Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Alternatywy 4 po gryfińsku

  • 25.03.2018, 13:46
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Alternatywy 4 po gryfińsku fot. czytelnik igryfino
-Proszę redakcję igryfino o interwencję. W blokach znajdujących się pomiędzy delikatesami a lokalami na Tarasie co jakiś czas wywieszane są dziwne ogłoszenia. Wywiesza je pani zatrudniona przez Spółdzielnię Mieszkaniową Regalica do sprzątania. Te ogłoszenia podpisane są przez kogoś ze spółdzielni, ale podpisy są nieczytelne – mówi nam gryfinanin.
W odezwie spółdzielni o poszanowanie wspólnego mienia i pracy gospodarza domu napisane jest m.in., że „adresy osób, które w rażący i uporczywy sposób wykraczają przeciwko zasadom używania lokali, są nam znane”.
- Szkoda, że na tych kartkach nie ma czytelnych podpisów. Nie wierzę, żeby prezes Warda używał takiego języka. Mieszkańcy czytając te obwieszczenia czują się jak na filmach Barei – mówi nam czytelnik, skarżąc się przy okazji na wywiązywanie się pani sprzątaczki ze swoich obowiązków.
 
O sprawie poinformowaliśmy w czwartek 22 marca 2018 r. Spółdzielnię Mieszkaniowa Regalica. Poprosiliśmy o ustosunkowanie się do krytyki przedstawionej przez internautę. Czekamy na odpowiedź.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Oo7
Oo7 29.03.2018, 22:22
Czekamy na odpowiedź, ale chyba ktoś to ma w głebokim poważaniu. Panie redaktorze prosimy o interwencję.
łojek
łojek 28.03.2018, 21:40
Kiedy będzie opublikowana odpowiedź Regalicy, czy dla nich nie ma sprawy?
Xxx
Xxx 26.03.2018, 15:35
Na Flisaczej tez są takie kartki , szkoda ze na poważnie nie wezmą się za te baby które wywalają jedzenie przez okna , dokarmiają gołębie pod oknami .
Jola.
Jola. 26.03.2018, 14:31
Spieszę uprzejmnie donieść że na Altrnatywy 4 śmierdzi octem jak choroba,sprzątaczka wzieła się w końcu do roboty i myła szyby w klatkach,a na wyżej pajęczyn do oporu.
Cieć
Cieć 26.03.2018, 12:04
Na pewno z kulturą ludzi jest różnie, ale język używany w pismach przez Regalicę to komuna. Jak można stosować takie zastraszanie?!
burza
burza 26.03.2018, 08:33
Popierm " mieszkam tam" i inne o podobmej treści komentarze. Szkoda , że tylko S M Regalica reaguje , to jest NASZE miasto i powinniśmy o nie dbać, a kuturę osobistą powinniśmy znać od dziecka. Reagujemy nawet na tym portalu na brak zaangażowania i zainteresowania władz na prace w mieście, ( i bardzo dobrze) ale czy sami jesteśmy w porządku? Zryte trawniki i zniszczone krzewy przez dzieci ( choć mają place zabaw) zapaskudzone trawniki i chodniki przez psy (ponoć to naturalny nawóz?) ale wciaż jesteśmy roszczeniowi ? Czy to jest w porządku ?
Ja
Ja 26.03.2018, 08:32
Przy Iwaszkiewicza informacje poskutkowały brawo SM
Bb
Bb 25.03.2018, 20:26
Hehe nie tylko tam sm wywiesza takie karteczki zabawne v
Abc
Abc 25.03.2018, 20:24
Niech zajma sie golebiara!!!
smieszne
smieszne 25.03.2018, 20:10
Ale się uśmiałem :)))))))))))))
yes
yes 25.03.2018, 18:08
I bardzo dobrze że są znane!!!Niech się niektóre wieśniaki nauczą mieszkać wśród ludzi.szczególnie ci z wyższych pięter.Wyrzucają przez balkon wszystko,puszki po piwie,stare reklamówki,jedzenie,jakieś szmaty,słoiki nawet prezerwatywy.Kiedyś znalazłem nawet kilka prezerwatyw w pionie od gazu.Niektórym baranom ciężko dojść nawet do śmietnika i zostawiają śmieci w małych śmietnikach przy klatkach schodowych.Spółdzielnia jeśli zna nazwiska tych śmieciarzy powinna jak najbardziej je upublicznić,może się w końcu nauczą.
Marek
Marek 26.03.2018, 05:44
W pionie od gazu? A nie dało ci to do myślenia? Sprawdź, pietra są oddzielone...
Olo.
Olo. 26.03.2018, 14:25
Jemu już rogi pewnie wyrosły.
Rrr
Rrr 26.03.2018, 09:58
Nie są
Olo.
Olo. 25.03.2018, 20:16
Jak znalazłeś prezerwatywy w swoim pionie od gazu,to dobrze Tobie radzę,sprawdż czy Ci rogi nie rosną?
Cieć Anioł
Cieć Anioł 25.03.2018, 18:01
Jakie miasto taka alternatywa
mieszkam tam
mieszkam tam 25.03.2018, 17:50
Niektórym mieszkańcom wciąż się wydaje,że na wsi mieszkają, resztki jedzenia nie do pojemnika, bo trzeba wyjść z domu, tylko sru przez okno. A winić trzeba SM,bo próbują wychować ćwoków
bęc
bęc 25.03.2018, 17:26
Pośmiac się można. Ale kto się wystraszył to się wystraszył.
Lokator spod 4
Lokator spod 4 25.03.2018, 18:04
Nad wszystkim czuwa gospodarz domu,
Nie da on krzywdy zrobić nikomu,
Wszystkim pomoże o każdej porze,
Mój Boże.
Warta
Warta 25.03.2018, 17:10
Wysiedlić dla przykładu. W ich miejsce dokwaterować śniadych ze Schwedt.
apeluję w imieniu spółdzielni
apeluję w imieniu spółdzielni 25.03.2018, 18:21
Więcej poczucia humoru!
Jolka.
Jolka. 25.03.2018, 16:41
Jak z filmu klasyka,Okruchom chleba i makaronu,mówimy stanowcze,nie!!!,Proponuje prezesowi sm.,powołać młodzieżówki partyjne do zaciągnięcia wart honorowych przy'' Alternatywy 4 ''(Krasińskiego 65). A tak na serio,pracownicy S M,jesteście na utrzymaniu właścicieli lokali tejże spółdzielni,zastanówcie się czy lokatorzy nie zechcą zrezygnować z takiej dyrekcji,bo za dużo ich kosztuje utrzymanie Was?!
Gumowiec
Gumowiec 25.03.2018, 16:26
Aż mnie ręka swierzbi aby kogoś przegumować,tylko kogo?
Swoją matule
Swoją matule 26.03.2018, 19:11
Matule
Knagulec
Knagulec 26.03.2018, 08:56
Całą klatkę
Ciec
Ciec 25.03.2018, 16:00
Czyli jest tak !
- patole tam mieszkszkają i robią syf i niech nie płaczą
dozorca
dozorca 25.03.2018, 15:28
najgorsza spółdzielnia
Czynsze z sufitu
Czynsze z sufitu 25.03.2018, 16:32
Najgorszy i najdroższy to jest GTBS.
Ernest
Ernest 25.03.2018, 21:09
ul. Flisacza 58 m2, prawie 1100 zł czynszu. Bez komentarza. GTBS sobie jaja z ludzi robi.
Kredytodawca
Kredytodawca 25.03.2018, 19:18
To lepiej weź kredyt na 35 lat i płać tysiąc co miesiąc
czytelnik
czytelnik 25.03.2018, 15:07
Może brzmi zabawnie, ale niestety ludzie strasznie brudzą, nie dbają o wspólny dom. Szkoda słów.

Pozostałe