Obywatelskie zatrzymanie kierowcy

  • 07.03.2018, 22:31 (aktualizacja 07.03.2018, 23:18)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Obywatelskie zatrzymanie kierowcy Fot. Policja
Mieszkaniec powiatu gryfińskiego zatrzymał kierowcę fiata. Podejrzewał, że prowadzący auto jest pijany. Do obywatelskiego zatrzymania doszło we wtorek 6 marca 2018 r. po godz. 17 w Osinowie Dolnym (gm. Cedynia).
Mężczyzna zatrzymał kierowcę fiata, ponieważ podejrzewał, że prowadzi on pojazd "na podwójnym gazie". Podejrzenie wzbudził stwarzający zagrożenie styl jazdy. Istniała obawa, że kierujący może spowodować wypadek. Mieszkaniec naszego powiatu postanowił więc działać zdecydowanie. W Osinowie Dolnym zajechał drogę  kierowcy fiata. Następnie wysiadł ze swojego auta, podszedł do zatrzymanego i wyjął kluczyki ze stacyjki w pojeździe. Natychmiast zadzwonił też po policję.
 
Patrol policji z Chojny zbadał trzeźwość zatrzymanego. Okazało się, że miał on ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu - informuje portal igryfino asp. szt. Marcin Karpierz z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.
 
 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kiero
kiero 08.03.2018, 14:19
Ja próbowałem zatrzymać pijaną w Tywicach ale panowie z Insygnii ocenili mnie negatywnie a pani w Nissanku tylko pomachali! Kosztowało mnie to 200 pln! Lepiej sprawdzić czyjego znajomego chcemy uziemić!
plomba
plomba 08.03.2018, 14:32
A kto jechał w Nissanie?
Jacuś
Jacuś 07.03.2018, 23:41
Oki pijany nie powinien jeździć, ale niektórzy to nawet nie powinni na trzeźwo. Po prostu nie wszyscy są i będą dobrymi kierowcami. ... czy to Polacy czy Niemcy. Z tą jednak różnicą, że Niemcy w większości jeżdżą fatalnie. Jadąc za Niemcem zawsze się zastanawiam czy czegoś nie odwali. Np. czy nie zmieni nagle pasa ruchu bez włączenie kierunkowskazu.
kirowca
kirowca 08.03.2018, 11:39
Niemce blokują lewy pas na autostradzie, jeżdżą bez włączonych świateł, z jednokierunkowej w lewo skręcają z prawego pasa, karetkę na sygnale zamiast przepuścić, blokują zatrzymując się na drodze.

Pozostałe