Joanna Wolarz nową radną

  • 09.03.2018, 09:56 (aktualizacja 09.03.2018, 19:10)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Joanna Wolarz nową radną Joanna Wolarz
Na dzisiejszej (9 marca 2018 r.) sesji Rady Gminy w Baniach Joanna Wolarz odebrała odebrała gratulacje od wójt Teresy Sadowskiej, złożyła uroczyste ślubowanie, a następnie wzięła udział w pierwszej dla siebie sesji jako radna. Katarzyna Kudła wręczyła radnej zaświadczenie komisji wyborczej. Z tej racji radni, sołtysi i goście kosztowali ciasto upieczone przez nową radną i sołtys Babinka Iwonę Bieniewicz.

O kulisach wyboru radnej napisaliśmy tu:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/26993,nowy-radny-jest-chociaz-glosowania-nie-bylo

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

znachor
znachor 12.03.2018, 00:24
Czy Wolarz nie ma za dużego wola ? Pani Wolarz proszę przebadać tarczycę.
2w1
2w1 10.03.2018, 12:24
Skoro jest pani radna to moze i w przyszlosci i soltysowa .pozdrawiam.
babińczykowa
babińczykowa 11.03.2018, 10:59
Nie podpuszczaj. Jest konkretna robota dla wsi do zrobienia.
śpiewam za Rodowicz
śpiewam za Rodowicz 09.03.2018, 22:20
Sing, Sing": Ping - Ping ma koleżków trzech, / takich spotkać na ulicy to jest pech, / zbyt nerwowi są, grzeszą kiedy śpią, / a ja nie wiem po co... / Czyż ona nie jest lepsza niż / cała reszta pań, cały babski wyż, / choć gdy widzi je, woła eS'O'eS / na ich widok eS' O' eS... eS'O' eSssssss
Baniak
Baniak 09.03.2018, 21:44
Pani Joanna to ambitna i rzutka osoba. Wierzę, że jej praca w radzie będzie efektywna. Trzymam kciuki pani Joanno!
paweł
paweł 09.03.2018, 20:57
kółko wzajemnej adoracji ;)
srokacz
srokacz 09.03.2018, 21:04
Przecież radna startowała ze swojego komitetu a nie od wójtowej!
Basia
Basia 09.03.2018, 20:43
Przyjemna atmosfera musi być na tych sesjach, jak pieką domowe ciasta i częstują.
Pan
Pan 09.03.2018, 15:54
Coraz więcej wieśniaków w  tej gminie.A Kasia to jaką tam funkcję pełni na tej sesji?
pałka
pałka 09.03.2018, 14:00
I znowu Ruda na pierwszym planie! Ach te korzenie SB-ie zmieniają wyroki!
Jacek .
Jacek . 10.03.2018, 10:01
No no głupek zmienił nick .
ciekawa
ciekawa 09.03.2018, 11:52
a to nie z Czepina?
brudne włosy
brudne włosy 09.03.2018, 11:39
i po co ta kitę z chojny pokazujecie????????????
H
H 09.03.2018, 11:14
Kto to z Babinka???
puree
puree 09.03.2018, 14:50
Przecież masz podane - kliknij w ten link pod artykułem.
ciasteczkowy potwór
ciasteczkowy potwór 09.03.2018, 10:54
A łasuch redaktor poszedł na ciasto!
wstrętny
wstrętny 09.03.2018, 21:05
Pasibrzuch wie gdzie chodzić...
Czepino.
Czepino. 09.03.2018, 10:33
Asia serdeczne gratulacje.
Arunas
Arunas 09.03.2018, 21:53
Niektórzy tutaj gratulują, pytam się czego tu gratulować ? Funkcja radnego jest ciężkim chlebem a ponadto na tej pani ciąży osoba poprzedniego radnego także będzie musiała się nieźle sprężać aby przynajmniej w 1/4 mu dorównać pod względem fachowości itd.

Pozostałe