmy tu dla pieniędzy – przekonywał radny Janusz Kulka. –Za sesję mamy podwójnie płacone. Zróbmy dobry uczynek i przyjmijmy projekt uchwały – bezskutecznie apelował radny.

Projekt uchwały odrzucili radni skupieni wokół przewodniczącego Bogdana Kosmalskiego. Siedmiu radnych było przeciw, a pięciu samorządowców z opcji wójt Anny Kusy-Kłos było za zmianą.

Jak radni mają płacone obecnie, napisaliśmy już tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/26233,czy-braknie-pieniedzy-dla-radnych-kupuja-wiazanki-

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dzitek
dzitek 08.03.2018, 11:17
piotruś wypisuje takie farmazony że brzuch pęka ze smiechu a dzitka z krzywina popisuje się błędami z poziomu I klasy podstawówki
rada
rada 08.03.2018, 11:43
Od Dzidki to ty się odpimkaj!
kier
kier 07.03.2018, 16:21
A mi trochę szkoda gościa, że się miota w kiepskim towarzystwie.
Janusz śpiewa (piosenkę Ciechowskiego)
Janusz śpiewa (piosenkę Ciechowskiego) 07.03.2018, 13:29
Ta sesja jest odbyta dla pieniędzy!
Ta sesja jest gadana dla pieniędzy!
Ta sesja jest nagrana dla pieniędzy!
Ta sesja jest organizowana dla pieniędzy!

Napisałem dziś piosenkę, już jest nieźle, już jest pięknie,
Ale chcę, by było to wyłącznie dla mamony.
Ani słowa o miłości, o podłości, polityce
I o niczym innym, nic bez znaczeń dodatkowych.

Najpierw ty, długo, długo nic, tylko ty, dla ciebie piszę.
Tylko ty, po tobie nie ma nic, dziś piszę dla mamony.

Ile razy to słyszałem, że ktoś kocha, nie wierzyłem,
Bo jak wierzyć w to, gdy ktoś wyznaje dla mamony.
Ta piosenka jest prawdziwa, ja tu śpiewam, w przekonaniu,
Że nic nie przeżywam, tylko muszę coś zarobić.

Najpierw ty, długo, długo nic, tylko ty, dla ciebie piszę.
Tylko ty, po tobie nie ma nic, dziś piszę dla mamony.

Ta piosenka jest pisana dla pieniędzy!
Ta piosenka jest śpiewana dla pieniędzy!
Ta piosenka jest nagrana dla pieniędzy!
Ta piosenka jest wydana dla pieniędzy!

Nie traktuję cię jak głupca, ja zakładam, że ty słuchasz
I że widzisz to, jak dzisiaj piszę dla mamony.
Tak, jak żadna prostytutka nie całuje nigdy w usta
Tak ja odpuszczam sobie wszystkie moje strofy.

Najpierw ty, długo, długo nic, tylko ty, dla ciebie piszę.
Tylko ty, po tobie nie ma nic, dziś piszę dla mamony.

Ta piosenka jest pisana dla pieniędzy!
Ta piosenka jest śpiewana dla pieniędzy!
Ta piosenka jest nagrana dla pieniędzy!
Ta piosenka jest wydana dla pieniędzy!
senior
senior 06.03.2018, 22:16
Zawsze ludzie przy władzy zarzucali ludziom opozycji zwykłe pieniactwo. Później ludzie opozycji gdy stawali się ludźmi władzy robili to samo ludziom byłej władzy, która miała pecha znaleźć się w opozycji. I tak się to kręci od lat
zgadza się
zgadza się 07.03.2018, 13:14
Wypisz wymaluj Widuchowa.
nietrzeźwy
nietrzeźwy 06.03.2018, 21:11
A tych dwóch panów na pierwszym planie są jacyś tacy niewyraźni. Czy to nie podejrzane?
%%
%% 07.03.2018, 07:43
Faktycznie. Gdzie alkomat?
podpis pod zdjęcie
podpis pod zdjęcie 07.03.2018, 10:25
Filipiak do kolegi: Chuchnij bo nie możliwe abyś tak bez wsparcia gadał!
Rysiek
Rysiek 06.03.2018, 17:21
Zadzwońcie do rady ministrów, że zaraz tam jadę.
plebs
plebs 06.03.2018, 17:13
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszej gminy przemęczają, radni. Ciągle pracują! Wszystkiego przypilnują i jeszcze inni, niektórzy, wtykają im szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja
Łobuzy
Łobuzy 06.03.2018, 16:00
Ona czuje we mnie piniądz
Wystroiła się jak Beyonce.

1. Wsiadam w betę, daję dyla
Mam na piersi krokodyla
Na mej ręce, rołli błyszczy
Każda laska dziś zapiszczy
Do klubu wchodzę bez kolejki
Bramkarzom płacę, cześć i dzięki!
Przyjmuję pozę, parkiet skanuję,
a tam mnie już ktoś obserwuje.

Refren:
Ona czuje we mnie piniądz
Wystroiła się jak Beyonce.
Patrzy na mnie drinka pijąc,
Bo wyczuła we mnie piniądz.

2. Szepnęła do mnie „jestem Agnes”,
Forsa działa na nią jak magnes
Stawiam jej szota, ona go pije,
Kopalnię złota dziś odkryje
Na parkiet wbijamy na pełnym lansie,
Do góry skakamy, to podoba nam się
W jej oczach już widzisz dwa złote lampiony,
Wyczuła już w tobie grube miliony.

Refren:
Ona czuje we mnie piniądz
Wystroiła się jak Beyonce.
Patrzy na mnie drinka pijąc
Bo wyczuła we mnie piniądz.
podpis
podpis 07.03.2018, 10:29
Chyba najbardziej czuje PINĄDZ kolega Merski co chwila powracający do procedowania tematu zmiany diet na którym może zyskać.
kasandra
kasandra 06.03.2018, 15:54
radni powinny pełnić swe funkcje pro bono ,tylko zwrot kosztów za dojazd na sesje
prorok
prorok 06.03.2018, 16:30
Gdyby tak było to wreszcie odeszliby przywiązani do stołków radni z Widuchowej.
chciwy
chciwy 06.03.2018, 16:02
A "pro bon" to ile złociszy?
ciekawy
ciekawy 06.03.2018, 15:54
A jak głosował Zdzisiek Merski bo on chyba najbardziej poszkodowany.
xy
xy 06.03.2018, 16:10
Oj, oj On podwójnie poszkodowany. Coś mało tych radnych głosowało, pomimo wypłacanej diety.
podpis
podpis 07.03.2018, 10:38
Kolega Merski taki zainteresowany zmianą płacenia diet a znowu na głosowaniu nawet nie był. panie radny - bez pracy nie ma kołaczy.
dieta
dieta 08.03.2018, 15:03
Sesja z przerwą odbyła się w dwóch dniach,radni Merski i Dwojak tak walczą o diety że za obecność tylko!!! w jednym dniu wezmą diety i gdzie tu moralność tych ludzi!!! gdzie inni radni w tym radna w zaawansowanej ciąży za dwa dni obrad wezmą tyle co oni za jeden dzień .Skandal!!!
gość
gość 08.03.2018, 15:40
A niby bez pracy nie ma kołaczy!
a kuku
a kuku 08.03.2018, 14:39
podpis Wczoraj, 10:38
Kolega Merski taki zainteresowany zmianą płacenia diet a znowu na głosowaniu nawet nie był -a dietę weźmie!!!!
Zdzisiek
Zdzisiek 08.03.2018, 14:57
Kuku na muniu!

Pozostałe