Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka

Sławomir w Gryfinie wystąpi bez wąsów? A bez zarostu wygląda tak...

  • 14.04.2018, 13:43 (aktualizacja 14.04.2018 18:44)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sławomir w Gryfinie wystąpi bez wąsów? A bez zarostu wygląda tak... organizator Sławomir
Na zakończenie tegorocznych Dni Gryfina wystąpi Sławomir, gwiazdora rock polo. Jego występ przewidziano na godz. 20 w czwartek 3 maja. Sławomir ma pokazać się w specjalnej scenerii.

Popularność Sławomira Zapały rośnie odkąd systematycznie występuje w telewizji. Można powiedzieć, że zaczęło się od występu na Nowy Rok w Zakopanem. Ostatnio, bo 11 marca br. prowadzi program "Sławomir Big Music Quiz".

Sławomir ma charakterystyczny image - zaczesana na prawy bok włosy a do tego wąsy. Można by rzec lata 70. XX wieku. Ale to jego , obok partnerki/menagera – znak rozpoznawczy. Sławomir lubi jednak zaskakiwać. W internecie pojawiły się symulacje jak wyglądałby bez wąsów.

https://gwiazdy.wp.pl/sprawdzilismy-czy-slawomir-bylby-slawomirem-gdyby-zgolil-wasy-efekt-moze-was-zdziwic-6240745272838273g/4

Czy Sławomir przed występem w Gryfinie zgoli wąsy? Przekonamy się 3 maja na Dniach Gryfina.

Program Dni Gryfina znajdziesz tu:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/27748,dni-gryfina-2018-podajemy-program-swieta-gminy

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Porczyński
Porczyński 18.04.2018, 10:55
Sławomir! czekamy!
koko
koko 15.04.2018, 18:48
Od kogo zależało wybranie wykonawców na dni gryfina? Pewnie od urzędasów, widać jaki poziom reprezentują:) i dlatego w Polsce nie będzie nigdy tak dobrze jak w niektórych krajach zachodnich. Trzeba trafić w gusta wszystkich a nie tylko w grono "biesiadne".
panie Sawaryn weź pan do serca
panie Sawaryn weź pan do serca 15.04.2018, 11:50
Najważniejsze dla bytu narodu to nie słuchac disco polo, ze względu (zaczynam od najwazniejszego):
1.na katastrofalnie prostackie teksty,
2.niski poziom muzyczny,
3. towarzyszące tej muzyce - nawet w pamięci - klipy i cały image zespołów tudzież poziom intelektualny większości wykonawców.
Tak, przyznaję, muzyka pop zaniedbała prostą muzyke taneczną i w te lukę weszła szmira, szkoda, bo kiedyś wspaniała tanecznie była prosta wiejska muzyka ludowa, ale ileż miała finezji i inspirowała muz.poważną.
syzyf
syzyf 15.04.2018, 11:41
Rozumiem, że władza chce też przypochlebić się mniej wysublimowanym gustom. Ale wielu mieszkańców ma tez swoje doświadczenia muzyczne. Bardziej ambitne i trudno teraz takie doświadczenia chować pod korcem, a każdy, kto miał łaskę pójść drogą dobrej muzyki, powinien to głosić „na dachach". Dlatego będę popierał tylko ambitny program.
szyfr
szyfr 15.04.2018, 11:21
Regenerowane papugi pod egidą królika.
bumerang
bumerang 15.04.2018, 11:07
Kamilku
Nie oceniaj wszystkich swoją miarką! To,że ty oszczędzasz, nie usprawiedliwia twojego smrodku ...i to bez błotka haaaaaa
Kamilek
Kamilek 15.04.2018, 10:03
Brudasy punkowe narzekają bo chcą koncertu przepitych kapel punkowych lub punk rockowych. Na Woodstock brudasy se jedzie i do błota.
Fajnie
Fajnie 15.04.2018, 08:34
Noz kurde sensacja ...bez wąsów..moze napiszecie czy na dole tez bez barambuszu
Folklor gryfiński
Folklor gryfiński 15.04.2018, 00:20
Ciapy cenią folk w każdym odcieniu.Folklor
Zamukony kanał nas czeka.
Zamukony kanał nas czeka. 14.04.2018, 23:31
DNO i syf.
żarliwy
żarliwy 14.04.2018, 22:56
Panie Nikitiński, a pan wiesz, że sporo młodych jest tak rozwiniętych umysłowo, kulturalnie, że słucha muzyki poważnej, jazzowej, bluesowej, rockowej, a nie bardzo wulgarnej i amatorskiej hip-hopowej czy poniżej poziomu Żuław Wiślanych discopolowej?
żule
żule 14.04.2018, 22:51
to jakiś żul chyba???
kocham to miasto
kocham to miasto 14.04.2018, 22:00
Den aller første dagen uten jakke!
aron
aron 14.04.2018, 19:55
Ale badziew
Nam się należało!!!
Nam się należało!!! 14.04.2018, 18:48
Damy z waszych piniendzy po 300 plus na ucznia i bendzieta mogli cmoknoć prezesa w kaczy kuper POprańce jedne :-)))
tadzik
tadzik 14.04.2018, 22:12
A wasze pisowskie kobitki będą rodziły raz w tygodniu w ramach programu "mama+"
POPZPR
POPZPR 14.04.2018, 18:05
Na Limanowskiego cuchnie , na przystani żeglarskiej bród smród i ubóstwo ,Łużycka tor przeszkód , a tu jakiś goguś a wąsem kasę doi z gminy aż trzeszczy !!!!
tu nie śmierdzi
tu nie śmierdzi 14.04.2018, 21:26
A gdzie będzie ta impreza? Przecież nie na Limanowskiego!
Słuchacz
Słuchacz 14.04.2018, 16:44
Gwiazdka rock? Buahahahahah! Może heavy metal od razu!
Francuz
Francuz 14.04.2018, 16:33
Bo najlepsze kasztany nie tylko na placu Pigalle
uważam, że
uważam, że 14.04.2018, 16:28
Uważam, że trzeba zachęcać przede wszystkim do dobrej muzyki. Ale trzeba też gromić chałę, to co media i sprytni menadżerowie oraz liczne zastępy żołądków przyspawanych do takich śpiewaków jak SławoSzmir promują dzięki tylko sprytowi, bo nie talentowi np. tego wąsacza.
tako
tako 14.04.2018, 16:08
Cóż, o muzyce nie ma co mówić w przypadku Sławomira, więc jedynym tematem jest wygląd...

Pozostałe