Jechał po kielichu

  • 11.04.2018, 21:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jechał po kielichu Fot. Policja
Patrol policji z posterunku Moryń-Mieszkowice 10 kwietnia 2018 r. o godz. 19.13 zatrzymał do kontroli kierowcę daewoo. Mieszkaniec powiatu gryfińskiego jechał ulicą Odrzańską w Moryniu.

-Auto, którym kierował, miało szczecińskie numery rejestracyjne. Po sprawdzeniu trzeźwości okazało się, że mężczyzna znajduje się w stanie nietrzeźwości. Miał 1,60 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - informuje igryfino oficer prasowy asp. szt. Marcin Karpierz z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Fazi
Fazi 12.04.2018, 15:58
Dobrze, że nie jechał po butelce. Niektóre potrafią przebić oponę.
Knagulec
Knagulec 12.04.2018, 08:47
Nastepny typ ktorego trzeba przegumować twardą gumą
tradycja
tradycja 12.04.2018, 08:19
On tylko rodzinę odwiedził. Jak się rozchodzili to po kielichu wypili! Kolejnym...
oko
oko 12.04.2018, 07:42
kij mu w oko
dental
dental 11.04.2018, 23:06
Szczęście że nikt nie ucierpiał, jeżeli ma problem to niech idzie się leczyć na oddział zamkniety a jak nie to do więzienia na 12 lat myślę że po wprowadzeniu przez Ziobre zmian w kodeksie karnym tacy ludzie będą długo żałować.
zeta
zeta 11.04.2018, 23:02
Uważam, że powinien teraz odpowiadać, za jazdę po pijaku. Odpowiednią kwotą . Wartość samochodu którym sie poruszał. Taka kara może go czegoś nauczy. Bo areszt, czy więzienie to wszystko na naz koszt podatnika
Gość
Gość 11.04.2018, 22:58
Proponuje podawać pełne dane/ imię i nazwisko/ plus fotkę takiego trzeźwego inaczej. Jeżeli w Sejmie posłowie mogli krzyczeć" pijak, pijak" na zacnego, trzeźwego do bólu posła P. Wiplera, ja jak zobaczę takiego kolesia w sklepie też będę krzyczeć - pijak, pijak. I albo dostanę w nos, albo koleś się zawstydzi!.
sztanga
sztanga 11.04.2018, 22:54
Duże brawa dla policji! Eliminować drogowych bandytów! Sądzę, że kolejnego bandyty jednego mniej. JESZCZE RAZ BRAWO.
kielich
kielich 11.04.2018, 22:48
Nie potwierdzam!

Pozostałe