Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka

Pieniędzy na drogi nie dostali, bo o nie nawet nie występowali

  • 13.04.2018, 10:55 (aktualizacja 13.04.2018 11:12)
  • Admin Admin
Pieniędzy na drogi nie dostali, bo o nie nawet nie występowali
Wczoraj pisaliśmy o beneficjentach na dotacje inwestycji drogowych ze środków województwa pochodzących z tytułu wyłączenia gruntów rolnych z produkcji. Pieniądze dostanie nasze starostwo i gmina Widuchowa. Zastanawialiśmy się jakie inne gminy, jak np. Gryfino, z naszego powiatu złożyły wnioski o dotacje.

Okazuje, że pieniądze na drogi dostali prawie wszyscy, którzy składali wnioski.

-W bieżącym roku na dotacje inwestycji drogowych ze środków Województwa pochodzących z tytułu wyłączenia gruntów rolnych z produkcji, złożono łącznie 30 wniosków. 29 wniosków zostało ocenionych pozytywnie i umieszczono je na opublikowanej liście rankingowej. Jedynym odrzuconym wnioskiem był wniosek Gminy Barlinek – informuje nas Małgorzata Muszyńska z Urzędu marszałkowskiego.

O beneficjentach pisaliśmy tu:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/27755,dofinansowanie-na-drogi-dojazdowe-do-gruntow-rolny

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (86)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

leider
leider 18.04.2018, 11:28
Bardzo nieudana kadencja, bardzo...
jaś
jaś 16.04.2018, 06:41
ignoranci i to jest prawdziwa wizytówka całego UMiG
!
! 16.04.2018, 22:30
Kompletni ignioranci!
kocie łby
kocie łby 15.04.2018, 16:40
Skandal!!! lenie pierdo loone i nieudaczniki. A ten co spi na zdjęciu w czasie obrad już dawno powinien odejść!
Kolęda
Kolęda 15.04.2018, 20:15
Pogonić gnoja.
Ben
Ben 15.04.2018, 20:06
Po gonić śpiochów.
gigant
gigant 15.04.2018, 17:14
Nie śi tylko łypie przymrużonymi ślepiami.
lud
lud 14.04.2018, 22:27
Czy teraz zacznie mówić Dzień dobry pracownikom wszystkim?
jaś
jaś 14.04.2018, 16:41
orły nie loty
grets
grets 14.04.2018, 15:24
Czy on się nie widzi?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 14.04.2018, 11:11
a co nasza gmina przekształca obecnie jakieś grunty rolne w drogi ??
pracowity
pracowity 14.04.2018, 15:06
Nie zdziwiłoby mnie gdyby lenie tego nie zrobiły.
Podpis
Podpis 14.04.2018, 14:48
Nie, ale podpróg poszedł. Dla leminga ważny tytuł i zdjęcie.
byle czym się nie zajmują...
byle czym się nie zajmują... 14.04.2018, 14:37
Nie, gmina zajęta przyłączaniem pól do miasta. Żeby uwolnić spekulantom rządowy zakaz handlu ziemią. Bo wtopili i mieli zamrożone pieniądze. A teraz będą mieli hektary w obrębie miasta...
???
??? 15.04.2018, 00:30
Czyli sobie ?
Nie-mistrz
Nie-mistrz 14.04.2018, 09:48
Jaki burmitrz takie drogi, straż miejska, zabytki, fontanny, chwastniki, wice-pracownicy...
Aga
Aga 14.04.2018, 07:49
DNO!
brodaty
brodaty 15.04.2018, 16:42
Nikitiński musi odejść za ten skandaliczny brak jakichkolwiek efektów pracy.
hamlet gminny
hamlet gminny 15.04.2018, 17:06
Żeby miał się czym pochwalić to nie bardzo jest co wymienić. Słowa, słowa słowa...
krono
krono 13.04.2018, 22:50
Lenistwo tego tercetu jest znane. Po wynikach ich "pracy" można to łatwo ocenić.
jaki pan, taki kram
jaki pan, taki kram 13.04.2018, 22:39
Jak od trzech lat nie zdążyli przygotować swojej części remontu Łużyckiej, to co tu mówić o "drobnicy" typu wioski?
popieram obecną władzę- bez TomASZKA
popieram obecną władzę- bez TomASZKA 13.04.2018, 22:12
Co ,by nie powiedzieć i napisać,to pan Tomek zero komunikacji z kazdym- czy to mieszkaniec-czy to klient gminy-no po prostu człowiek nie potrafi prowadzić rozmowy z nikim-no to taka refleksja usłyszana od pracowników i klientów,tragedią jest , jak człowiek nie potrafi rozmawiać z ludźmi-no pan Tomasz prawdobodobnie tego nie potrafiii-bardzo szkoda!!!!
gazeciarz
gazeciarz 15.04.2018, 16:44
Podobno on jest niemową ale umie pisać
!!!!!.
!!!!!. 14.04.2018, 04:53
Szczera prawda !!!!!!!!.
jaki pan, taki kram
jaki pan, taki kram 13.04.2018, 22:35
Skoro Sawaryn całkowicie dowolnie wybrał sobie najbliższych współpracowników, to nie możesz popierać szefa a nie popierać jego wicków. Bo to jeden team. To nie jest żadna koalicja w radzie, tak jak w rządzie jest Gowin i Ziobro. Sawaryn pokazał, jak zarządza, jemu podoba się jego zespół – więc cały ten zespół podlega ocenie...
pikuś
pikuś 13.04.2018, 21:17
Niech Nikt tyński z Milerem się może wytłumaczą skąd de domki tak szybko wybudowane i nawet drogi dojazdowe z polbruku firma" przetarg" wygrała i ułożyła.
Maciej z Lubanowa
Maciej z Lubanowa 15.04.2018, 16:46
No to komornicy będą mieli co licytowac po listopadowych wyborach
Paweł z Pniewa
Paweł z Pniewa 15.04.2018, 17:07
Nie - domki na kredyt hipoteczny - nic do licytowania...
komornik
komornik 15.04.2018, 20:30
No to banki będą licytować domy bezrobotnych pieniaczy
Łapownictwo i prywata gubi Polskę.
Łapownictwo i prywata gubi Polskę. 14.04.2018, 10:00
Są bardzo zadłużeni. Potrzebują gotówki.
pikuś
pikuś 13.04.2018, 21:13
nieee kochani. burmistrz wraz z przy***sami niech zostanie. Radę trzeba zmienić! Nie wierne pieski podnoszące łapkę do góry za kawałek dietki od pana, tylko radni do kontroli burmistrza i ów. Do mównicy i jak na spowiedzi. I będzie nowa aferka w Gryfinku. Znowu ABW i CBŚ weźmie się za władzuchnę waszą kochaną...
pw
pw 14.04.2018, 13:37
Pikuś przecież sam taki byłeś jako radny/a pamiętasz? :))))
jaki pan, taki kram
jaki pan, taki kram 13.04.2018, 22:37
Tak, gdyby teraz byli nadal w opozycji, z prokuratury by nie wychodzili. Tylko zniszczeń w mieście szkoda...
K
K 13.04.2018, 19:28
Gryfinianie spójrzcie tylko co zrobili z naszego miasta spójrzcie tylko na ich miny nie głosujmy na nich bo nas zniszczą i okradną a dróg dojazdowych do małych wiosek takich jak steklinko czy inne zaniedbane drogi łużycka dużo by pisać tylko nam obiecują i na tym się kończy
Maciej z Lubanowa
Maciej z Lubanowa 15.04.2018, 16:48
Precz z neokaczystowskim zarządem miasta i tępą radą miejską
Paweł z Pniewa
Paweł z Pniewa 15.04.2018, 17:08
Tak - sami "kaczyści" - na czele z Sawarynem, który 4 lata temu rzucił PiS bo wtedy było to źle widziane...
???
??? 19.04.2018, 01:37
Nic nie rzucił. Zawiesił się. To kaczysta, i to czołowy. Myślisz, że jak znalazł się w naczelnych władzach koncernu PGE ?
Gryf
Gryf 13.04.2018, 18:18
To jest najgorsza władza w dziejach gryfina razem z radnymi przy***sami burmistrzuw
Gryf
Gryf 13.04.2018, 18:13
To jest najgorsza władza w dziejach ģryfina
Ale lenie.
Ale lenie. 13.04.2018, 17:33
Czyli Bartkowo dalej nie będzie miało dojazdu dla kombajnów do pól mimo, ze UE i marszałek myślą o nas. Może dlatego , że ta ekipa nie opracowała od ponad dwóch lat strategii rozwoju gminy Gryfino bo nie mieli czasu i wnioski upadają a im się już nie chce bo nie. Pani Kasprzyk a co pani zrobiła jako radna w tej sprawie ? Czy choć rozmawiała pani z kimkolwiek na ten temat ? A przed wyborami to co obiecywałaś ? Co to za jedni te nasz burmiszcz i jego radni z klubu Tęcza ?
Mojego głosu już nie dostanie.
Mojego głosu już nie dostanie. 13.04.2018, 19:11
Pani Kasprzyk ! Cała wieś została oszukana. Co pani robi w tej radzie ? Tylko o wasze diety się bijecie.
Steklinko daleko od szosy
Steklinko daleko od szosy 15.04.2018, 16:49
Byle się nachapać a mieszkańcom dalej wiatr w oczy
Wiewiórka.
Wiewiórka. 14.04.2018, 11:14
Należy z tym skończyć.
sołtyska
sołtyska 13.04.2018, 19:43
Hehehe
Dopiero teraz to widzicie?
To babsko dostało stołek za swoją służbę panu,no i panu służy,nie mieszkańcom. Najlepiej wykazuje się w Raciechowicach z łysym panem radnym hehehe
&&&&&.
&&&&&. 14.04.2018, 11:02
To są lizypupy za wszelką cenę .
też strzelam fochem i nie zagłosuję na obecnego burmistrza
też strzelam fochem i nie zagłosuję na obecnego burmistrza 13.04.2018, 15:56
Jeden naindyczony z fochem na gębie wymalowanym, drugi przyszedł się wyspać, siedzi jak w knajpie,.takie nudy z tymi radnymi
esteta