Pilnie słuchamy uwag i propozycji mieszkańców – zapewniali posłowie PiS Szałabawka i Jach

  • 26.04.2018, 05:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pilnie słuchamy uwag i propozycji mieszkańców – zapewniali posłowie PiS… fot. TWS
Spotkanie posłów Prawa i Sprawiedliwości Artura Szałabawki i Michała Jacha z mieszkańcami Gryfina odbyło się 25 kwietnia 2018 r. o godz. 17 w sali Starostwa Powiatowego przy ul. Sprzymierzonych. - Jeżdżąc po kraju odwiedzamy różne miasta. Słuchamy nie tylko tego, co dzieje się wśród mieszkańców, ale przede wszystkim tego, co mają nam do powiedzenia. Pilnie słuchamy uwag i propozycji, a następnie je analizujemy i rozważamy. Nasz program nie tylko konsekwentnie realizujemy, także go rozbudowujemy aby nasze państwo było krajem, w którym każdemu żyje się dobrze. Jest to program szeroki i na pewno nie na jedną kadencję – powiedział na wstępie poseł PiS Artur Szałabawka. Wspomniał również o sprawie podatków, w tym VAT i o konieczności działań w tym zakresie.
Grzegorz Węgrzyn pytał o degradację m.in. gen. Wojciecha Jaruzelskiego. Michał Jach odpowiedział, że jest część społeczeństwa, która uważa Jaruzelskiego za dramatycznego bohatera. Jednak zdaniem posła, gen. Jaruzelski był bohaterem Związku Radzieckiego i zdrajcą. Tak powinno go określić już wcześniej państwo - powiedział Michał Jach.
Cóż, widocznie ta część społeczeństwa, o której wspomniał poseł Jach pamiętała, że Jaruzelski był żołnierzem i przeszedł szlak bojowy od Lenino do Berlina.
Radny Zenon Trzepacz upomniał się o ustawę dotyczącą Ochotniczej Straży Pożarnej i poruszył sprawę nowego prawa łowieckiego.
Wanda Daniszewska mówiła o sprawie aborcji, o potrzebie aktów notarialnych dla posiadaczy działek i - mimo deklarowanej sympatii do zwierząt - broniła przemysłu futrzarskiego i hodowców.
Zdzisław Szczepkowski bardzo chwalił i dziękował obu panom za aktywność. Poruszył sprawę przyznawania 500+. - Tym bogatszym wystarczyłoby 300 zł – podpowiadał posłom. Upomniał się również o emerytów.
Poruszono również sprawę energii odnawialnej, mieszkań spółdzielczych i roli prezesów spółdzielni mieszkaniowych. Artur Szałababka zapowiedział, że ten problem mają na uwadze i wkrótce zajmą się jego rozwiązywaniem. Michał Jach wspomniał również o potrzebie istnienia Obrony Terytorialnej.
Kończąc spotkanie Artur Szałabawka podkreślił, że brak na sali osób „atakujących” spowodował, iż całe spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze. Na sali było około 50 osób.
TWS
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (25)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (48)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 28.04.2018, 10:59
dlaczego nie przytoczono całej wypowiedzi ;) ? Powinno być "pilnie słuchamy (..) na 5 minut przed wyborami". A nawet jeśli słuchamy to nie znaczy, że coś robimy. Cala polityka
88
88 28.04.2018, 07:06
Michał Jach to były major LWP- kwaczystowska *** pierwszego sortu.
https://www.tvn24.pl/wiadomosc…
88
88 28.04.2018, 07:03
Ciekawe, jak wglądały w Greifenhagen wizyty liderów NSDAP, jakim zainteresowaniem cieszyły się wśród mieszkańców ?
https://www.youtube.com/watch?…


Janusz
Janusz 27.04.2018, 22:49
Partie się zmieniają a ludzie Ci sami...
Hala sportowa
Hala sportowa 27.04.2018, 22:34
Słuchaja... ta... jednym uchem wpuszcza a drugim wypuszcza. Słkodka gadka przed wyborami. Teraz liżą tyłki a jak będą przy korytku to bedę robić co im się podoba.
S-lin
S-lin 27.04.2018, 20:58
A Radny Trzepacz niczym Lenin - WIECZNIE ŻYWY !!
smutni ludzie
smutni ludzie 27.04.2018, 00:40
Te miny – wygląda na zebranie żałobników a nie zwolenników partii rządzącej niepodzielnie. Smutni ludzie...
łowca baranów
łowca baranów 26.04.2018, 19:35
lesio i pełowskie prymitywy nie potrafią żyć w normalności,baranów to strzyc trzeba a nie rozmawiać z nimi
leszek
leszek 26.04.2018, 20:20
nosił wilk razy kilka poniosą i wilka.co prawda pisuary to nie wilki a raczej hieny.lesio i te pelowskie prymitywy nie potrafią żyć w pisowskiej normalności/pazerność ,grabież,misiewicze,pisanie na nowo historii/ale i na naszej ulicy zabłyśnie słońce.łowca baranów na pewno nie rozumie analogii.
antykomuch
antykomuch 27.04.2018, 00:02
leszek zamiast łba pusty mieszek
hipokryzja
hipokryzja 26.04.2018, 19:22
A pan Jach nie był również członkiem PZPR?
Gryfin
Gryfin 26.04.2018, 17:18
Panie jach jaruzelski to był czysty i uczciwy polak a nie jak promujecie tych wyklętych zbrodniarzy i popacz pan na siebie jaki pan uczciwy
XXL
XXL 26.04.2018, 18:11
8 grudnia 1981r. podpisano porozumienie w ramach wojsk Układu Warszawskiego pod pretekstem ćwiczeń o wejściu 15 Dywizji ZSRR, 2 dywizji NRD, 1 Dywizji Czechosłowackiej. Co by było gdyby weszli?
było jeszcze gorzej!
było jeszcze gorzej! 27.04.2018, 00:43
Oni już byli – Chojna, Stargard, Szczecin, Świnoujście – ja pamiętam przeloty bojowych helikopterów nad Gryfinem – całymi stadami...
Dodatkowe wejście i mielibyśmy kolejną eksterminację inteligencji...

A jeśli ktoś uważa, że wschodni sąsiad kieruje się logiką - niech popatrzy na to, co teraz wyczyniają...
Oszołom z Limanowej
Oszołom z Limanowej 26.04.2018, 16:09
PiS - Premie i Stołki
leming
leming 26.04.2018, 15:01
Przepraszam na głównej fotce jest pierwszy sort czy drugi? Tak tylko pytam
sortownik
sortownik 26.04.2018, 16:41
3 gatunek
do leszek
do leszek 26.04.2018, 14:24
jesteś przykładem typowego wichrzyciela ,podpuszczacza,tak ogólnie kanalia z ciebie!!!
leszek
leszek 26.04.2018, 14:41
oj nie lubią pisuary prawdy.ten wspaniały pisowski język do konwersacji,,wichrzyciel,podpuszczacz,kanalia,,co za katolicka miłość bliżniego.brakuje mi jeszcze ,,drugiego sortu,,uważaj bo znajdzie się ktos kto krzyknie ;naprzód kanalie.ty chyba jednak tego niuansu nie rozumiesz.
Bezpartyjny
Bezpartyjny 26.04.2018, 13:59
Dlaczego nikt nie zwrócił uwagi na panią skarbnik czy sekretarz PIS w Gryfinie w ślicznym różowym ubranku i skarpetkach typu za krótkie. Co do pozostałej obsady pierwszego rzędu nic dodać, nie ująć wszyscy bystrzy i samozadowoleni.
nauczsię liczyć
nauczsię liczyć 26.04.2018, 11:52
"na sali było 50 osób"? piszący był po piwku i podwoiło mu się?
nam się należało!!!
nam się należało!!! 26.04.2018, 11:22
Po tej fotce widać że TKM i koryto plus wiecznie żywe jak Lenin :-)
leszek
leszek 26.04.2018, 10:51
kto zacz ten grzegorz węgrzyn.co zrobił dla polski i jakim prawem żąda degradacji Generała.człowiek który walczył za ojczyznę ,przelewał krew.pan grzegorz węgrzyn na razie wsławił sie gloryfikowaniem żołnierzy przeklętych ,którzy mordowali polaków.nie dorósł pan do pięt Generałowi.
Rychu
Rychu 26.04.2018, 11:16
Jaruzelki mordował ŻW. Był też antysemitą i dowodził czystką antysemicką w LWP. Leszek wracaj do pracy, bo ci spółdzielnie zamkną.
leszek
leszek 26.04.2018, 14:49
spoko rychu.nic mi nie zamkną .tak wogóle to to macie przerąbane ,że żyją jeszcze ludzie co pamiętają działalność żołnierzy przeklętych.pewnikiem wyobrażasz sobie Generała jako dzikiego azjatę z nozem w zębachi zakrwawionych rękach.rychu ,nie da się po pisowsku napisać historii.za świeże to jeszcze.
do mordercy powyżej
do mordercy powyżej 26.04.2018, 13:57
A ile krwi polskich żołnierzy przelano w fałszywej wojnie o amerykańskie wpływy i ropę?
Broni masowej w Iraku do tej pory nie znaleziono!!!
Ryszrd
Ryszrd 26.04.2018, 09:24
No nie mogę z obsady na zdjęciach Hahaha, zjazd klaunów z cyrku Zalewski;)))
Ciekawa
Ciekawa 26.04.2018, 09:22
Pan Jach przypadkiem nie był oficerem u śp. gen. Jaruzelskiego?
faktycznie
faktycznie 26.04.2018, 13:58
To ciekawe - jak dowódca to i podwładni "zdrajcy i bohaterowie obcych państw"...
000
000 26.04.2018, 12:11
Raz czerwony drugi raz PiSuar.
PiSda
PiSda 26.04.2018, 08:38
Grupa przestępcza działająca na szkodę RP, mam nadzieję, że już niedługo im emerytury ktoś zabierze.

Pozostałe