Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Kobieta od A do Z na obiedzie czwartkowym we wtorek

  • 08.03.2018, 21:46 (aktualizacja 08.03.2018, 21:56)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kobieta od A do Z na obiedzie czwartkowym we wtorek
Marcowego „obiadu czwartkowego we wtorek” miało nie być. Ale był i to jeszcze jaki! Jak każde tego typu przedsięwzięcie organizowane przez Gryfiński Uniwersytet Trzeciego Wieku, a mówiąc dokładniej przez Urszulę Kwietniewską-Łacny, to marcowe również było dokładnie przemyślane i przygotowane.
Było i mądre słowo Agnieszki Odachowskiej o sprawach kobiet, był humor i żart. Nie zabrakło operetkowej muzyki, piosenek o kobietach, a wszystko za sprawą Teatru Rozmaitości „Gwitajcie” ze Szczecina.
Marzec to już nadchodząca wiosna, a ósemka to dzień pełen kwiatów, więc tytuł spotkania „Kobieta od A do Z” trafiony w dziesiątkę. Wszyscy bawili się świetnie, nawet panowie (choć początkowo trudno im było własne krzesełko opuścić) ruszyli na parkiet. Trzeba przyznać, że nie tylko świetnie się prezentowali, ale i w tańcu byli całkiem dobrzy.
Dużym powodzeniem cieszyło się stoisko prezentujące twórczość pań, które wykonują najróżniejsze cudeńka. Czego tam nie było?! Koronkowe koszyczki z roześmianym zającem w środku, żółte kurczaki, kolorowe kwiaty. Wszystko na stół wielkanocny.
Każdy obiad czwartkowy we wtorek to jakiś nowy pomysł. Raz bardzo dobry, raz mniej dobry, ale jest. Zależy od możliwości. Czyli można. Szkoda tylko, że pomysły i praca to zasługa w zasadzie jednej osoby. Właściwie tylko Ula została w Gryfinie do „zapewnienia” innym raz w miesiącu niebanalnego oraz interesującego sposobu spędzenia wolnego popołudnia. Zniknęły ciekawe spotkania Marka Brzezińskiego. Zapał Janusza Janiszewskiego przygasł. Spotkania z poezją również zniknęły. Cóż, może będzie jak w tej piosence „... ja jeszcze wiosną się roztańczę, ja jeszcze wiosną się rozkręcę...”. A na razie pani Uli naprawdę należą się wielkie podziękowania.
TWS
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (32)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Laska
Laska 09.03.2018, 21:39
W ogóle bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi, ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno ***, ale to *** ważne pytanie – co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić.
lulek
lulek 09.03.2018, 18:42
Nie czytałem artykułu ale niech strzelę: Wybory Miss Gryfina???
techno
techno 09.03.2018, 19:25
W punkt!
niewyraźny
niewyraźny 09.03.2018, 14:47
Zdjecia to chyba ktoś robił po pijaku bo takie niewyraźne i jakby ręce się trzęsły!
czas odpocząć
czas odpocząć 09.03.2018, 17:27
Przecież art jest podpisany TWS foty robiła ta sama osoba,ale co tu się dziwić....
gość
gość 09.03.2018, 12:45
Obiad bardzo udany. Jeśli chodzi o zdjęcia, to niektóre ujęcia się powtarzają. A niektóre osoby są fotografowane zbyt wiele razy a inne wcale...Na forum publicznym powinno się umieszczać tylko dobre i najlepsze ujęcia, gdzie osoby wyglądają korzystnie, czyli ładnie...
gryfinianin
gryfinianin 09.03.2018, 14:41
A ten narcystyczny panie pozal sie ZOMOWIEC co tam robi ? On ma zonę czy tylko udaje ?
Stanisław Paluch
Stanisław Paluch 08.03.2018, 23:10
Przyszłem wcześniej, gdyż nie miałem co robić.
scena
scena 08.03.2018, 22:27
Nie ma co się czepiać pana Janusza Janiszewskiego po tym jak go "pogonił" p. wiceburmistrz P. Nikitiński.
Bruno
Bruno 09.03.2018, 12:39
Nie rozumiem tego artykułu i tych.śmiesznych komentarzy. Widać tacy byli z nich społecznicy. Bo prawdziwy społecznik działa nie zważając na nic. Widocznie ta aktywność miała inne podłoże można się tylko domyślać jakie.
zacznij od siebie:)
zacznij od siebie:) 09.03.2018, 13:57
nie ucz "prawdziwych społeczników" co mają robić - zajmij się tym, co TY POWINIENEŚ ZROBIĆ - bo jakoś żadnego "Bruna" w organizacjach pozarządowych nie znam...
kult
kult 09.03.2018, 08:05
i jest spokój a nie kult Januszka
bałwo - chwalca?
bałwo - chwalca? 09.03.2018, 09:18
bożek (z plamką między oczami) może być tylko jeden!!!
Kult to słowo klucz - ktoś ośmielił się podważyć boskość guru...

I został wyklęty...
sól w oku
sól w oku 09.03.2018, 07:18
Tak, ludzie, którym się cokolwiek chciało – to sól w oku nierobów!
Polactwo z Krużewników przyjechało na kocie
Polactwo z Krużewników przyjechało na kocie 08.03.2018, 22:48
Mali i prymitywni karierowicze ( patrz Napoleon czy Nycz) tak już mają że budują swoją "wielkość" poprzez niszczenie i rugowanie lepszych od siebie
Hochwander
Hochwander 08.03.2018, 23:09
Nie mieszajmy myślowo dwóch różnych systemów walutowych. Nie bądźmy peweksami!
urzędnik
urzędnik 08.03.2018, 23:47
Oni są z tego samego systemu wartości,
☆☆
☆☆ 08.03.2018, 22:26
Dziś 8 marca w XIII MUZACH odbył się wspaniały wieczór z okazji ŚWIĘTA KOBIET zorganizowany właśnie przez p J Janiszewskiego,a były obecne również panie z Gryfina. Autorka tekstu trochę przesadza z tym słodzeniem, wstyd !!
i co?
i co? 08.03.2018, 23:28
I co się chwalisz? To jest igryfino, a nie iszczecin!
do widzącego przez internet
do widzącego przez internet 09.03.2018, 07:19
Ty widać z alergią reagujesz, jak mieszkańcy Gryfina widzą cokolwiek poza własną gminą...
Nic dziwnego, że się boisz porównań...
Jezus z pałacyku w ruinie
Jezus z pałacyku w ruinie 08.03.2018, 22:44
Mogę rozmnożyć chleb, ryby mannę z nieba. Zamienić wodę w wino i odwrotnie ale nie potrafię sklonować Janiszewskich aby byli i w Szczecinie i w Gryfinie.
sól w oku
sól w oku 09.03.2018, 07:19
Bluźnisz!
A Janiszewskim trudno się dziwić, że wolą inne miejsca niż Gryfino...
ale teatr
ale teatr 09.03.2018, 00:25
Wiadomo Januszku, że jesteś niezastąpiony...
do "widzącego przez internet":)
do "widzącego przez internet":) 09.03.2018, 07:19
W kwestii poczucia niezastąpioności i własnego ego, nikt cię nie przebije, o „widzący wrogów przez internet”...
Mariola
Mariola 08.03.2018, 22:24
A, że im się chce. Podziwiam.
Pyrzyce
Pyrzyce 08.03.2018, 22:20
Na 6 niemota od funduszy Europejskich....jedyny jaki załatwiał to posada w Gryfinie przy korycie, jak to *** z obszarów wiejskich :D
uczestniczka
uczestniczka 08.03.2018, 22:16
Pięknie. Nie samym chlebem...
umcia
umcia 08.03.2018, 22:00
Ktoś tu lubi być adorowany!

Pozostałe