Utrudnienia w ruchu w związku z Drogą Krzyżową

  • 23.03.2018, 16:11 (aktualizacja 23.03.2018, 16:53)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Utrudnienia w ruchu w związku z Drogą Krzyżową fot. kościół NNMP w Gryfinie
Dzisiaj 23 marca 2018 r. o godzinie 19.00 wyruszy Droga Krzyżowa z kościoła pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny do świątyni pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Gryfinie. Procesja przejdzie ulicami: Kościelną, 1 Maja, Niepodległości, Armii Krajowej, 9 Maja, Asnyka i Krasińskiego do kościoła Niepokalanego Serca Maryi.

-W związku z udziałem parafian w Drodze Krzyżowej w piątek 23 marca 2018 r. w godzinach od 19 do 21 nastąpią utrudnienia w ruchu na wyżej wymienionych ulicach. W celu zapewnienia bezpieczeństwa osobom uczestniczącym w procesji, będą tymczasowo zamykane wybrane drogi oraz blokowane ulica dojazdowe na trasie przemarszu wiernych. Kierowcy powinni się zatem liczyć dzisiaj z tzw. płynnym zamykaniem ruchu i objazdami – informuje za pośrednictwem portalu igryfino asp. szt. Marcin Karpierz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

boss
boss 25.03.2018, 22:16
Bo jest tak, żę każdy ma swój krzyż i niesie go na swoich ramionach. To symbol. A dla złowrogo komentujących: za Was nikt nie poniesie Waszego krzyża.
Gość
Gość 24.03.2018, 19:59
Czytam zdumiony te wpisy - ludzie, prawo do pochodu drogami publicznymi ma KAŻDY w Polsce, kto zbierze odpowiednio dużą grupę ludzi (dlatego kodomici nie moga, bo u nas zbiera się ich ok.10-20). Skąd te dziwne zarzuty? Naprawdę tak umoczeni jesteście w PRL-u, że nie rozumiecie na czym polega wolność i zapisane w Konstytucji prawo do PUBLICZNEGO wyrażania wiary? W Hiszpanii, w Austrii, we Włoszech odbywają sie NA ULICACH publiczne manifestacje wiary a to z okazji 3 Króli, a to z okazji odpustu ku czci wielkiego świętego - dla wszystkich to normalne, tylko dla zapiekłego, prowincjonalnego i zsowietyzowanego ludku to nie jest jasne
Rada
Rada 24.03.2018, 08:55
Jak w średniowieczu .Zahipnotyzowany lud klepiący zdrowaśki na pamięć! Lepiej idzcie pomagać kobietom bo episkopat chce z nich zrobić Arabki bez prawa głosu!
procesja
procesja 23.03.2018, 22:22
co za durny tytuł!!!!! zamiast zachęcić to bzdury o utrudnieniach!!!!!!!!!!!!
Nie moher
Nie moher 24.03.2018, 08:30
Zachęcić do czego??? Do przyłączenia się do moherow??? Na szczęście jest ich coraz miej
demokracja
demokracja 24.03.2018, 11:28
Każdy ma prawo do własnego zdania, poglądów, wiary nie obrażając innych. Na tym polega demokracja, którą jeszcze w Polsce mamy na szczęście. Więc z kulturą proszę.
anty
anty 24.03.2018, 17:13
W demokracji prawo obowiązuje wszyskich...tu Kościół jest poza prawem...poza fiskusem,,,tu jest państwem w państwie. w dodatku pozbawiającym kobiety prawa...
fakty
fakty 24.03.2018, 17:08
W demokracji podatnicy nie muszą utrzymywać religii której nie są wyznawcami. Tu setki milonów idą na utrzymanie Kościoła bez zgody podatnika
demokracja
demokracja 24.03.2018, 17:39
Mylisz się. W demokracji wszystkie religie są traktowane jednakowo.
zuch
zuch 24.03.2018, 11:43
Popieram demokrację!
fakt
fakt 23.03.2018, 21:19
Tłumów nie widać....jednym słowem coraz mniej ciemnoty w ludzie...
katolik
katolik 24.03.2018, 20:31
To wiara katolicka prawo Rzymskie i filozofia Grecka to stworzyło naszą cywilizację. pamiętaj o tym!
matka
matka 23.03.2018, 21:17
Ja wolę czarny marsz.!!! Episkopat zdeptał prawa kobiet ,a ja im dziękuję.
Dżimiii
Dżimiii 23.03.2018, 19:08
Skandal! Za miasto z tym i z halą też!!!
Niepraktykujący.
Niepraktykujący. 23.03.2018, 18:53
Katolicy swoje obrzędy i czary powinni ograniczyć do kościołów.
anna
anna 23.03.2018, 21:37
Fakt .,,miesięcznice ..procesje ..,drogi krzyżowe i inne gusła na stałe wpisały sie w krajobraz naszego kraju... Jakby nie było to atrakcja dla turystów . U nich tego nie ma
Zika
Zika 24.03.2018, 20:42
Pytam się kto pisze te komentarze? Typowe zezwierzęcenie, z przeprosinami dla zwierząt!
Haha
Haha 23.03.2018, 18:54
jak ogarniesz ludzi to tez sobie rob czary :)
inneusz
inneusz 23.03.2018, 17:16
To nie tak hop. Trochę to potrwa!
taxi
taxi 23.03.2018, 16:56
Dobrze wiedzieć!

Pozostałe