Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Powrót króla na tron. Filip Hasse z Gryfina wygrał zawody MTB

  • 08.04.2018, 22:20 (aktualizacja 08.04.2018, 23:27)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Powrót króla na tron. Filip Hasse z Gryfina wygrał zawody MTB
Znamy wyniki zorganizowanego 8 kwietnia 2018 r. Grand Prix Powiatu Gryfińskiego w MTB. W kategorii OPEN na dystansie MEGA wygrał Filip Hasse z Gryfina. Mamy zatem "powrót króla na tron".
W zawodach wzięło udział 340 zawodników i zawodniczek. Były to - jak do tej pory – największe zawody rowerowe w naszym powiecie zorganizowane przez parafię w Moryniu i sołectwo Przyjezierze.
 
Wyniki w kategorii powiatu gryfińskiego:
 
dystans MINI:
1. Ariel Kozłowski BIKE TEAM CHOJNA
2. Grzegorz Olejnik BIKE TEAM CHOJNA
3. Arkadiusz Kubasik
 
dystans MEGA
1. Filip Hasse
2. Stanisław Kaletka
3. Krzysztof Kotowicz
 
Jedyną kobietą startującą z naszego powiatu była Maria Duraj jadąca na dystansie MINI.
 
Podczas zawodów zebrano ponad 11 litrów krwi. Krew oddało 28 osób. 
 
W czasie mszy świętej zbierano ofiary na tacę i decyzją ks. Mariana Augustyna z Morynia zostały one przeznaczone na pomoc w leczeniu pochodzącego z Chojny Piotra Trepanowskiego (ksiądz poinformował o tym na początku mszy świętej). Jest to szczególnie ważne z racji obchodzonej dzisiaj w Kościele Niedzieli Miłosierdzia.
 
Nagrody główne, czyli rowery zostały wylosowane przez:
  • wśród kibiców - przez osobę z Krzeszyc
  • wśród zawodników - przez osobę ze Szczecina

Organizatorem zawodów była Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Ducha w Moryniu a, dyrektorem odpowiedzialnym ks. Marian Augustyn – proboszcz parafii w Moryniu.

 

O imprezie napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/27704,nawet-male-dzieci-scigaly-sie-na-swoich-rowerkach-

oraz

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/27700,grand-prix-powiatu-gryfinskiego-w-mtb-foto-wideo

 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

a
a 09.04.2018, 13:58
król hehehe dobre
fransua
fransua 10.04.2018, 22:18
skąd te głupie he, he . znam Filipa i jego ojca Piotra on całym sercem wraz z żona sa ptrawdziwymi sportowcami. Mama Filipa to była reprezentantka Polski w Piłce recznej , zawodn iczka Pogoni Szczecin. Tak trzymaj Filip!!! Mieszka w Gryfinie na Górnym tarasie>
xxx
xxx 09.04.2018, 13:58
Jakie miasto reprezentuje Filip ? bo chyba nie Gryfino ?
widz
widz 09.04.2018, 16:25
Filip Chajzer reprezentuje Warszawę, ale bardzo chętnie oglądamy go w telewizji!
biker
biker 09.04.2018, 08:15
Od lat udowadnia , że jet najlepszy!
Xxx
Xxx 09.04.2018, 22:12
W czym ? Kto to jest ?
on
on 09.04.2018, 00:04
Filip jest o prostu najlepszy!

Pozostałe