Jaki orzeł na pomniku z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości [FILM]

  • 28.03.2018, 18:43 (aktualizacja 28.03.2018, 18:56)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jaki orzeł na pomniku z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości [FILM] Maciej Ostrowski
O obelisku upamiętniającym 100 lat odzyskania przez Polskę niepodległości rozmawiali radni na sesji Rady Miejskiej w Moryniu. Skarbnik wyliczył, że pomnik będzie kosztował 40 tys. zł. Koncepcje orła przygotował pomysłodawca pomnika Maciej Ostrowski.

-Orzełka przeprojektowałem graficznie do potrzeb wykonania płaskorzeźby na obelisku – wyjaśniał dzisiaj Maciej Ostrowski.

O czym mówił radnym? Obejrzyjmy film:

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Taki, śmaki, owaki.
Taki, śmaki, owaki. 29.03.2018, 16:47
Różnie przez wieki bywało z Orłem raz w koronie , raz bez , nieraz z krzyżem. Jesteśmy tu i teraz 2018 r . Dzisiaj godłem Polski jest Orzeł w koronie.Nie ma nad czym się zastanawiać." Godłem Rzeczypospolitej Polskiej jest wizerunek orła białego ze złotą koroną na głowie zwróconej w prawo, z rozwiniętymi skrzydłami, z dziobem i szponami złotymi, umieszczony w czerwonym polu tarczy."Art 28 Konstytucji RP.
I tyle w tym temacie.
Polak
Polak 29.03.2018, 00:45
Orzeł piastowski. To my Polacy. To nasz symbol.
3xtak
3xtak 28.03.2018, 23:38
Gminny Program Rewitalizacji zawiera ciekawe obiekty na które radni chcą przyznać fundusze.
polonistka
polonistka 28.03.2018, 22:55
Treść napisu i daty wymagają konsultacji pod względem stylistycznym i gramatycznym.
ciekawa
ciekawa 28.03.2018, 23:26
A co tam jest nie tak?
many
many 28.03.2018, 23:42
Za darmo, to boli gardło...
radna z tej kadencji
radna z tej kadencji 28.03.2018, 22:31
Coś ten Ostrowski (jednak) wie! a przynajmniej, czegoś się dowiedział! uzasadniając projekt obelisku.

Uważam, że wykonał dobrze zadanie powierzone mu przez Piątka!
świecznik
świecznik 28.03.2018, 23:27
Sam sobie powierzył, a Piątka nie było więc nie protestował.
nauczycielka
nauczycielka 28.03.2018, 23:39
Ale zadanie wykonał na czwórkę. Nawet z plusem!
po pierwsze
po pierwsze 28.03.2018, 22:26
Najpierw trzeba zapytać jaki pomnik a potem dopiero jakie symbole!
brzydota
brzydota 28.03.2018, 21:22
kogo wy tu pokazujecie?podstarzałego dziadka z kitą i ręcznikiem wokół szyi...okropieństwo. i on ma o orle decydować???
jajko
jajko 28.03.2018, 21:20
Dlaczego zapytajcie...czy miasto ma w tym udział?
40 tys. zł
40 tys. zł 28.03.2018, 21:06
Zazdroszcze dylematów.
Ja mam problem za co wyżywić swoją rodzine. Nie wiem, nie znam się, ale szkoda troche 40 tys. zł na kamień.
Może chyba lepiej szkoły doposażyć? Dzieci z domu dziecka na kolonie wysłać? Zadbać o bezdomne zwierzaki?
0 zł na patologię
0 zł na patologię 28.03.2018, 21:10
Narobiłes bachorów to teraz je musisz sam wyżywić dzieciorobie!
Henia
Henia 28.03.2018, 21:02
Lepiej lampy naprawcie dostawcie koszy na śmieci w parku itd. Połatajcie dziury w drogach ,wybudujcie kanalizacje żeby gmina się rozwijała stwórzcie dogodne warunki dla biznesu. to by było coś na 100 lecia a nie 40 tysi na na kawalek kamienia wydacie.
Ja
Ja 29.03.2018, 19:23
Popieram.
Larum
Larum 29.03.2018, 15:10
Fontanna z rakiem 60 tysięcy. No i wtedy była cisza , a jak obelisk z okazji 100 lecia niepodległości to wielkie larum.!!!
miastowy
miastowy 28.03.2018, 20:29
Czerwony czyli taki jak na herbie miasta!
uczestnik
uczestnik 28.03.2018, 19:06
W sumie to powiedział jak będzie wyglądał orzeł a nie jaki obelisk.
Yyyyy
Yyyyy 28.03.2018, 19:05
Yyyy... yyy...yyy....yyyy... wyslowic sie nie może
uczestnik prezentacji
uczestnik prezentacji 28.03.2018, 19:06
Nie przesadzaj, nie tak źle. Mówił przecież z głowy!
klio
klio 28.03.2018, 18:59
Ładny gest.
Ja
Ja 28.03.2018, 19:15
No to nieźle się obłowi.
Morynek
Morynek 28.03.2018, 22:17
Zawsze można poprosić wirtuoza plakatu z MOKU i zaprogramuje wam orła w poincie za zupełną darmochę heheh, już niedługo premiera kolejnego medalionu z jarmarku oj będzie zabawa

Pozostałe