Szkoda, że starosta nie urwał miski olejowej – tak o stanie drogi powiatowej mówi burmistrz

  • 12.04.2018, 09:41 (aktualizacja 12.04.2018, 17:57)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Szkoda, że starosta nie urwał miski olejowej – tak o stanie drogi powiatowej mówi burmistrz
O stanie dróg dyskutowano na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Trzcińsku-Zdroju. W pewnym momencie radny Cornelis Vreeswijk zapytał o drogę powiatową w Gogolicach.

-Starosta tam był i jechał tą drogą. Widziałem, bo jechałem za nim – powiedział burmistrz Zbigniew Kitlas. -Szkoda, że nie urwał sobie miski olejowej – zakończył swoją wypowiedź burmistrz.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jeżdziec
jeżdziec 14.04.2018, 00:10
Po co jechali w dwa auta?. Tak mógł się jeden napić, tylko u kogo tam można? A delegacje oba wzięli? Jechał jako ochroniarz z olejem do tej miski? A może wyciek był z nadwozia?. Jechałem za nimi i było mokro.
Czy ktoś coś wie więcej, jaki był cel przejażdżki? Tak znaczyłoby, że Kornelius kłamie.
POPZPRPSL
POPZPRPSL 13.04.2018, 15:34
8 lat przewałów PO i PSLu , a ty chłopino teraz autostradę chcesz do Trzcińska ??? ZaPOmnij.
@n@konda
@[email protected] 13.04.2018, 10:21
Może Pani Ewa Dudar jako starosta mogłaby odbudowć drogę z Wełtynia do Wirowa. Wstyd (obecny jeszcze Panie starosto), że nasze wełtyńskie jezioro i okolice tak zaniedbane. Obecny starosta (jeszcze) z południa powiatu, ale jak widać i tam sobie nie radzi. Drogi powiatowe w samym Gryfinie dają dużo do życzenia.
hahaha
hahaha 18.04.2018, 10:38
Jezioro Wełtyńskie. Niebezpieczny pomost odstrasza urlopowiczów ...
www.gs24.pl › Wiadomości › Region
Postanowiliśmy sprawdzić, kto jest właścicielem pomostu. Okazało się, że od 2007 roku jeziorem zarządza marszałek województwa zachodniopomorskiego.
na zdrowie
na zdrowie 12.04.2018, 21:50
Samo zdjecie dużo mówi!
Zbyszek
Zbyszek 12.04.2018, 21:56
Nie samo zdjęcie, lecz interpretacja tego zdjęcia wiele mówi o TOBIE, o twoich kompleksach, emocjach, ale nie o rzeczywistości. Zalecam ci leżankę u psychoterapeuty lub klęcznik u spowiednika.
Taksobie
Taksobie 12.04.2018, 22:31
Zobaczymy kto sie bedzie spowiadal...
powieka
powieka 13.04.2018, 09:01
....i przed kim....
Gogolice
Gogolice 12.04.2018, 21:44
Brawo Panie Burmistrzu ! Już to widzę jak skończą drogą do Gogolic dzięki Panu ! Szkoda że trasa delegacji nie przebiega przez Gogolice - wtedy by autostradę gmina wybudowała by Burmistrz zdążył zahaczyć kolejną delegacje.
Zbyszek Kieliszek
Zbyszek Kieliszek 12.04.2018, 21:19
Bo pić to trzeba umić...
gołąbki i bigos
gołąbki i bigos 12.04.2018, 21:45
i zasnąć w gołąbkach też :)
Tak sobie
Tak sobie 13.04.2018, 20:07
Hahaha ludzie pamiętają panie burmistrz!!!
smakosz
smakosz 12.04.2018, 22:10
Bo wtedy gołąbki same lecą do gąbki.
heh
heh 12.04.2018, 20:37
Gdzie człowiek nie pojedzie to mu obiją miskę!
użytkownik tej drogi
użytkownik tej drogi 12.04.2018, 19:10
Niech powiat przyjrzy się uważnie odkrzaczaniu dróg powiatowych, kierunek drogi Troszyn - Smolnica gm. Mieszkowice, czy będzie powtórka, bo jeżeli nie, to tylko pogratulować dla starostwa i wydziału komunikacji
Drogowiec
Drogowiec 12.04.2018, 17:44
Droga Krajnik Górny - Cedynia..
Aż wstyd.. I tam nie jedna miska urwana.
urwał
urwał 12.04.2018, 19:20
Niech Konarski gna tam z miską!
Taksobie
Taksobie 12.04.2018, 17:08
Kitlas w swoje częste delegacje nie jeździ tamtędy więc nie ma tematu... a ta jego odpowiedź? Bez komentarza...
wyborca
wyborca 12.04.2018, 16:37
Czytaj p. Starosto co mówi Burmistrz dla którego wzięto kredy na naprawę dróg powiatowych.
wku....y kierowiec
wku....y kierowiec 12.04.2018, 16:36
Połatano drogę z Bań przez Piaseczno do granicy powiatu.W ub. roku ten sam odcinek łatano 3 razy.Jakość prac,że po naprawie wiele dziur zostało Panie Durma i ty Konarski,kto dokonuje odbioru i podpisuje zapłatę?Wsiadać lenie w samochody i powoli sprawdzić jakość prac,bo znów odwalono robotę na odpi....l. Kiedy też uprzątniecie konary zwisające nad drogą po Ksawerym
ludwisarz
ludwisarz 12.04.2018, 14:25
Pytanie do burmistrza: A gdzie starosta ma swoją miskę olejową?
:)
:) 12.04.2018, 14:44
pytaj urologa:)
szanty
szanty 12.04.2018, 14:40
Jak to gdzie? Pod kopułą!
paranoja
paranoja 12.04.2018, 11:46
skoro nie urwał tzn ze nie jest źle :D
jeep
jeep 12.04.2018, 13:39
Nie każdy ma taką brykę jak starosta!
paranoja
paranoja 12.04.2018, 14:27
taką czyli jaką?? ma zwykłe auto jak wiekszosc z nas..burmistrz napewno ma lepszą
Bruno
Bruno 12.04.2018, 19:22
To zobacz w oświadczeniu majątkowym ile zapłacił za nową brykę!
przykazanie
przykazanie 12.04.2018, 11:14
Nie życz drugiemu co tobie niemiłe!
podpis pod zdjęcie
podpis pod zdjęcie 12.04.2018, 11:05
A potem złapałem go na lasso!
żabka
żabka 12.04.2018, 10:48
Żabnica popiera pana panie burmistrzu!

Pozostałe