Nie mają umowy, a podają kto wystąpi na Dni Cedyni

  • 07.03.2018, 11:51 (aktualizacja 07.03.2018, 13:35)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie mają umowy, a podają kto wystąpi na Dni Cedyni
Nie ma jeszcze podpisanej umowy z wykonawcami, a już ujawniają kto wystąpi podczas tegorocznych Dni Cedyni, które odbędą się 23 czerwca. W tym roku organizatorzy chcą postawić na discopolowe gwiazdy – Kubasa, Endrju oraz Coolersów. Na scenie pojawić się ma Michał Gielniak oraz zespół B-Qll.

Gwiazdy mają się pojawić. Oczywiście kiedy zostaną podpisane umowy, a to nie jest takie pewne. Zespoły na razie nie potwierdzają występów. Jeśli podpiszą umowy, to wszyscy wystąpią w jeden dzień – w sobotę 23 czerwca 2018 r.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jarek
Jarek 08.03.2018, 06:15
Jaka gmina takie gwiazdy. Disco polo. Masakra. Kultura schodzi na psy.
Czy GDK coś wie ?
Czy GDK coś wie ? 07.03.2018, 23:41
A co z Dniami Gryfina. Za kilka tygodni przypada impreza a tu ani informatorów , ani nawet pomysłu. Cisza. Pewnie wielka niespodzianka jak z przerwaniem remontu Łużyckiej. Nawet PGE nie może dokończyć swojej inwestycji z przełożeniem sieci ciepłowniczej bez rozpoczęcia przez gminę przełożenia kanalizacji. Podobno remontu już nie będzie ani w tej ani w przyszłej kadencji ? Czy to prawda ?
P.s.
Lubię planować więc chciałbym coś wiedzieć ? Choćby to czy przyjechać do Gryfina czy olać to ?
taka karma
taka karma 07.03.2018, 23:48
Ignoranci się za to wzięli!
Sułczang
Sułczang 07.03.2018, 23:31
Ale ilość normalnie wielki eskobar.
gdk
gdk 07.03.2018, 13:57
To jeszcze nic! W Gryfinie impreza za 1,5 miesiąca i jeszcze oficjalnie nic nie wiadomo. To dopiero jest blamaż!
Kozakiewicz
Kozakiewicz 07.03.2018, 13:48
Wykonawców to zamawia się rok wcześniej, kilka miesięcy przed imprezą płaci się dwa razy więcej.
Knagulec
Knagulec 07.03.2018, 13:08
To łajzy
umowa
umowa 07.03.2018, 13:04
amatorzy
Diskopolowiec
Diskopolowiec 07.03.2018, 12:25
To co? Dyrektor taki rzutki, czy jego szefowa? Bo nie ma o tym w tej notatce powiżej!
Góra Czibora
Góra Czibora 07.03.2018, 12:39
Pewno razem zespół wespół.

Pozostałe