Spotkanie z posłami Prawa i Sprawiedliwości już w środę

  • 24.04.2018, 19:15 (aktualizacja 24.04.2018, 22:34)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Spotkanie z posłami Prawa i Sprawiedliwości już w środę Poseł Artur Szałabawska (z lewej) i poseł Leszek Dobrzyński na spotkaniu w Cedyni.
Serdecznie zapraszam na spotkania posłów Prawa i Sprawiedliwości Artura Szałabawki i Michała Jacha z mieszkańcami Gryfina, które odbędzie się 25 kwietnia 2018r. o godz. 17 w sali Starostwa Powiatowego przy ul. Sprzymierzonych 4.

Rafał Scisłowski
Sekretarz Zarządu Powiatu Gryfińskiego
Prawo i Sprawiedliwość

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (54)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Orwell
Orwell 28.04.2018, 09:04
Ale spasieni... tłuste twarze i ogromne brzuchy. Samo zdrowie to to nie jest. Koryto im służy.
88
88 27.04.2018, 09:43
jakie wypasione mordeczki, he,he
wróg platformy
wróg platformy 26.04.2018, 18:53
a kiedy złodziejska i antypolska platforma się pojawi? Trzeba dla nich więźniarki zamówić.
GP
GP 25.04.2018, 23:37
Bardzo dobre spotkanie. Wyszłam podbudowana.
ten co liczy
ten co liczy 27.04.2018, 09:51
Wspomnieli tam coś o "polskich wodach" i ustawie 447, bo reszta to ściemnianie !!!
BEZPARTYJNA
BEZPARTYJNA 25.04.2018, 23:10
Dobrze widzieć twarze na które NIE GŁOSOWAĆ
Anna Maria
Anna Maria 25.04.2018, 21:58
Popieram Europejkę. Władza w rękach jednej partii to wielkie niebezpieczeństwo. Władza musi być kontrolowana. Nagrody i premie są dla swoich, a inni : emeryci, renciści? Biedują! Nie ma na naukę, oświatę,leczenie chorych, ... KK nie płaci podatków, a czerpie z budżetu. (czytaj o. Rydzyk i ...) Czy to jest sprawiedliwość?
Europejka.
Europejka. 25.04.2018, 17:42
Nie dziekuje. Ta partia ogranicza demokracje ,wolnosc kobiet, jest przeciwna uni i narzuca wszem i wobec na kazdym kroku religie. Stworzyla bezkarne panstwo w panstwie ojca Rydzyka. To dobre dla ciemnogrodu.
precz z dyktaturą kobiet
precz z dyktaturą kobiet 25.04.2018, 19:56
W czym ci babo ogranicza wolność,jeśli możesz bezkarnie pisać brednie?
ten co liczy
ten co liczy 25.04.2018, 12:30
Może posłowie wagi pisu cokolwiek zrobią w sprawie polnej drogi na Łużyckiej ?
...
... 25.04.2018, 12:37
Pogonią burmistrza? W listopadzie sami pogonimy i wybierzemy nowych
Optymistolog
Optymistolog 25.04.2018, 14:51
Wybierzemy Marka M. On zrobi co trzeba.
KIEDY OBWODNICA GRYFINA
KIEDY OBWODNICA GRYFINA 25.04.2018, 11:34
KIEDY ZOSTANIE WBITA POERWSZA ŁOPATA POD OBWODNICĘ GRYFINA PIENIĄDZE MOŻNA WZIĄŹĆ Z REZERWY TO NIEDUŻY KOSZT? WYBORY SĄ ZA ROK DO OARLAMENTU A SPOŁECZNOŚĆ TEGO OCZEKUJE...
przekręt?
przekręt? 25.04.2018, 12:36
A co – Gryfino już powiększyło granice miasta o 25% i teraz handlarze nieruchomości chcą naciągnąć budżet państwa na większą forsę?

A co nie pójdzie na wykup obwodnicy to jako działki w mieście łatwiej się zwolni od zakazu handlu ziemią rolną, którym zablokowano iluś „hektarowych mieszczuchów”?
ciekawie
ciekawie 25.04.2018, 17:43
To zamiast zająć się Łużycką i obwodnicą, nasi dzielni niszczyciele dbali o wzrost cen terenów, które z podatków trzeba będzie wykupić? Ciekawie może być, ciekawie...
leszek
leszek 25.04.2018, 10:31
tak ,jedyni co to płotami ,barierkami odgradzają się od ludzi .te tłumy policji przy barierkach,ochroniarze nadprezesa.tak to jedyna partia która tak się boi ludzi
uwaga po uwadze
uwaga po uwadze 25.04.2018, 09:07
Jedyna partia, która w ogóle rozmawia z ludźmi. Jakoś nie słyszę aby inni posłowie jeździli i słuchali co ma społeczeństwo na uwadze.
sprawiedliwy
sprawiedliwy 25.04.2018, 07:01
do leszka czerwonych tam nie zapraszamy rozliczymy was wszystkich ze zlodziejskich szwindli tylko powoli
leszek
leszek 25.04.2018, 10:28
zmyłka ,czerwonym nigdy nie byłem.ze szwindli to was pisuarów się rozliczy .tylko teraz dogłębnie .i te wasze misiewicze /u nas wielki dyrektor od śmieci mucha,co to mu zachciało sie prąd produkować/te wasze wszystkie pensyjki dodatkowe w r.n. to wszystko wyjdzie .tak wiec nie strasz ,niestrasz bo się .........
leszek
leszek 25.04.2018, 06:29
nawet nie mam zamiaru spotkać się z ,,dobrą zmianą,,niech najpierw oddadzą pieniądze.
znajda
znajda 25.04.2018, 09:06
Jak ukradłeś to je znajdą!
Gość
Gość 25.04.2018, 05:38
Posłowie dobrej zmiany widać że czerpią z koryta do woli solidnie odpasieni , utyci i czerwoni na mordach pewnie też potrafiący brymuchy popróbować ciekawe ile pieniędzy już wydębili z kasy na swoje "nagrody" perfidia dobrej zmiany sięga zenitu
gość
gość 25.04.2018, 01:00
wychodzą z nor przed wyborami... 100% wysiłku większości naszych posłów idzie na dostanie się lub utrzymanie przy korycie ich lub ich parti, a potem już sił brak na aktywne działanie na rzecz kraju
88
88 27.04.2018, 09:48
dokładnie tak, 'wychodzą z nor' i się POPiS- ują
Wyborca+
Wyborca+ 25.04.2018, 00:21
W Moryniu powstanie koło PiS
starszy od węgla
starszy od węgla 25.04.2018, 19:16
Czas najwyższy bo w Moryniu koła jeszcze nie znają
Maria
Maria 25.04.2018, 05:29
Kiedy?
Gryfino jest nasze PiS.
Gryfino jest nasze PiS. 25.04.2018, 00:07
Przecież Sawaryn to PiS. Tyle, że się zawiesił chwilowo. Jak by nie był PiS to by nie był w Radzie Nadzorczej koncernu PGE.
mg
mg 25.04.2018, 00:34
Kto ci takich głupot naopowiadał? Sawaryn od PiS się różni mentalnie i moralnie. Bliżej mu chyba do SLD albo PO. W końcu zatrudnił byłego PZPR-owca emeryta na własne życzenie, przecież w zarządzie miasta był kiedy rządziło SLD.
prust
prust 25.04.2018, 11:41
ha,ha,ha zatrudnił swojaka. Większość starych komuchów popiera pis albo wręcz do niego należy. Piotrowicz to przypadek klasyczny. Niedawno największą kasę ( 3 mln rocznie) zgarniał niejaki Jasiński, przyjaciel "wiecie kogo" , prezes Orlenu, były funkcjonariusz PZPR-owski
obrotowy
obrotowy 24.04.2018, 23:12
Konarski czuje w którą stronę wiatr wieje!
Ferdek
Ferdek 25.04.2018, 00:19
Czuje sie gowiński układ porozumienia samorzadowego i partii inicjatywa samorzsamorządowa pana wojtka.
Inni
Inni 24.04.2018, 22:43
Posłowie Pisowscy mają biuro w Gryfinie to powinni u siebie gościć ale widać lokal starostwa im przypadł do gustu bo i po wyborach to oni tam będą gospodarzami.
Suweren
Suweren 24.04.2018, 23:09
Posłom się nie odmawia
Dolny Taras
Dolny Taras 24.04.2018, 22:32
Na mój głos PiS może liczyć jesienią. Gryfino potrzebuje kogoś, kto będzie się interesował miastem, gminą i problemami mieszkańców. Rządy pana Sawaryna to moim zdaniem przerost formy nad treścią. A brak kompetencji i buta jego zastępców dopełnia całości.
Oszołom z Limanowej
Oszołom z Limanowej 26.04.2018, 16:52
Partię PiS (Premie i Stołki) interesuje koryto, a ludzi to oni mają w ...
Kopniak w d.