Mężczyzna najechał na kobietę niedaleko przedszkola

  • 12.03.2018, 16:57 (aktualizacja 12.03.2018 17:22)
Mężczyzna najechał na kobietę niedaleko przedszkola
Do potrącenia motorowerzystki doszło dziś 12 marca 2018 r. po południu w Gryfinie na ul. 9 Maja. Było to tuż obok Przedszkola nr 1 im. Krasnala Hałabały.

-Kierowca mitsubishi chciał się włączyć do ruchu. Nie spojrzał jednak w lusterko i nie udostępnił pierwszeństwa przejazdu kobiecie jadącej motorowerem - informuje portal igryfino oficer prasowy asp. szt. Marcin Karpierz.

Motorowerzystkę odwieziono do szpitala. Mężczyźnie kierującemu mitsubishi policjanci zabrali prawo jazdy. Funkcjonariusze zakwalifikowali to zdarzenie drogowe jako kolizję.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

manti
manti 17.03.2018, 23:39
Po prostu żal.
czytelnik
czytelnik 13.03.2018, 09:18
"nie udostępnilł pierwszeństwa przejazdu" chyba nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu- do poprawy
justa
justa 12.03.2018, 23:08
Przebudowali ta drogę tak, że jest wypadkowa więc mnie dzisiejsze zdarzenie zupełnie nie dziwi!
podejrzewam
podejrzewam 12.03.2018, 21:53
Gdyby jechała dużym paliwożernym pick up'em np. Dodge, Ford, GMC, a nie Škodą, to to zdarzenie nie miałoby miejsca
Olek
Olek 12.03.2018, 21:46
A ja chciałabym zacząć do czegoś innego. Rozumiem, że Gryfino jest stosunkowo małe, że jest to w pewien sposób zamknięte grono ludzi, rozumiem, że może tu się nudzić niektórym ale nigdy nie zrozumiem dlaczego wśród niekórych tyle jadu i chyba inaczej nie mogę tego nazwać głupoty. A ten tego nie zrobił, a tamta to zrobiła a sramto to a pies zrobił siku nie na trawniku. Dajcie spokój co poniektórzy! Powracając do tematu to niestety była wina kierujacego samochodem. Czy kobieta mogła zahamować, ominąć przeszkodę? Czy jej reakcja była dobra? Podejrzewam, że nikt z was nie jest w stanie wyobrazić sobie tego jakie to są ułamki sekund. A nikt z nas nie jest KIEROWCĄ IDEALNYM - bo takiego nie ma!
arek
arek 13.03.2018, 07:56
Ludność napływowa. 3, 4, 5 pokolenie już, a mentalność ta sama.
napływowy z wielkopolski
napływowy z wielkopolski 13.03.2018, 08:07
W Gryfinie wszyscy to ludność napływowa ;)
wypadek
wypadek 12.03.2018, 21:39
Oby wszystko dobrze się skończylo.
Kwas
Kwas 12.03.2018, 21:26
Policja powinna zająć sie samochodami które parkują wzdłuż tej ulicy. Dzień w dzień stają jak święte krowy w celu odebrania dzieciaków z przedszkola, nie myśląc ze samochody zjeżdżają z bloków, nie trudno o wymuszenie jak co drugi baran staje jak najbliżej przedszkola czyli przy samym wyjezdzie, a widoczność w tym miejscu jest ograniczona. Jak nic z tym nie zrobią, stłuczki bedą sie zdarzać. Myślec !
Przedszkolanka
Przedszkolanka 12.03.2018, 22:13
Ale idiot
Melodyjka
Melodyjka 12.03.2018, 22:07
Zgadzam sie w 100%. Nawracają po 5 razy, parkują gdzie popadnie, a na koniec przez górkę jadą pod zakaz na górny taras. Gdyby tam straż miejska tydzień postała to by na nowy parking uzbierała.
Prawda
Prawda 12.03.2018, 22:15
Ty tez tam nawracasz wiec nie piepr.....
parkingowiec
parkingowiec 12.03.2018, 20:43
Uważam, że to nie straż powinna się zająć tym miejscem tylko Sawaryn powinien wybudować tysiąc razy obiecane parkingi!
kremik
kremik 12.03.2018, 20:23
Też bym się nie spodziewał,z e ktoś będzie jechał bo przecież nie można wjeżdżać na rondo! Co to pojazd uprzywilejowany?
Gryfiniak
Gryfiniak 12.03.2018, 20:09
A co do samochodów parkujących na tej ulicy to święta prawda
Gryfiniak
Gryfiniak 12.03.2018, 20:07
Pewnie nowy zastępca naczelnika kazał zabrać ????
luj
luj 12.03.2018, 19:19
Zabierac prawo jazdy za kolizje co za bezmózgowie
Arek1987
Arek1987 12.03.2018, 19:08
Więcej tam samochodów na drodze zaparkujcie, to na pewno będzie więcej widać w tym miejscu!
Ewa
Ewa 12.03.2018, 17:56
A mówią, że to kobiety są złymi kierowcami. Pozdrawiam samców alfa.
Tępić idiotów za kółkiem
Tępić idiotów za kółkiem 12.03.2018, 17:38
POwiesić chama za jaja a lusterko włożyć mu na dwa dni w dude to będzie o nim pamiętał do końca swoich zasranych dni
piekiełko
piekiełko 12.03.2018, 17:34
Czyżby Bronek wrócił?
parafianin
parafianin 12.03.2018, 17:57
Bezczelnyś!
Miodek
Miodek 12.03.2018, 18:26
parafianin

przestarzałe: człowiek bez ogłady, wykształcenia, zacofany, ograniczony

Hasło ze słownika wyrazów obcych
parafianin
parafianin 12.03.2018, 18:29
Nie mylić miodu z dziegciem, choć mogą być z jednej beczki!

Pozostałe