Na Asnyka możesz urwać koło

  • 04.04.2018, 17:45 (aktualizacja 04.04.2018, 18:33)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na Asnyka możesz urwać koło
To droga gminna. Jest jedną z najmłodszych ulic w Gryfinie. Bywa często użytkowana ze względu na lokalizację znanego dyskontu. Już dawno na skrzyżowaniu z ulicą Krasińskiego zrobiły się dziury. Teraz jednak są już tak głębokie, że zagrażają bezpieczeństwu nie tylko osób jadących w samochodach. Wyrwa w jezdni jest nawet na przejściu dla pieszych.

Obok droga powiatowa była niedawno łatana. Czas na ulicę Asnyka!

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (47)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Edward
Edward 08.04.2018, 12:11
Bo trzeba było to zrobić jak dziura była mała!
oni są jacyś dziwni
oni są jacyś dziwni 08.04.2018, 12:48
A jak było z rynną na urzędzie? W 2015 to był kawałek rynny i pół godziny roboty. A teraz nadal co chwilę odlatuje tynk
Mirek
Mirek 07.04.2018, 14:05
Zapraszam za Drzenin na drogę w kierunku Parsowa. Znowu droga do łatania. Szkoda że nie załatwili tego przy okazji stawiania wiatraków tylko co roku bawią się w łatanie żwirkiem.
dziury w drogach
dziury w drogach 06.04.2018, 18:58
Sprawa priorytetową, gospodarz miasta i radni powinni zająć się tematem.
mostek
mostek 05.04.2018, 23:03
Oczywiste jest, że zapewne właściwi urzędnicy mają na swoich biurkach raporty o stanie dróg w naszym mieście. Bo mieszkańcy bez tych raportów widzą, że stan nawierzchni większości jest fatalny. Nie tylko z powodu wieloletnich zaniedbań ale także z powodu wielkich inwestycji i całej masy ciężkich samochodów w ostatnich latach na naszych ulicach. Ale skoro tak to pytania same się nasuwają: W jakiej wysokości zostały zabezpieczone środki ze sprzedaży terenów miejskich na remonty tych dróg? Jaki jest terminarz tych planowanych remontów? Do kiedy zostanie całkowicie usunięty problem fatalnych nawierzchni naszych ulic (wszystkich) ? Czy można na tym portalu opublikować taki plan i przeznaczone kwoty środków?
karakan
karakan 05.04.2018, 14:00
Miler nie ogarnia tematu dróg...
Madzia
Madzia 05.04.2018, 20:38
Zgłoście problem do najgorszegi i najsłabszego ochroniarza radnego Zwolińskiego może łaskawie pomoże. Chyba że odpowie wam po chamsku jak to uczynił na ostatniej sesji. Zwoliński to najgorszy radny tej kadencji bez szans na ponowny wybór. Jak można nic dla mieszkańcow nie zrobic
Mieszkanka
Mieszkanka 05.04.2018, 07:34
A może ktoś zobaczy drogę Daleszewo -Brynki i Brynki Chlebowo po deszczu zaraz za Chlebowem nawet dwa auta nie mają jak przejechac bo na poboczu jest takie błoto ze jak wjedziesz to już nie wyjedziesz;) a ludzie dojeżdżają do przedszkola i do pracy.
Radny musi mieć wazelinę bo szefa aż boli
Radny musi mieć wazelinę bo szefa aż boli 05.04.2018, 07:53
Masz swoich radnych to spytaj. Ostatnio radny Trzepak apelował by nie pytać i nie przeszkadzać burmistrzowi w pracy. Coś o Bogu jeszcze mówił. Coś z nim nie tak ale o miejsce na liście u Seweryna walczy. Dajcie mu wazeliny. A gdzie ta hala w Radziszewie, której domagał się od Piłata. Coś milczy od czterech lat ?
wieś zrobili z Gryfina...
wieś zrobili z Gryfina... 05.04.2018, 08:56
Salę gimnastyczną dla wiejskiej szkoły (projekt z Raciechowic) budują w prezencie dla powiatu. Widać nie ma w gminie wazniejszych potrzeb...
Buraczane pola w mieście robią.
Buraczane pola w mieście robią. 05.04.2018, 07:33
Seweryn skupia się na Łużyckiej.
123
123 05.04.2018, 02:19
A czy ktoś mógłby napisać w którym domu mieszka T. Miller?
Edek
Edek 05.04.2018, 14:31
Na Okrężnej mieszka , przecież jak objął urząd to dom od byłego taksówkarza kupił Panisko?
Ja
Ja 05.04.2018, 07:30
Koło jego domu dziur pewnie nie ma
321
321 05.04.2018, 04:22
W Lubanowie mieszka
Sasiadmad kombinatora
Sasiadmad kombinatora 05.04.2018, 07:56
Nie myl tropów.
123
123 05.04.2018, 06:31
Ten z Lubanowa to wiem. Chodziło mi o tego z Gryfina z ul. Reymonta. Często przechodzę ale nigdy nie widziałem tam.
Snij
Snij 05.04.2018, 09:01
Dobrze ze chimodniki tam zrobia przez 20 lat nie robione kilejne beda na Prusa a potem na okreznej skoro reraz bedzie jeden okreg wyborczy na girce to czas najwyzszy ponyslec o budowie chodnika od ulicy Asnyka do Reja bo powsraly tam nowe domy bo powstal dyskont bi dzieci chodza do szkoly bo bedzie remont ulicy powiatowej Krasinskiego i jest okazja by sie porozumiec i zrobic ten kawalek porrzebnego chidnika zwlaszcza ze 6 lat remu jak robili to nie zapalnowali po obu stronach a na Jana az za nadto wybudowali. Jak nie ma kasy to moze utwrdzenie kanykami jak w innych miastach turystycznych.. ..
Fajnie podstawili ten kosz sąsiadowi i zablokowali jemu chodnik zima.…
Fajnie podstawili ten kosz sąsiadowi i zablokowali jemu chodnik zima. Dobry sąsiad. 05.04.2018, 07:39
Na oko w środku. Zobaczysz bo tam będą teraz robili nowe chodniki bo panisko chce nowych choć te co są są dobre a ci przy bocznych ulicach od JP II będą mieli dalej gnój jeszcze przez 10 lat bo budowy nowych chyba wstrzymane albo po prostu nic nie robią ,bo nie.
klups
klups 05.04.2018, 23:05
Niech kombinuje chodniki bo za kilka miesięcy tylko pomarzyć żeby mieć wpływ na cokolwiek.
Z Opolskiej.
Z Opolskiej. 05.04.2018, 02:03
Zgodnie z harmonogramem będzie przekładany na nowy chodnik przed domem Milera na Reymonta. Stary był dobry ale wymaga wymiany na nowy żeby żona miała dobrze. . A wy na ulicach odchodzących od JP II sobie poczekacie jeszcze ze cztery lata. Oby!
Puk, puk
Puk, puk 05.04.2018, 07:57
Żonie dobrze to się robi inaczej.
Mariusz
Mariusz 04.04.2018, 21:08
Siema korytowy poprzedniej władzy. Czy wam się podoba czy nie większość km dróg w Gryfinie jest w bardzo dobrym - idealnym stanie. Wy tu sobie możecie kwiczeć ale fakty jakie są każdy widzi. Także kwik kwik poproszę.
macius wykopany
macius wykopany 05.04.2018, 07:32
bendem kficzal i tak wienc mnie nieprowokuj lewaku bo ja niemam pszeciesz planu B
plan C
plan C 05.04.2018, 08:58
A co - w Dolnej nie przyjmą z powrotem? Nic dziwnego - po co komu stanowisko, bez którego można się 4 lata obejść...
niewidzialny harmonogram
niewidzialny harmonogram 04.04.2018, 23:04
Życzę „obecny korytowcu” spaceru po mieście. I pokazania OBIECANEGO harmonogramu remontu dróg gminnych...
wazelina
wazelina 04.04.2018, 22:56
Przetrzyj oczy, bo wazelina przesłania ci widzenie
oko
oko 04.04.2018, 20:25
drogi w gryfinie to porażka ogólnie... wszędzie dziury, garby, wyboje i poboje
ogarnięty
ogarnięty 04.04.2018, 19:55
To nie są dziury, tylko spękania nawierzchni z ubytkami natury płaszczyznowej, bez skoków rzędnych.
dobre!
dobre! 04.04.2018, 23:06
Pamiętam, jak kiedyś pani z dyrekcji autostrady mówiła, że "nie ma w prawie czegoś takiego jak korek na drodze"...
Wiesiek
Wiesiek 07.04.2018, 14:14
Bo ma, jest kongestia tempaku
kutys
kutys 04.04.2018, 19:17
Ach wspomnienia. Za Piłata kiedyś ta ulica i JPII była symbolem prestiżu.
Tatar z truskawek
Tatar z truskawek 05.04.2018, 04:24
To było wtedy gdy budziłeś się w mokrej POścieli :-)
polowanko w Beskidach
polowanko w Beskidach 05.04.2018, 09:02
Że też ty o 4 rano piszesz o budzeniu się w mokrej pościeli...
Z JP II
Z JP II 05.04.2018, 02:05
No i ją zdewastowali przez ponad trzy lata. Taka wadza.
zaro
zaro 04.04.2018, 19:16
A kto potrafi wymienić nazwy TRZECH ULIC BEZ DZIUR ?
DDD
DDD 04.04.2018, 19:35
Co ty pierd.... Większość dróg w mieście jest nowa.
niewidzialny harmonogram
niewidzialny harmonogram 04.04.2018, 23:03
Zamiast obrażać, podaj te trzy gminne drogi w mieście bez dziur?
oleee
oleee 04.04.2018, 23:14
Mazurska, Limanowskiego, Staszica
Do upka.
Do upka. 05.04.2018, 02:06
A byłeś na Mazurskiej ?
kanał
kanał 04.04.2018, 19:46
Taaaaaaa nowe i dziurawe. Nawet JPII rozkopują!
avi
avi 04.04.2018, 19:15
Proponuję do sądu z tym dziadostwem za marnotrawienie publicznych pieniędzy
drogowiec innowator
drogowiec innowator 04.04.2018, 19:05
To naturalne łamacze resorów / tzw dziury zwalniające :)
baco
baco 04.04.2018, 19:04
Nie jest tak źle jak na te ulicę. Redaktor chyba nie widział jak wyglądają dziury w mieście. Jest TRAGICZNIE
kiero
kiero 04.04.2018, 18:56
Zapraszam na Łużycką!
Janusz i Pioter
Janusz i Pioter 04.04.2018, 18:38
A gdzie w Gryfinie koła nie urwiesz, na każdym kroku jakies niespodzianki.
koło
koło 04.04.2018, 18:30
Widocznie wicek tamtędy nie jeździ!

Pozostałe