Przejazd zamknięty od dzisiaj

  • 13.04.2018, 18:44 (aktualizacja 14.04.2018, 15:07)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przejazd zamknięty od dzisiaj fot. GDDKiA (zdjęcie przykładowe)
Przejazd kolejowy w Godkowie (gm. Chojna) został zamknięty od dzisiaj 13 kwietnia 2018 r. od godziny 17. Nieprzejezdny będzie do 24 kwietnia - informuje nas Mateusz Grzeszczuk z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinie.

Przejazd znajduje się na drodze krajowej nr 31.  Zamknięcie jest związane z prowadzoną na zlecenie PKP PLK S.A. przebudową tego przejazdu (za utrzymanie i remontowanie odpowiada zarządca infrastruktury kolejowej). Z powodu zakresu prowadzonych robót nie było możliwe utrzymanie ruchu samochodowego przez przejazd kolejowy. Droga krajowa nr 31 będzie zamknięta w tym miejscu dla ruchu do 24 kwietnia.

W związku z powyższym zostały wyznaczone objazdy: 

- dla pojazdów ciężarowych przez Cedynię o długości 43,5 km,

- pojazdy o masie do 8 ton będą mogły skorzystać z krótszego objazdu przez miejscowość Dolsko o długości 24 km.

 
Prosimy kierowców o zwracanie bacznej uwagi na oznakowanie tymczasowej organizacji ruchu. Jadąc od strony Szczecina objazd będzie rozpoczynał się już od Chojny (skrzyżowanie DK31 z DW 124). Natomiast od strony Kostrzyna objazd będzie rozpoczynał się w miejscowości Wierzchlas (skrzyżowanie z DW125).
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

orest
orest 14.04.2018, 14:40
Mówi się dużo o bezpieczeństwie, lecz czy nie słychać (myślę tutaj o policji) ryk silników motorowych i widać motocyklistów, łamiących przepisy ruchu drogowego na ulicach naszego miasta. Motorowe szarże słychać i widać codziennie - i co? Najwyższy czas rozprawić się z ujeżdżającym zdezolowany, krosowy motocyk
kompresja
kompresja 14.04.2018, 10:30
Wierzchlas szanowny panie jak już

Pozostałe