Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka

Z tej broni strzelał do kolegów

  • 14.04.2018, 16:50
  • Policja
Z tej broni strzelał do kolegów Policja
Ślady na ręce oraz w okolicy skroni ma dwoje uczniów, którzy zostali ostrzelani podczas gry w piłkę na szkolnym boisku. Podejrzanym jest 19-letni uczeń tej samej placówki.

Strzelał plastikowymi kulkami z repliki broni ASG z okna internatu. Natychmiast po zgłoszeniu został on zatrzymany przez policjantów. Na wniosek prokuratury zastosowano wobec niego dozór policyjny oraz zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi. Nie będzie również uczestniczył w zajęciach zainteresowań bronią ASG. Przyznał się do zarzucanych mu czynów oraz wyraził skruchę. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2.

W sobotę (7 kwietnia) w miejscowości Rogoziniec na terenie Technikum Leśnego odbywały się Dni Otwarte, które miały na celu promowanie szkoły dla przyszłych uczniów. Jednocześnie kilkoro chłopców - uczniów tej szkoły, grało na boisku w piłkę nożną. W pewnym momencie dwóch z nich poczuło ból. W jednego z chłopców coś uderzyło między innymi w skroń, niebezpiecznie blisko oka. Na szczęście żaden z poszkodowanych nie odniósł poważniejszych obrażeń. Jak się później okazało zostali oni ostrzelani z repliki broni ASG gdzie plastikowe kulki z dużą prędkością wystrzeliwane są za pomocą zbiorniczka z gazem CO2. Świebodzińscy funkcjonariusze natychmiast po zgłoszeniu zatrzymali 19-letniego ucznia tej szkoły, który strzelał do grających. W miejscu jego zamieszkania zostały zabezpieczone dwie sztuki replik broni ASG. Mężczyźnie zostały przedstawione dwa zarzuty naruszenia czynności narządów ciała trwające nie dłużej niż 7 dni. Zarzuty mogą jeszcze ulec zmianie.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej ze Świebodzina mężczyzna został objęty dozorem policyjnym oraz dostał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych. Nie będzie również uczestniczył w zajęciach zainteresowań bronią ASG. Uczeń przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu, a także wyraził skruchę. Za powyższy, bezmyślny czyn, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2.

Policja

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

aesgiej
aesgiej 16.04.2018, 07:23
W replikę KMa musiał włożyć sporo kasy, szkoda że nie starczyło mu na olej do głowy. Robi złą opinię zabawie w ASG.
mius
mius 15.04.2018, 10:42
Strzelec "wyborowy" albo raczej po Wyborowej.
i tyle
i tyle 14.04.2018, 22:43
wariat !
bambi
bambi 14.04.2018, 17:01
Najpierw zleciłbym mu badania psychiatryczne!

Pozostałe