Po dwóch godzinach... już po kiermaszu

  • 25.03.2018, 22:12 (aktualizacja 25.03.2018, 23:42)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Po dwóch godzinach... już po kiermaszu Sobota 24 marca o godz. 13
Kiermasz wielkanocny w Moryniu rozpoczął się o godz. 11 w sobotę. Tuż po południu było już jednak po wszystkim. Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu.

Kto był na jarmarku, nie mógł narzekać. Oferta świątecznych ozdób była bowiem bradzo bogata.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ja
ja 29.03.2018, 10:14
Najgorszy wywiad jaki słyszałam p.Kupczyk, nie umiała sie wypowiedzieć, nie wiedziała o czym mówic, za słabo sie przygotowała, proponuje przeczytac tą książke i nie pchac sie do mikrofonu.
rak z pomnika
rak z pomnika 28.03.2018, 00:37
A na zdjęciu o 13:00 prawie sami organizatorzy i prawie puste stoły. Bieda z nędzą!
zorro
zorro 28.03.2018, 19:37
Przecież co roku tak jest.
kaseton
kaseton 28.03.2018, 21:32
I czas z tym skończyć!
swój
swój 27.03.2018, 22:31
Moryniacy ale wam włodarze mydlą oczy! Odsłuchajcie pana Piątka w audycji polskiego radia i sami zobaczycie w co on z wami gra.
młem
młem 28.03.2018, 00:21
Podaj linka!
Ja
Ja 28.03.2018, 08:01
Link jest na stonie morynia.
Sluchacz
Sluchacz 27.03.2018, 20:11
Słyszałem pana Sławomira w radio sprytnie nie odpowiedział na pytania dziennikarza o pomysły ....
Słuchacz
Słuchacz 28.03.2018, 16:05
Pomijał i ocenzurował pomysły Marandy, gdybym nie słyszał też bym nie uwieżył. Tak po ludzku więcej pokory dla byłych przełożonych.
ul. szeroka
ul. szeroka 28.03.2018, 00:12
bo nie maja pomysłów, nawet nie potrafią utrzymać tego co dostali od Pana Marandy powoli Moryń upada
morynianka
morynianka 27.03.2018, 19:00
Chałę zrobili i się próbują wybielić. Kto był ten wie. A ja byłam pół godziny, choć naprawdę nie za bardzo było co robić przez tak długi czas.
Marian
Marian 28.03.2018, 00:28
morynianka a co byś chciała robić na jarmarku kupujesz palmę, stroik kawałek ciasta, posłuchasz jak dzieci śpiewają, pogadasz ze znajomym co jeszcze- kabaret może na rynku a może taniec mongolski oświeć mnie bo jestem w rozterce
moryniak
moryniak 27.03.2018, 18:00
Dziwne, ja byłem do 13:00 i ludzie jeszcze byli. Skończ redaktorze tą nagonkę na MOK w Moryniu i napisz w końcu jakiś rzetelny i wart przeczytania artykuł.
karaś
karaś 28.03.2018, 00:19
moryniaku przecież wiadomo że najlepszy jarmark jest w Cedyni a reszta to kicha, przyjeżdża książę i się dziwi żę wszyscy się pakują i nikt nie czeka na łaskwcę
byłam i wiem
byłam i wiem 28.03.2018, 00:23
Najlepszy i największy w Gryfinie, a potem dopiero w Cedyni, a reszta to jakieś udawanie.
do grubej kaśki
do grubej kaśki 27.03.2018, 18:42
To idź i sprawdź. Na każdym zdjęciu masz datę i dokładną godzinę. Jak byłeś to pokaż się na zdjęciu!
Morynia sympatyk
Morynia sympatyk 27.03.2018, 16:20
Co się stało z pamięcią moryniaków.Tylu z nich występowało w audycji radiowej ale nikt nie powiedział o tym jak dużo zrobił Jan Maranda były burmistrz Morynia.dla aktualnego burmistrza morynia to wyzwanie aby 3 kadencje mieć takie poparcie mieszkańców jak Pan Jan Maranda.
Ewa Kwiecień
Ewa Kwiecień 27.03.2018, 09:34
Po pierwsze, jarmark skończył się o 14.00 wg planu, a nie tuż po południu. Do 14.OO grał jeszcze zespół Nastroje.
Po drugie -kiermasz był przygotowany już od 9.00, a od 10.00 ludzie już uczestniczyli w kiermaszu.
Na jarmark zgłosiło się 11 podmiotów. Administratora prosiłabym o rzetelną informację i współpracę z organizatorami.
fakty
fakty 27.03.2018, 18:46
Ewa, nie kłam! To, że ty tam byłaś od gdz. 9 to nie znaczy, że jarmark był. Chyba, że ty to jarmark :-))))) Obejrzyj sobie wasz plakat MOK gdzie jak byk stoi: początek jarmarku godz. 11!
Jeśli każdy człowiek to podmiot to na zdjęciu jest 10! Zdjęcie nie kłamie, ale ty tak!
Moryniak
Moryniak 26.03.2018, 23:06
Panie admin. 2dlaczego usuwa Pan treść komentarza przecież pozostawił Pan tylko ta część która jest Panu wygodna i różnie można ją zinterpretować . Kiermasz był bardzo dobrze przygotowany. A pana tam porostu nie było oprócz nie usuwać treści Panu nie wygodnych a prawdziwych bo czytelnicy to widzą
dok.
dok. 26.03.2018, 23:12
Jak go nie było jak zdjęcie zrobił i podpisał?! Ogarnij się MOK.
mafista
mafista 26.03.2018, 23:21
Zaraz tam MOK, to gruba Kaśka!
Szacunek dla Pana Jana Marandy
Szacunek dla Pana Jana Marandy 26.03.2018, 22:13
W audycji w polskim radiu o atrakcjach Morynia nikt nie wspomniał o byłym Burmistrzu Marandzie. Ponad 10 lat rozwijał pomysły turystyczne geopak i plaże oraz inne inwestycje. Przecież to się nie wzieło z nikąd. Mieszkańcy pamiętają. Władza zapomniała.
znajomy
znajomy 27.03.2018, 19:15
dajcie spokój dziadkowi, przecież to już 70-latek i nie ta głowa. A WY PISAKI MU JĄ ZAWRACACIE. NIGDY NIE BYŁ WIELKI MA 160 CM WZROSTU.
Sąsiad
Sąsiad 27.03.2018, 19:57
Jak tak wygląda szacunek morynian dla Pana Marandy to nie dziwię się jak teraz gmina nie ma pomysłu na nic tylko dalej korzysta z jego dokonań.
Ulka
Ulka 27.03.2018, 16:27
Pan Jan miał klasę.
facelia
facelia 27.03.2018, 20:12
Ulka miał nie ila, to już historia. Ale jarmarków nie robił na Wielkanoc i nie ma o czym tutaj w tym wątku wspominać.
Czytał
Czytał 26.03.2018, 21:03
W moryniu dzieją się dziwne rzeczy. Na komisjach jedno na sesji drugie i wrzutki ekipy burmistrza na ostatnią chwilę do programu sesji.
Cyngiel
Cyngiel 27.03.2018, 16:28
Ile kosztuje projekt rewitalizacji obiektu w witnicy? Plotka gminna niesie że ponad milion pln
Moryniak
Moryniak 26.03.2018, 20:46
Gratulacje Pani Dyrektor za super kiermasz (...) 

Część komentarza usunięto. Nie używaj inwektyw. admin2



 
postument
postument 26.03.2018, 14:58
Ciekawszy jest temat pomnika na 100 lecia państwa polskiego w Moryniu, ciekawe ile będzie kosztował bo w tym tygodniu jest sesja i chyba burmistrz powie radnym ile muszą zatwierdzić środków.
Jadzia
Jadzia 26.03.2018, 16:41
Konserwator zabytków wkroczy do akcji i zablokuje kolejny pomnik na rynku. Jest jeden i wystarczy.
TvP
TvP 26.03.2018, 19:16
To ma być rynek, a nie plac pomników. Ktoś pytał mieszkańców co o tym myślą.
propaganda nadrobi
propaganda nadrobi 26.03.2018, 13:48
Zaraz Cackowa napisze jaki był przepiękny jarmark i jakie niesamowite prezentacje. I będzie: chwalą nas! Kto? My siebie i nas!
ziomal
ziomal 26.03.2018, 10:55
Tak to jest jak robi się imprezę na tzw. "odwal się".
Irena
Irena 26.03.2018, 09:20
Padało?
Roni
Roni 26.03.2018, 23:23
Na zdjęciu są cienie więc raczej świeciło słońce. Za kiepską imprezę nie należy winić pogody.
Łysy
Łysy 26.03.2018, 06:47
Genialny artykuł
masakra
masakra 26.03.2018, 10:45
Jaka impreza taki artykuł i zdjęcie.
lokalny
lokalny 26.03.2018, 11:33
Jaki redaktor taki tytuł
morynianka