Szukają dyrektora domu kultury

  • 18.03.2018, 16:57 (aktualizacja 19.03.2018, 00:11)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Szukają dyrektora domu kultury
Wójt Bań Teresa Sadowska ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora Międzynarodowego Centrum Turystyki, Kultury i Sportu w Baniach. W czerwcu placówką może zarządzać już nowy dyrektor, który zastąpi obecną szefową Annę Wlozińską.
Wielokrotnie naciskana przez radnych wójt zmienia zdanie i jednak ogłasza konkurs. Przyczyna tej zmiany okazuje się być banalna. Obecna dyrektor MCTKiS Anna Wlozińska pełni funkcję bez konkursu. Zapowiedziała już, że po nabyciu uprawnień emerytalnych wybiera się na emeryturę.
Zamieszanie w sprawie dyrektorki MCTKiS powstało w maju 2017 r., kiedy to Iwona Faj złożyła na piśmie rezygnację z pełnionej funkcji. Wójt od 1 czerwca 2017 r. powierzyła Annie Wlozińskiej pełnienie obowiązków dyrektora Międzynarodowego Centrum Turystyki, Kultury i Sportu w Baniach. Teresa Sadowska wielokrotnie była przez radnych pytana kiedy ogłosi konkurs. W pewnym momencie powiedziała, że nie będzie go ogłaszać. Jednak w obecnie, kiedy obecna dyrektorka wybiera się na emeryturę, sytuacja diametralnie się zmieniła.
W naszym powiecie dyrektorem domu kultury bez konkursu jest także Marta Cacek w Miejskim Ośrodku Kultury w Moryniu.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkanka Bań
Mieszkanka Bań 21.03.2018, 07:42
A ja powiem tak.Nie przepadam za Panią Ania bo mam swoje powody jej zachowanie teksty do ludzi z Bań na własne uszy słyszałam lipa ;Mikołajki; ale nie tylko wina tu była Pani Ani.Ale co was obchodzi jej życie prywatne długi itd kto ich dziś nie ma.a mieszkam już tu 5 lat i widzę że jeszcze taki się nie urodził co by społeczności dochodził.prosze dac trochę swojej inicjatywy oddać jakieś pomysły żeby w końcu coś się działo a nie narzekać
njr
njr 21.03.2018, 11:33
obchodzi mnie. Jesli trafia w jej rece moje dziecko. Tyle.
:)
:) 19.03.2018, 15:18
K0nkurs. .. prosze was;) juz kilka bylo ...ch6ba nie kesyescie naiwni.?
Anka
Anka 19.03.2018, 15:46
Pisz po polsku, bo nie wiadomo o co ci chodzi!
:)
:) 19.03.2018, 21:11
O naiwność.
Życzliwy
Życzliwy 19.03.2018, 09:01
Tyle serca i czasu co wkłada Ania to do tej pory nie było gdybyśmy wzięli razem wszystkich dotychczasowych dyrektorów!!! Ludzie, najlepiej krytykować i piździć głupoty, uważam, że jak zostanie Ania to będzie się jeszcze działo i tętniło życie w klubie, kto tak myśli???
Njr
Njr 19.03.2018, 15:08
Chyba Wloza sama to napisała. Zła,zawistna, nic nie umiejąca kobieta. Czy to efekt bylych uzależnień? Kto wie. Brak wyksztalcenia talentow i umiejętnosci pracy z kimkolwiek. Najgorsza postac w domu kultury. Niech odejdzie. Gorzej nie bedzie.
obiektywna
obiektywna 19.03.2018, 09:37
Jakoś ci co z nią współpracują mają inne zdanie. Ciekawe dlaczego?
Njr
Njr 19.03.2018, 15:11
Ze strachu. I do czasu????
Jacuś
Jacuś 19.03.2018, 13:09
Bo nierobów goni do roboty ,to jest niedobra .
Njr
Njr 19.03.2018, 15:16
Nierobów... goni??? To wlasnie podejście wiesniaka. Kto goni... ona!? Kto jest nierobem!? Ludzi sie motywuje, inspiruje. Tworzy zespol. Wspolpracuje. No ale to trzeba cos reprezentowac sobą. Dobrze ze ta pani sie pozbierala... ale kogo 0na ma prawo gonic?
Njr
Njr 19.03.2018, 15:12
A jak tam długi. Oddane?
mieszkanka
mieszkanka 20.03.2018, 07:53
nie mieszkam w Bani ale w tej gminie i uważam że p. Ania robi dobrą robotę a jej długi to nas nie powinny interesować każdy ma jakieś długi i jakoś wszystkim nie wytykacie my za nią nie spłacamy tych długów ,a z tego co wiem to nikogo nie goni do pracy bo ma teraz takich pracowników że się z nimi dogaduje a nie ich gania do roboty pomyślcie co piszecie wróci to kiedyś do was tak to działa nienawiść jest złym doradcą
Njr
Njr 20.03.2018, 09:01
Nie mieszkasz to może nie wiesz. Tu nie nienawisc dziala ale potrzeba sprawiedliwosci. I zrobienia czegos na poziomie dla dzieci i mieszkancow bez kogos kto boi sie ludzi i o swój stołek Jaka to słaba osoba jest. Z jednej strony przymilanie z drugiej podjudzanie . Panika strach kombinowanie. Chore chore. A gdzie Wawryniuk a gdzie Faj? A gdzie inni co duzo wiecej umieli?
xxx
xxx 19.03.2018, 09:34
święte słowa...Niech pracuję dalej P.Ania .....
yyy
yyy 19.03.2018, 09:43
-Chwalą nas?
-Kto?
-My ciebie, a ty nas?
lampion
lampion 18.03.2018, 20:35
A kiedy znajdą jakiegoś sensownego w Gryfinie?
kukluks
kukluks 18.03.2018, 20:18
Kto by nie został wybrany na dyre to i tak będzie rządzić Anka prawa ręka teresy.
rympał
rympał 18.03.2018, 20:14
A to kto z was jest na 100% ***? A kto pracuje na maxa i kto nie przegina pały ?
Sandro
Sandro 18.03.2018, 19:34
Konkurs to ściema.
Pawelec
Pawelec 18.03.2018, 19:16
Nadają się tam wszyscy do tarcia chrzanu;-)
Marcin. Banie.
Marcin. Banie. 18.03.2018, 19:14
Po co konkurs? Ktoś z sercem do tej pracy jest potrzebny, a nie urzędnik po studiach, który będzie widział tylko tabelki w excel. Tu nie ma milionowego budżetu, którym trzeba zarządzać. To jest dom kultury na wsi, gdzie trzeba dopasować plan działania do lokalnych potrzeb w ramach posiadanych środków. Ludzie opamiętajcie się!!!!!!!!!!!!!
Rupert
Rupert 18.03.2018, 19:08
A wójtowa jaka wpatrzona w tą Ankę.
Njr
Njr 19.03.2018, 15:09
Tu sa grubsze układy... moze chodzi o apteke?
Maciey
Maciey 18.03.2018, 19:17
W końcu to jej człowiek
Maciey
Maciey 18.03.2018, 19:08
Glapa nie nadaje sie.......
LoRd
LoRd 18.03.2018, 19:03
Jakiegoś wieśniaka wybrać!!
obserwator
obserwator 20.03.2018, 07:58
wszyscy z Bani obrażają ludzi nazywając ich wieśniakami a przecież sami są wieśniakami bo praw miejskich nie mają paranoja
polonista jabolista
polonista jabolista 18.03.2018, 19:02
W naszym powiedziecie dyrektorem ....
hibernatus
hibernatus 18.03.2018, 18:50
No to powodzenia!

Pozostałe