Gryfińscy policjanci oddawali krew [ZDJĘCIA]

  • 23.03.2018, 00:51 (aktualizacja 23.03.2018, 01:51)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gryfińscy policjanci oddawali krew [ZDJĘCIA] fot. KPP Gryfino
Po raz kolejny gryfińscy policjanci, a także osoby nie związane z mundurem przyłączyli się do zbiórki krwi w hołdzie Żołnierzom Wyklętym i postanowili honorowo oddać krew, aby podzielić się tym co najcenniejsze i ratuje ludzkie życie - krwią.

 Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie wraz z osobami, które wyraziły akces przyłączenia się do szczytnego celu, po raz kolejny wsparli oogólnopolską akcję "spoKREWnieni służbą", nad którą patronat objęli Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Minister Obrony Narodowej. Celem wspomnianej akcji jest upamiętnienie i oddanie hołdu żołnierzom - bohaterom zbrojnego podziemia, którzy przelali krew w obronie niepodległości Polski.

W ramach akcji "spoKREWnieni służbą" na terenie całej Polski organizowane są zbiórki poboru krwi. Biorący udział w tak szczytnym przedsięwzięciu gryfińscy policjanci wraz z osobami niezwiązanymi z mundurem 22 marca 2018 r. aktywnie włączyli się w akcję oddania krwi. W punkcie poboru krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Szczecin, w oddziale Ekipowego Poboru Krwi w Gryfinie osoby po wypełnieniu krótkiego kwestionariusza i kilkumintowym badaniu usiedli na fotelach i oddali 450 ml krwi każdy. Zarejestrowanych zostało 10 dawców, którzy oddali ponad 4,5 litra drogocennej krwi.

Podziękowania należą się personelowi Ekipowego Poboru Krwi, który jak zawsze stanął na wysokości zadania i wykazał się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem w akcję.

Przypominamy, że w ramach akcji „spoKREWnieni służbą” krew można oddawać przez cały marzec. Akcja ma charakter otwarty i każdy może wziąć w niej udział.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kasia
Kasia 23.03.2018, 17:34
Przesada! Nawet przy oddawaniu krwi polityka? Panowie Policjanci oddawajcie krew dla Człowieka, nie bawcie się w politykę i nie dajcie sobą manipulować.
88
88 23.03.2018, 11:32
Policjanci oddawali krew w hołdzie tych którzy zabijali Polaków i ich dzieci, tylko dlatego, że przyszło im żyć w PRL i nie mieli wpływu kto sprawuje władzę w kraju wyzwolonym po pięciu latach okupacji niemieckiej ? Wychodzi na to , że policjanci oddawali krew dla PiS i faszystowskich przybudówek partyjnych narodowców i innego prawicowego oszołomstwa. Pewnie wielu krwiodawców przyłączyłoby się do tej akcji krwiodawstwa, gdyby nie jej polityczne tło.
Hańba !!! Mam nadzieję , że jako Honorowy Krwiodawca Krwi, nie będę szarpany przez jakieś IPN-y i oskarżany o wspomaganie swoją krwią komunistycznego reżimu. Nigdy w Stacji krwiodawstwa nie spotkałem jakiegoś oddającego krew lekarza, urzędnika, partyjnego kacyka, księdza, czy politruka. Zawsze to byli robole, żołnierze, strażacy, policjanci, ale tylko ci niżsi rangą.
http://www.darkrwi.info.pl/por…
Marcin K.
Marcin K. 24.03.2018, 12:08
Szanowny 88. Krew to dar życia. Obojętne jest ” jej” zapewne czy ratuje komunistę cudzoziemca, nie istotny jest tez zapewne kolor skory. Nie ważne jest zatem z jakich pobudek odddajemy krew, chodzi o to by ja oddać. Pan jako Honorowy Krwiodawca zapewne o tym wie. Zostańmy zatem przy idei i zdusimy w zarodku te zapędy polityczne, nie służy to nikomu i niczemu. Pozdrawiam
do 88
do 88 23.03.2018, 14:13
Uważaj co piszesz, bo nieszczęścia chodzą po ludziach i być może ty lub ktoś z twoich bliskich będzie potrzebował tej krwi. Jakby to wyglądało gdybyś musiał przyjąć krew tych policjantów.
Class
Class 23.03.2018, 10:39
Chociaż jakiś pożytek.

Pozostałe