Monika Kowaleczko-Szumowska o Powstaniu Warszawskim – zaprasza gryfińskie koło PiS

  • 08.03.2018, 22:56 (aktualizacja 09.03.2018, 19:06)
  • Robert Jonasik
Monika Kowaleczko-Szumowska o Powstaniu Warszawskim – zaprasza gryfińskie… Wieczór niepodległości zorganizowany przez gryfińskie struktury Prawa i Sprawiedliwości w listopadzie 2017 r.
Zapraszamy na spotkanie z pisarką Moniką Kowaleczko-Szumowską, autorką książek o Powstaniu Warszawskim. 19 marca o godz. 18 w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości Gryfino przy ul. Bolesława Chrobrego 52 odbędzie się spotkanie z autorką.

Monika Kowaleczko-Szumowska studiowała archeologię na Uniwersytecie Warszawskim i język angielski na Uniwersytecie Stanu Illinois w USA. Pracuje jako tłumacz książek dla dzieci i młodzieży, książek popularno-naukowych dla dorosłych, a także materiałów i wystaw dla Muzeum Powstania Warszawskiego. Jest autorką młodzieżowych książek o Powstaniu Warszawskim; „Galop â 44” i „Fajna ferajna”.

Organizator: Prawo i Sprawiedliwość Gryfino

Robert Jonasik

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

polo
polo 11.03.2018, 09:41
Dziwne te komentarze! To chyba dzieło posowieckich i poniemieckich wnuków! Skąd w Nich tyle jadu?
SBB
SBB 10.03.2018, 15:08
Czy to jeszcze PiS czy juz BBS bis?
?????
????? 09.03.2018, 22:32
A następne spotkanie będzie w obronie roztargnionych sprawiedliwych?
Uuuuuuuuuuuuuuuu!
Uuuuuuuuuuuuuuuu! 09.03.2018, 21:15
Znowu potomkowie Akcji Wisła mieszają. Nie wiadomo po co i na co, ale mieszać trzeba.
dezyderatka
dezyderatka 09.03.2018, 21:01
Pisowski Robus się flaguje.
AKT
AKT 09.03.2018, 20:46
Tylko Paweł wygra w Gryfinie z Mietkiem
!!!!!!
!!!!!! 11.03.2018, 09:18
Który Paweł.
kuku
kuku 11.03.2018, 11:17
Pewno ten Paweł co poszedł w ministry.
dopytuję
dopytuję 09.03.2018, 21:01
Paweł czy Rafał?
pion
pion 09.03.2018, 20:45
Dla tej formacji religia smoleńska stała się kamieniem wegielnym.Co z waszym głównym kapłanem Antonim Macierewiczem pytam się? Odsunięty za zasługi?
Anodinka
Anodinka 09.03.2018, 20:33
A ja przypominam że jutro jest miesięcznica.Jesteście gotowi do apelu,pytam się jesteście gotowi?
I pamiętajcie jestesmy coraz blizej prawdy,coraz bliżej
OMG
OMG 09.03.2018, 11:43
Historykom z PiS przypominam,że Powstanie Warszawskie wybuchło 1 sierpnia 1944 a nie w marcu 1944.....
birela
birela 09.03.2018, 09:56
Ktoś musi wziąć na siebie zadania przeznaczone w normalnych warunkach dla domu kultury.
Aras
Aras 09.03.2018, 09:39
Dojnie, Dojnie mości Panowie
Dr.Jekyll i pan Hyde
Dr.Jekyll i pan Hyde 09.03.2018, 08:50
widzę obłęd na zdjęciu jak nic, niektóre oczy nie kłamią;)))))
Zgobik
Zgobik 09.03.2018, 20:16
Zgobik
nigdy więcek po-łowców
nigdy więcek po-łowców 09.03.2018, 08:19
Bardzo dobra inicjatywa a po-łowcom jad z gęby tryska.
Katopatrioci od rydzyka ?
Katopatrioci od rydzyka ? 09.03.2018, 01:39
A nikity nie ma ?
zainteresowany
zainteresowany 09.03.2018, 00:22
Bardzo cenna inicjatywa. Przyjdę na pewno!
Pokutnicy ?
Pokutnicy ? 09.03.2018, 00:13
To już na pewno nie UTW. To raczej kółko różańcowe.
plecak
plecak 09.03.2018, 00:12
Wiadomo, że najważniejsze w życiu są plecy. Bo i głowa jest spokojna i kieszeń pełna. Ale czasem gorzej z sumieniem.

Pozostałe