Miał prawie 3 promile i prowadził auto

  • 20.03.2018, 19:40 (aktualizacja 20.03.2018, 20:54)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Miał prawie 3 promile i prowadził auto Fot. Policja Zdjęcie ilustracyjne.
Policjanci z posterunku Banie-Widuchowa zatrzymali nietrzeźwego 45-latka. Mieszkaniec powiatu gryfińskiego jechał mazdą na świnoujskich numerach rejestracyjnych, mając prawie 3 promile. Sprawą nietrzeźwego kierowcy zajmie się teraz sąd.

Policjanci, patrolując teren Bań, zauważyli na ulicy Targowej kierującego mazdą. Podejrzenie mundurowych wzbudził styl jego jazdy. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę i sprawdzili jego trzeźwość. Badanie alkomatem pokazało, że mężczyzna w organizmie miał 2,94 promile alkoholu.

Zatrzymany to 55-letni mieszkaniec naszego powiatu. Przypominamy, że za jazdę pod wpływem alkoholu grozi kara do 2 lat więzienia. Sprawą nietrzeźwego kierowcy zajmie się teraz sąd.

Do zdarzenia doszło 19 marca 2018 r. o godz. 21.16.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

banio
banio 21.03.2018, 14:15
Czekali na gostka od 20,30 w parku! Ktoś gościa wystawił!
Luj
Luj 21.03.2018, 10:22
Admin usuwa tchórz komentarze
Senior
Senior 21.03.2018, 10:51
Drogą Seniorko - admin usuwa tylko towje komentarze. Czyżby admin uznał że śmiecisz?

Od rana czujesz mocne podniecenie i nie masz ujścia?
Nie masz żony? Znajamych? Z nikim porozmawiać? Każdy od ciebie się odwrócił i teraz tylko możesz się wyżywać w komentarzach?
Czy to przynosi tobie chociaż jakaś ulge, spełnienie i rozkosz?
Luj
Luj 21.03.2018, 12:22
Uwazaj zeby ci dekla nie poderwało
seniorka
seniorka 21.03.2018, 12:14
Jak widać powyżej ten ( tu proszę ....) admin nie tylko moje wpisy usuwa bądź cenzuruje

Część komentarza usunięto. admin2
Chojrak
Chojrak 21.03.2018, 10:37
Tchórz i luj to jest "anonimowy chojrak" który robi śmietnik w komentarzach.
Pisz pod swoim imieniem i nazwiskiem a gwaratuje że nie usuną ci żadnego komentarza.
Waszka
Waszka 21.03.2018, 10:42
A kto pisze pod swoim imieniem i nazwiskiem bo nie spotkałem się? Oprócz knagulca i gumowiec bo to ich prawdziwe imiona. (...)

Część komentarza usunięto. admin2
Knagulec
Knagulec 21.03.2018, 12:24
Oooo jest Waszka w trepie bujany Gryfiniak
Gumowiec
Gumowiec 21.03.2018, 07:52
Sam piję ale ja mam rower i tego się trzymam nie umiem kierować samochodem i dla tego trzeba (...)

Część komentarza usunięto. admin2
Jadzia
Jadzia 21.03.2018, 19:19
Bo ty z knaga to tłuk z kunowa
Knagulec
Knagulec 21.03.2018, 12:51
Dobrze gadasz
ogumowany
ogumowany 20.03.2018, 22:37
Przegumować gnoja, aż wyjdzie z niego ***
nic nei sugeruję
nic nei sugeruję 20.03.2018, 22:27
A może nie wiedział, że ma alkohol w organizmie, jak pewien pan prokurator...
men
men 20.03.2018, 22:19
Niedawno wróciłem z USA i w Stanach tak jest, że w od razu robią takiemu gościowi fotkę i pełne dane takiego kierowcy upubliczniają. Grozisz na ulicy śmiercią o pijaku niech znają szaleńca!
Jasyna
Jasyna 20.03.2018, 22:15
Niech policja sprawdzi dokładnie bo jak znam życie samochód jest kradziony w Świnoujściu. Każdy pijak to przecież złodziej! Za coś musi pić!
drink
drink 20.03.2018, 21:42
Czyli jechał nawalony jak stodoła!

Pozostałe