Zielińska za Konarskiego

  • 17.03.2018, 12:00 (aktualizacja 17.03.2018, 13:12)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zielińska za Konarskiego Aleksandra Zielińska podczas sesji Rady Miejskiej w Trzcińsku-Zdroju w grudniu 2017 r.
Aleksandra Zielińska zostanie najprawdopodobniej nową radną Rady Powiatu w Gryfinie. To skutek rezygnacji z funkcji radnego starosty Wojciecha Konarskiego.

Wojciech Konarski jako radny nie otrzymywał dodatkowo diety. Teraz taka dieta będzie przysługiwała nowej radnej.

Aleksandra Zielińska do Rady Powiatu Gryfińskiego startowała w 2014 r. z KWW Inicjatywa Samorządowa. Zdobyła 256 głosów.
 
Aleksandra Zielińska – mgr inż. rolnictwa, absolwentka Akademii Rolniczej w Szczecinie. Doradca rolnośrodowiskowy, ekspert Wspólnej Polityki Rolnej, pracownik Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach Terenowego Zespołu w Baniach. Od 2002 r. delegatka do powiatowej rady powiatu gryfińskiego Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej, członkini-założycielka Stowarzyszenia TWINNING Trzcińsko-Zdrój-Graft de Rijp, członkini RSIO GOGOLANDER Gogolicach oraz LGD Lider Pojezierza, do której należy gmina Trzcińsko-Zdrój, członkini KGW Stołeczna.
W latach 1990-1994 była wiceprzewodniczącą Rady Miejskiej w Trzcińsku-Zdroju, a w latach 1993-94 piastowała stanowisko burmistrza gminy Trzcińsko-Zdrój. Była także radną Rady Powiatu Gryfińskiego w okresie 1998-2006.
Mąż Aleksandry Zielińskiej prowadzi gospodarstwo rolne w Trzcińsku-Zdroju. 

 

O rezygnacji starosty Wojciecha Konarskiego z funkcji radnego pisaliśmy tu:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/27421,starosta-konarski-zrezygnowal-z-mandatu

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

macier
macier 05.04.2018, 08:01
Czym pani Zielińska zajmowała się przed 1990 rokiem ?
Warto wiedzieć, czy to nie jakaś dawna aktywistka PZPR, z jakiego środowiska się wywodzi, bo jak widać Starostwo opanowane jest przez środowisko dawnych komunistów i ich popleczników.
Jojo
Jojo 31.03.2018, 07:16
O korytko dla baby się znalazło
Gość
Gość 31.03.2018, 03:39
Pani radna widać otrzaskana już po posadkach a to tu a to tam zawsze ryj blisko koryta obojętnie jakiego by ono nie było koloru, w myśl zasady wybierzcie mnie!!! A ja wam wszystko obiecam...
kaprys
kaprys 21.03.2018, 01:07
A więc strategia Konara działa. Wygaszanie opozycji przez jej własną głupotę to był dobry pomysł.
Guru
Guru 19.03.2018, 20:10
Wystartuje do powiatu z mieszkowic na liscie z kaczmarem?
Gajowy
Gajowy 19.03.2018, 08:00
Teraz konarski ma plan na swoja gmine i powiat
szpitalnik
szpitalnik 19.03.2018, 09:33
Po tylu latach lenistwa już mu nikt nie uwierzy. GDzie ten nowy budynek szpitala co obiecał 4 lata temu sie pytam?
Mieszkańcy.
Mieszkańcy. 21.03.2018, 02:58
Pytamy! !!!! Kiedy będzie ogłoszony przetarg na budowę ul Szkolną w Źabnicy .
duszne miasto
duszne miasto 19.03.2018, 10:08
Gmina zamiast debilną halę na kilkadziesiąt miejsc dla powiatu w prezencie mogłaby na szpital dać kilkanaście milionów!

Taka salka dobra dla Radziszewa czy Żabnicy!
A szpital potrzebny bardziej!
Wyborco 2 razy zostałaś ograny. Masz wybór przemyśl 3 raz szkoda głosu
Wyborco 2 razy zostałaś ograny. Masz wybór przemyśl 3 raz szkoda głosu 18.03.2018, 22:53
Był sobie radny inicjatywy samorzadowej wybrany do powiatu z okregu chojna, cedynia, trzcinsko.
W kadencji 2010- 2014 oddaje mandat na rzecz kierowcy z swojej partii. W kadencji 2014- 2018 oddaje mandat na rzecz pani z swojej partii. Zgadnij kto to? Kto pierwszy odpowie.
pytanko
pytanko 18.03.2018, 23:17
To jakiś sprzedawczyk czy rozdawczyk?
Odp2
Odp2 19.03.2018, 07:18
To lider powiatowej inicjatywy samorzadowej
odp3
odp3 19.03.2018, 09:50
Chyba killer swoich obietnic wyborczych. Gdzie ten nowy budynek szpitala w Gryfinie się pytam kłamczuchu Wojciechu?!
suweren
suweren 18.03.2018, 17:29
2014 wybory radni powiatowi z okręgu Chojna
KW Inicjatywa Samorządowa Andrzej Szelążek - 420
Wojciech Konarski - 419, oszukał wyborców z Chojny, oddał mandat w roku wyborczym. Warto zapamiętać tego Pana i jego komitet wyborczy
Piotr Bugajski - 390.
danio
danio 18.03.2018, 20:23
Złe dane.
Ups
Ups 18.03.2018, 20:23
419 głośów do kosza
ja
ja 18.03.2018, 20:59
ze strony PKW tak to było, dobre dane, mój głos ten poszedł na tą listę, teraz już nie pójdzie na ekipę Konarskiego.
cipsy
cipsy 18.03.2018, 21:02
A na kogo? Nikogo na horyzoncie poza nimi nie widać!
Glosujący
Glosujący 18.03.2018, 22:56
Masz wybór, dezerterom z partii inicjatywa samorządowa dziękujemy.
wojownik
wojownik 18.03.2018, 23:23
Armia Konara, który już nie płonie, w rozsypce!
radny
radny 17.03.2018, 20:55
Konarski po prostu za długo siedzi na tym stanowisku i każda zmiana będzie to świeży powiew i wiele spraw pójdzie do przodu.
info
info 18.03.2018, 17:10
to trzeba jego partii czyli inicjatywie samorządowej podziękować w wyborach do powiatu.
zielony
zielony 17.03.2018, 19:41
Zielińska o ile pamiętam reprezentowała w powiecie PSL. Mam nadzieję, że wreszcie w Radzie Powiatu pojawi się taki klub. Niektórzy weszli i zdradzili !
obcy
obcy 17.03.2018, 18:39
Heniek "światowcu", żeby nie napisać ćwoku napiwek daje się od rachunku tak jest przyjęte tam gdzie pojechałeś palcem po mapie ale brawo za pomysł i chęci
obcy
obcy 17.03.2018, 18:36
Co tu gratulować dostała niecałe 300 głosów miernota , najlepsze w życiorysie to Koło Gospodyń Wiejskich
Fan Oli
Fan Oli 18.03.2018, 14:12
W Radzie Powiatu są radni którzy uzyskali mniejsza liczbę głosów, a spróbuj pozyskać choćby tyle głosów!!!
swój
swój 17.03.2018, 18:53
Odezwał się... zazdrosny konkurent z wyborów.
amba
amba 17.03.2018, 18:35
Zielińska byłaby lepszym starostą niż Konarski.
Poddany
Poddany 18.03.2018, 22:58
Abykuj królu powiatowy wstydu odzczędź
Heniek
Heniek 17.03.2018, 12:57
CZEŚĆ GŻMOTY! Żyje się po aby dobże zjeść. Właśnie wróciliśmy z żonom, naszym wypasionym BMW za 137 tysięcy złoty ze śniadanka w eskluzywnej hotelowej restałracji. Ja zjadłem farfale ze szparagami stryskanymi limonką (dla niekumatych - to drogie zielone egzotyczne jajkowate warzywo) i wędzonym łososiem (dla niekumatych - to ryba, której kawior kosztuje 15 tysięcy złoty za 10 gramów) za 387 złoty, a żona jak zwykle ryby - Jambalaje z owocami morza za 139 złoty i szaszłyk ze skrzydlicy i mauży za 372 złoty. Do tego wypiła dwa lampiony ekwadorskiego wina za 88 złoty, jeszcze napiwek 10 złoty - ot i takie śniadanko za ponad 2 tysiące złoty. Nooo ale ja kochani ż y gam kasą, no po prostu ż y gam kasą. A jak Wasze śniadanie - no niech zgadnę - pociumkaliście dżemik z mirab'le ?

Początkujący
Początkujący 18.03.2018, 14:17
Bez komentarza !!!!!
Pozdrawiam z wycieczek do Cannes
Pozdrawiam z wycieczek do Cannes 17.03.2018, 19:58
Coś mi się widzi Heniu że ty w swym życiu to tylko w dudzie byłeś i gowina widziałeś
Ha, ha, ha, ha.
Ha, ha, ha, ha. 17.03.2018, 18:00
Ty pomyliłeś czarny kawior z kaszanka z flaka.
Krzymów.
Krzymów. 17.03.2018, 12:41
A nie Rafał Skrzypek?
wyborco
wyborco 18.03.2018, 17:24

KW Inicjatywa Samorządowa
1. Andrzej Szelążek - 420
2. Alicja Kordylasińska - 200
3. Wojciech Konarski - 419 - temu panu już dziękujemy.
4. Gabriela Kotowicz - 200
5. Jacek Limanówka - 211
6. Aleksandra Zielińska - 256
7. Jacek Prętki - 93
8. Lidia Tomin - 30
9. Teresa Klisowska - 89
10. Rafał Skrzypek - 236
11. Robert Górski - 67
12. Piotr Bugajski - 390
zębu
zębu 17.03.2018, 15:51
Pewno zrezygnował i niechce z przegranymi mieć nic doczynienia
Jadzia z poludnia
Jadzia z poludnia 18.03.2018, 23:00
To gra polityczna konara takie nr są s jego stylu, na jesieni kolejny sukces jego ekipy murowany, nikt wladzy po 12 latach łatwo nie odda.
Andrew
Andrew 17.03.2018, 12:22
Gratulacje Olu!
Alex
Alex 18.03.2018, 13:48
Dzięk,i ale to wynika z ordynacji

Pozostałe