Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Koalicja Obywatelska
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka
Życzenia świąteczno-noworoczne 2018 - Mrówka

Dyrektor Kuduk w sprawie targowiska raz mówi tak, a raz tak – twierdzi pan Wężowski

  • 14.04.2018, 17:33 (aktualizacja 14.04.2018 18:37)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dyrektor Kuduk w sprawie targowiska raz mówi tak, a raz tak – twierdzi pan Wężowski
Droga redakcjo, po przeczytaniu opublikowanej na igryfino odpowiedzi Pana Kuduka jestem zbulwersowany, że tacy ludzie pełnią funkcję urzędnika publicznego. Urzędnik ten koresponduje ze mną całkowicie w odmienny sposób aniżeli przedstawił to w swojej odpowiedzi do redakcji. Prosiłbym o opublikowanie dwóch pism – mówi Andrzej Wężowski z Gryfina. Przypomnijmy, sprawa dotyczy miejskiego targowiska.

Andrzej Wężowski przekazał nam dwa pisma dyrektora OSiR Eugeniusza Kuduka z takim wyjaśnieniem:

1. W pierwszym dyrektor twierdzi, że teren po byłym biurze nie będzie wydzierżawiany nikomu.

2. W drugim twierdzi, iż teren obok bramy (po byłym biurze) nie jest przeznaczony pod zabudowę lecz pod wystawkę. Ponadto w piśmie tym twierdzi, że ze względów na bezpieczeństwo osób korzystających z targowiska musi utrzymać zakaz wjazdu na targowisko w godzinach jego otwarcia.

Na dzień dzisiejszy na terenie po byłym biurze powstaje obiekt budowlany (wiata). Dyrektor Kuduk nie odniósł się wcale do wydzierżawienia terenu bezpośrednio w bramie wjazdowej. Należy po raz kolejny nadmienić, że inne bramy też prowadzą bezpośrednio na ciągi komunikacyjne i o dziwo wjazd tamtymi bramami w ciągu dnia nie stwarza żadnego zagrożenia.

Odnośnie ostatniego punktu odpowiedzi Pana Dyrektora: żadne moje postulaty nie zostały uwzględnione. Na dzień dzisiejszy od godziny 7 rano nie mogę wjeżdżać na targowisko, natomiast handlarz, który buduje wiatę i zastawia bramę, bezproblemowo wjeżdża na rynek o godzinie 9 i ten zakaz jego nie dotyczy.

Złożyłem teraz skargę do Rady Miejskiej oraz do burmistrza Miasta i Gminy Gryfino na czynności dyrektora OSiR – informuje Andrzej Wężowski.

 

Stanowisko Andrzeja Wężowskiego opublikowaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/27725,wjazd-na-targowisko-przyczyna-konfliktu

 

A tutaj odpowiedź dyrektora OSiR Eugeniusza Kuduka:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/27752,dyrektor-osir-o-konflikcie-dotyczacym-wjazdu-na-ta

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (104)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

niannia
niannia 18.04.2018, 11:32
Pijarowskie zagrania...
uciekający komunikator:)
uciekający komunikator:) 18.04.2018, 16:34
jaka władza gminna taki jej "piar". Że aż fachowcy uciekają i telefonów nie odbierają, jak im się przyjrzeli:)
taki jaki:)
taki jaki:) 16.04.2018, 12:23
W Warszawie już się wzięli za czyścicieli nieruchomości, którzy "czyszczą" teren zaniedbując obiekt - żeby zburzyć, sprzedać, wydzierżawić...
proste
proste 15.04.2018, 23:22
Targowisko to obraz działania ekipy!
Cztery lata - i poza zieloną płachtą na płocie nawet w puszkę farby nie zainwestowali!
architekt też im się zgubiła jak komunikator?
architekt też im się zgubiła jak komunikator? 16.04.2018, 10:12
Jak gmina przyznaje, że w kwietniu 2018 wciąż nie mają ŻADNEJ KONCEPCJI targowiska to po prostu oszukiwali ludzi!
"czekamy aż pani architekt wróci, to może opracuje plan" - a co za co lenie do tej pory brały kasę?
krętactwo za krętactwem
krętactwo za krętactwem 17.04.2018, 00:23
Jedno to przyznanie, że nawet nie zaczęli myśleć o remoncie targowiska, drugie, że gmina pisze "nie wydzierżawimy" a wydzierżawia jakiemuś swojakowi...
emeryci cienkowarstwowi powinni zrezygnować-proszę nie ośmieszać się!!!
emeryci cienkowarstwowi powinni zrezygnować-proszę nie ośmieszać się!!! 15.04.2018, 20:56
Z tym panem Kudukiem,to naprawdę obciach straszny się zrobił,ale trzeba stwierdzić,że na pełnioną funkcję ,po prostu nie nadaje się!!!
proste
proste 15.04.2018, 23:23
wielu by chciało taką "cienką emeryturę"...
zaginiony komunikator
zaginiony komunikator 15.04.2018, 20:45
Z władzą gminną jak na załączonych zdjęciach widać można sobie pisać do woli. Piszą, że teren jest nie do wydzierżawienia - potem wydzierżawiają innemu.
A targowisko jak było slumsem, tak jest nadal.
proste
proste 15.04.2018, 23:24
Po prostu wstyd tak kręcić - człowiek zasłużony dla gryfińskiego sportu wdepnął w takie dziwne gierki z urzędem gminy w tle...
BAJKA
BAJKA 15.04.2018, 20:44
A dedykacją dla PANA Andrzeja Wężowskiego:

https://www.youtube.com/watch?…
Mo
Mo 15.04.2018, 17:33
Przestań pisac sam ze sobą
swojski zaśpiew
swojski zaśpiew 15.04.2018, 18:08
On z mną?
pies ogrodnika
pies ogrodnika 15.04.2018, 20:32
Ja ze sobą?
targowiskowy miejski
targowiskowy miejski 15.04.2018, 15:29
Ta ekipa to dopiero jaja - bez architekta i plastyka miejskiego nie ogarniają pomalowania słupka od furtki - nie mówiąc o reszcie targowiska. Może stworzą kolejny etat "targowiskowego miejskiego"?
listopad
listopad 15.04.2018, 17:03
Przed wyborami razem z handlowcami do urzędu chodzili i obiecywali, że "w ciagu kilku miesięcy" zrobią porządek na targowisku. I robią - ruskie miesiące...
Grudzień
Grudzień 15.04.2018, 18:09
Sawaryn ze swoją ekipa są niesłowni. Taki prosty wniosek. A przykłady możnaby nożyc.
ciekawy
ciekawy 15.04.2018, 14:53
Wiejskie jaja po czemu?
rózga
rózga 15.04.2018, 14:16
Jakim małym człowieczkiem trzeba być.
Jak nisko trzeba upaść,żeby taką zawiścią życ. Następnym razem koszmarki zanim coś napiszecie, obrazicie ludzi ,to puknijcie się w głowę,ale nogą.
gryfińska gospodarka gminna
gryfińska gospodarka gminna 15.04.2018, 14:31
Ale za to takiemu dyrektor daje w dzierżawę teren, chociaż innym mówił że "nie wydzierżawi". Korty też tak puścili w gminie chociaż nigdzie nie ogłaszali, że w ogóle mają taki zamiar
Umig
Umig 15.04.2018, 14:03
Po.ile buraki Gryfińskie ?
Pietruszka
Pietruszka 15.04.2018, 14:02
Po ile natka
Cebula
Cebula 15.04.2018, 14:01
Po ile szczypiorek
roszczeniowa klientela
roszczeniowa klientela 15.04.2018, 12:31
Kuduk pisze: nie wydzierżawimy terenu - dzierżawi innemu.
Kuduk pisze "czekamy na panią architekt" - bo sam nie wie, czy targowisko jest estetyczne, czy nie.
Nikityński od 2016 ma "w dekrecie" że targowisko wyremontowane, więc się nim nie interesuje.

A mieszkańcy zainteresują się uwolnieniem tych wszystkich "straszliwie obciążonych pracą" burmistrzów i dyrektorów.
N
N 15.04.2018, 11:56
Buraki Gryfińskie ćwoki co pieszą te same wypociny do każdego artykułu który sie ukaże - puknijcie sie w te swoje puste wypełnione trocinami łby !!
do umig
do umig 15.04.2018, 12:13
Zmień leki Pawle.
roszczeniowa klientela
roszczeniowa klientela 15.04.2018, 12:26
I poszukaj zaginionego fachowca od komunikacji, może dyrektor OSIR, architekt i plastyk dogadają się z tobą w sprawie puszki farby na ten płot!
Przez cztery lata wciąż czekacie na "panią architekt"?
legionista
legionista 15.04.2018, 10:40
Chyba już najwyższa pora zwolnić tego amatora!
do listopada
do listopada 15.04.2018, 11:42
W listopadzie cały ten tercet – nawet płotu nie potrafią pomalować przez cztery lata – bo „czekają na panią architekt miejską”...
zły wybór
zły wybór 15.04.2018, 11:51
Coś ta pani architekt chimeryczna.
roszczeniowa klientela
roszczeniowa klientela 15.04.2018, 12:33
W 2018 wciąż czekają na panią architekt? A co do tej pory robili od 2014 roku? Puszki farby na płot nie mogli kupić?
Trzeba było wysłać do sklepu plastyka miejskiego - przynajmniej by coś zrobił dla miasta...
B
B 15.04.2018, 10:25
Teraz już wszystko wiem
Bawiłem grubo się i w Ameryce, (USA)
Gdzieś pod palmami raj
Mówili jedź, bo tam podobno życie (ooo)

To był przepiękny czas
Życie tętniło w nas
Pamiętasz miła
Lecz to w ojczyźnie właśnie nam się przydarzyła

Miłość, Miłość w Zakopanem
Polewamy się szampanem
Rycerzem jestem ja
A ty królową nocy
Miłość żarzy w twoje oczy
Rozpędzona jak motocykl
Hej wypijemy wszyćkie drinki aż do dna
ZERO dbałości o miasto i piękne nabrzeże.
ZERO dbałości o miasto i piękne nabrzeże. 15.04.2018, 09:05
Zlikwidować te śmierdzące budy.
Gm
Gm 15.04.2018, 20:31
Te budy są z dala od centrum nie widoczne ja się tylko zastanawiam dlaczego nie wezmom się za tych pseudo straganuw pod biedronkom na Chrobrego tyle się o tym muwi i nic! Pod żadnym dyskontem w Gryfinie tego niema czyżby jakieś układy? A rynek prawie pusty dziwne!!
Km
Km 17.04.2018, 19:58
Co prawda to prawda rynek pusty prawie stoi a te stragany pod Biedronkom to taki szajc rze zadarmo bym nie chciał tych lachuw niedaleko Chińczycy mają market i wystarczy a nie rozwalac gacie pod biedronkom!!!! Pognac dawno powinni!!!
Sąsiad ze straganu obok
Sąsiad ze straganu obok 15.04.2018, 08:56
Przecierz większośc wpisów robi ta sama osoba rylko nicki zmienia !!!! Żenada
pies ogrodnika
pies ogrodnika 15.04.2018, 09:09
Nie przesadzasz z samokrytyką?
dysortografia:)
dysortografia:) 15.04.2018, 11:28
Styl znanego dysortografika się mu udzielił przypadkiem;)

Sąsiad ze straganu obok Dzisiaj, 08:56 Przecierz większośc wpisów robi ta sama osoba rylko nicki zmienia !!!! Żenada
zapytajcie kogoś z mieszkańców - taniej wyjdzie:)
zapytajcie kogoś z mieszkańców - taniej wyjdzie:) 15.04.2018, 07:56
„czekamy na architekt miejską, żeby powiedziała, czy targowisko jest estetyczne” – napisał Kuduk. A plastyk miejski nie wystarczy?
A może spytać mieszkańców – taniej niż tyle etatów – łącznie z Kuduka, który po 4 latach nadal nie wie, czy coś trzeba zmieniać na targowisku, czy jest fajnie...
Frustrat
Frustrat 15.04.2018, 08:34
Wczoraj caaaały dzień. Dziś już od 07:56.
Komentarz z rana jak śmietana!
Nie masz z kim porozmawiać. Całymi dniami dajesz upust emocjom w komentarzach.
Każdy od ciebie ucieka ze wzgledu na twoja agresywność, nieumiejętność dialogu i brak kultury.
pies ogrodnika
pies ogrodnika 15.04.2018, 09:11
Ale pojechałeś Nikitińskiemu!!! Ho ho hooooo
Daję dobrą śmietanę. Byk.
Daję dobrą śmietanę. Byk. 15.04.2018, 09:07
Ty wolisz pewnie śmietanę od partnera ?

Pozostałe