Prowokacja z pizzą? - przed sądem zeznaje Andrzej Szczepaniak [WIDEO]

  • 24.04.2018, 21:14 (aktualizacja 24.04.2018, 21:58)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Prowokacja z pizzą? - przed sądem zeznaje Andrzej Szczepaniak [WIDEO]
Przed Sądem Rejonowym w Gryfinie dzisiaj 24 kwietnia 2018 r. odbyła się druga rozprawa dotycząca tzw. pizzafery. Oskarżonym jest Marek Brzeziński, radny powiatowy. Zarzuca mu się naruszenie nietykalności cielesnej Michała Słyża, do której miało dojść 24 lipca 2017 r. Wówczas przed budynkiem gryfińskiego sądu obywała się manifestacja.

- Marek Brzeziński został sprowokowany przez niby poszkodowanego - zeznawał świadek Andrzej Szczepaniak (który wyraził zgodę na ujawnienie swojego wizerunku oraz nazwiska) 

Jak doszło do rozsmarowania przez radnego Brzezińskiego pizzy na twarzy Michała Słyża? Publikujemy relację z dzisiejszych zeznań świadka Andrzeja Szczepaniaka.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

O dzisiejszej rozprawie napisaliśmy także tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/27904,zeznaja-swiadkowie-w-sprawie-marka-brzezinskiego-i

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (56)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tom
Tom 27.04.2018, 19:35
Gościu wygląda tak jakby codziennie do obiadu musiał wypić jabcoka.
prawnik
prawnik 27.04.2018, 19:40
To abstynent! Zaręczam!
miasto
miasto 27.04.2018, 12:46
a ten Sysek jezdzi po miescie i smierdzi i gazuje staruszkiem, a gazem az smierdzi na pol miasta
AutoFun
AutoFun 27.04.2018, 13:06
To jest diesel baranie
AA kłamczuch
AA kłamczuch 26.04.2018, 14:01
Andrzej POczuł od kogoś alkohol ??? Chuba od siebie .
omo
omo 27.04.2018, 19:33
Hahahahaha nie mogę hahahahahaha.... na 100% od siebie poczuł.
Ara
Ara 26.04.2018, 12:23
jak ktoś ma czas to niech porówna sobie nagranie, gdzie widać jak Andrzej stoi przodem do atakującego pizzą i widzi frontalnie całe zdarzenie ze schodów sądu, jest to odległość kilkukrotnie większa od poszkodowanego niż poszkodowanego od policjanta i innych siedmiu świadków, ZEZNAJE, Że stoi plecami do zdarzenia będąc naocznym świadkiem kłamie. Nie słyszy wypowiadanych słów "przepraszam", słyszy tylko wulgaryzmy. Nie będzie publikacji zeznań innych świadków, wstydzą się ujawnić wizerunek, po za tym nie ma spójności w zeznaniach świadków, opublikowanie ujawniłoby opinii publicznej kłamstwa zeznających pod przysięgą.
Andrzej z kilku metrów stojąc dużo wyżej na schodach wyczuł od poszkodowanego alkohol, inni stojący w odległości dmuchnięcia z paszczy nie wyczuli alkoholu od poszkodowanego, ewidentne kłamstwo.
jest tego dużo więcej, podsumowuję: można się zastanowić nad matactwem.
Łasica
Łasica 26.04.2018, 11:13
Prawdziwe chtórzostwo to nie mówić prawdy!
leszek
leszek 26.04.2018, 11:00
ale rozgdakały się pistrole.retoryka waszych wpisów jest oczywista.podszkolcie się trochę i nie wstawiajcie pisowskich wypocin.to obnaża wasze dno intelektualne.ucz się pisuarze ucz ,bo nauka to potęgi klucz.
AS
AS 26.04.2018, 00:34
Jak to łatwo jest wszystko komentować. Krytykować i obrażać ludzi, gdy jest się anonimowym tchórzem. Serdecznie pozdrawiam.
A. Szczepaniak
kuźnia
kuźnia 02.05.2018, 08:52
Panie Andrzeju, dziękuję, że pan to wszystko zeznał. proszę się trzymać.
PO - prawdzie
PO - prawdzie 26.04.2018, 09:48
Brednie p . Szczepaniak ! Wystawili p. na forum igryfino a tu się używa komentarzy , krytyki i opinii itp. ! Właśnie w większości anonimowo ! Jeśli , jak p. uważa ktoś pana obraża , to proszę powiadomić Prokuraturę a ona się tym zajmie i ,,od -tajemniczy,, anonimowość ..! Ale niech p. uważa , bo p. pierwszy OBRAZIŁ używając słowa - ,, tchórze anonimowe ,, !
drugi tchórz
drugi tchórz 26.04.2018, 11:05
Właśnie - ,, gostek ,, ( A. S. ) postępuje nieprofesjonalnie a wręcz ambicjonalnie ... To niech zapozna się z regulaminem komentarzy igryfino !
tchórz
tchórz 26.04.2018, 10:37
A ja jeszcze na koniec , bym dodał , że ,,SERDECZNIE POZDRAWIAM ,, pana A . Szczepaniaka mam głęboko w ,, czterech literach ,, !!!
Dorota
Dorota 26.04.2018, 04:10
Panie Andrzeju, to doskonała riposta! A za te zeznania przed sądem dziękuję. Zachował się Pan uczciwie.
cz
cz 26.04.2018, 10:01
Dorotko , nad tobą ( PO - prawdzie ) jest doskonała ,,riposta !


Michał
Michał 26.04.2018, 08:01
A potem w sądzie zezna, że nic nie oglądął i nic nie czytałał? :-)
AA
AA 25.04.2018, 18:54
AA
Jolka
Jolka 25.04.2018, 17:43
Pan Andrzej PO przejściach, ma swój punkt widzenia i postrzegania.
Kiedy będą nagrania innych świadków?
Alkomat
Alkomat 25.04.2018, 17:10
Pan Andrzej był natczo, przed zeznaniami nie mógł nic chlupnąć. Dajcie mu spokuj, tak już czasami bywa.
sprawiedliwy
sprawiedliwy 25.04.2018, 16:01
napastnik,który wyrządził krzywdę ,musi ponieść surową karę,innej możliwości nie ma!!!
problem widzę
problem widzę 25.04.2018, 16:41
Tylko kto tu jest napastnikiem?
do XXL
do XXL 25.04.2018, 15:12
nic dodać,nic ująć!!!!!
XXL
XXL 25.04.2018, 14:29
"...Prowokacja , prowokacja, bo dali w Charkowie ślub 2 chłopom. A po roku urodziły się bliźniaki.." Kłania się Bareja i Alternatywy 4. Blokowali chodnik, gość miał prawo przejść, został uderzony pizzą . Wszystko w temacie
Minelo
Minelo 25.04.2018, 10:08
Umorzyć ten cyrk!
do Minelo
do Minelo 25.04.2018, 15:30
nie ośmieszaj się
Karuzela przyjechała
Karuzela przyjechała 25.04.2018, 11:37
Umożyć, dać przyzwolenie niech każdy ma możliwość upokorzyć bliźniego publicznie, napaść, pobić, zniszczyć mienie. Właśnie cyrk przyjechał na nabrzeże idź się na karuzeli przejechać, raz, dwa, do bulu. A jak ci się zwróci to pomyśl jeszcze raz bo w tym momencie za prowokacyjne zrzyganie się ktoś Ci z nienacka zMarkuje twarz.
Balladyna
Balladyna 25.04.2018, 10:19
Jest wina, to musi być i kara!
Paranoja
Paranoja 25.04.2018, 10:07
Ostatni filmik jest najlepszy "my wszyscy obawialiśmy sie Pana z pizza, jego agresji, byliśmy przerażemi, pełni lęku " !
I co w związku z tym, postanowiliśmy uniemożliwić mu przejście, finalnie najbardziej rosły z nas bohater obronił nas i pokazał przechodzącemu kim jesteśmy.
Ara
Ara 25.04.2018, 09:52
Czy zeznania były ustalone z obrońcą oskarżonego ? Pojawia się pytanie czy nie doszło do matactwa ?
rosa
rosa 25.04.2018, 10:09
To co mówi pan Andrzej zgadza się z tym co na filmach, więc o co kaman?
Oo
Oo 25.04.2018, 12:06
Przecież nie oglądał filmów
rosa
rosa 25.04.2018, 16:42
Ale ja oglądałem.
ugodowy
ugodowy 25.04.2018, 09:26
NIC nie usprawiedliwia zachowanie p.Brzezińskiego ! Dokonał czynu zabronionego bez względu na zachowanie drugiej strony ! Proponuję aby poszkodowany ( publicznie w rewanżu ) dokonał tego samego w tym samym miejscu na p.Brzezińskim ...No i będzie po sprawie !
Ara
Ara 25.04.2018, 11:54
Powinieneś zostać karnistą. Strzelę do ciebie a ty za grobu strzelisz do mnie jako duch.
duch
duch 25.04.2018, 15:45
Ni to z gruszki czy pietruszki - wysilił się przytępiony papug ...!
ten co liczy
ten co liczy 25.04.2018, 09:20
Ludzie co to jest, to jest PARANOJA I CYRK !!!
XXI wiek a sędzina na głos, mniej więcej dyktuje stenotypistce to co mówi świadek, nie dość, że rozprawa toczy się "wolno" jak wolne sądy, to jeszcze nie daje skupić się świadkowi na logiczne wyjaśnienia a widzom zaburza tok obserwacji, komedia, przecież zapis audiowizualny istnieje od ubiegłego wieku, czy pani sędzina jest lepsza od pamięci dyskowej kamery zapisującej rozprawę ?
S.
S. 25.04.2018, 09:17
Przyjemna jest ta sędzia trzeba powiedzieć, daje się wypowiedzieć i świadkowi i stronom. Ja w tym sądzie miałem taką zołzę, taką opryskliwą i zarozumiałą że nie dała powiedzieć i od początku była źle nastawiona.
???
??? 25.04.2018, 09:04