Tajne spotkanie ugrupowania burmistrza Sawaryna

  • 26.04.2018, 18:55 (aktualizacja 26.04.2018, 23:53)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tajne spotkanie ugrupowania burmistrza Sawaryna
Dziś po sesji w lokalu Wodnik spotkali się członkowie Gryfińskiej Inicjatywy Samorządowej - ugrupowanie burmistrza Mieczysława Sawaryna. Spotkali się tam na obiedzie i omówieniu bieżących oraz przyszłych spraw gminy. Przed wejściem stał ochroniarz...

Ochroniarz nie wpuścił na salę naszej dziennikarki Tamary Szymańskiej.

-To prywatne spotkanie - usłyszała redaktorka.

Dziś w czwartek 26 kwietnia 2018 r. po godz. 10 rozpoczęła się sesja. Burmistrz przyszedł pod koniec obrad. Zdążył jednak ustalić z szefem GIS Marcinem Parą godzinę spotkania w restauracji. Sesja przeszła sprawnie, bo o godz. 13 czekał już obiad w restauracji...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (460)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

czy trzeba komunikatora miejskiego zatrudniać?
czy trzeba komunikatora miejskiego zatrudniać? 04.05.2018, 19:04
No to ile jednostki gminne zapłaciły restauracji za usługi i ile burmistrz z radnymi zapłacili za obiad tydzień temu?
mieczysław hulaj
mieczysław hulaj 03.05.2018, 15:00
Jedzą, piją, lulki palą,
Tańce, hulanka, swawola;
Ledwie karczmy nie rozwalą,
Cha cha, chi chi, hejza, hola!

Mieczysław siadł w końcu stoła.
Podparł się w boki jak basza;
"Hulaj dusza! hulaj!" - woła,
Śmieszy, tumani, przestrasza.
do listopada...
do listopada... 05.05.2018, 10:07
Panowie burmistrzowie byli na koncercie Sławomira, czy się z „plebsem” nie mieszają? I gdzie zaparkowali swoje autka?
zdrowie wasze w gardła wasze a rachunki płacą frajerzy...
zdrowie wasze w gardła wasze a rachunki płacą frajerzy... 03.05.2018, 15:39
Oj z tym tumanieniem i straszeniem i śmieszeniem to prawda - jak nie w stroju na wykopki, to z pistoletem na kapiszony:)
kto i ile zapłacił za ten obiad?
kto i ile zapłacił za ten obiad? 03.05.2018, 14:42
Czy „Wodnik” świadczy jakieś usługi za które gmina lub podległe jednostki płacą rachunki?

Dlaczego od tygodnia nikt z uczestników nie pokazał rachunków, że jadł za swoje?
Nic głodnemu do tego
Nic głodnemu do tego 03.05.2018, 15:04
A dlaczego ty maciusiu nie pokazujesz swoich rachunków?
zdrowie wasze w gardła nasze a podatki płacą frajerzy?????
zdrowie wasze w gardła nasze a podatki płacą frajerzy????? 03.05.2018, 15:37
Goebbelsiku gryfiński piszący imiona małą literą – BURMISTRZ I RADNI NIE SĄ OSOBAMI PRYWATNYMI – A JEŚLI DECYDUJĄ O PŁATNOŚCIACH ZA USŁUGI „WODNIKA” TYM BARDZIEJ!
Druga szansa
Druga szansa 03.05.2018, 12:26
Dajcie nam 2 szansę.
Atomek
Atomek 01.05.2018, 09:53
Obżarstwo to jeden z grzechów głównych. Podobnie jak lenistwo i pycha, która bije z tych komentarzy ludzi władzy.
seniorka
seniorka 01.05.2018, 07:53
Nikitiński musi odejść!!!
lans ponad wszystko:)
lans ponad wszystko:) 01.05.2018, 11:53
Lanser nie wytrzymał, że głównym tematem nie jest on...
golfista lansista
golfista lansista 01.05.2018, 12:07
No co ty mnie nie POwiesz maciusiu
żarłok corleoński
żarłok corleoński 01.05.2018, 13:01
No i goebbelsik gryfiński piszący imiona małą literą od razu zareagował. Człowiek bez honoru za to z "chonorem":...
rocco
rocco 01.05.2018, 09:45
Im szybciej tym mniej szkód!
smutne
smutne 01.05.2018, 06:43
Smutne, jak można zgłupieć dla durnego żarcia i co gorsze trwać w tej głupocie od czwartku!
Pal licho burmistrzów - oni od dawna zachowują się jak kosmici - ale radni?
Oni też stracili kontakt z rzeczywistością?
kadr
kadr 30.04.2018, 22:14
Kadr jak z "Ojca chrzestnego" - a ten z boku "w co ja się wplątałem, po co mi to było":)
Jak Corleone wchodził do knajpy, też ochroniarze stawali w drzwiach:)
faktycznie
faktycznie 30.04.2018, 23:17
Zachowanie z tym bezczelnym obiadem w godzinach pracy i ochroniarzem w drzwiach bo "państwo" żrą - faktycznie mafijne skojarzenia może budzić...
Łowca komuchów z BBSu
Łowca komuchów z BBSu 30.04.2018, 22:03
Ciekawe czy wzorem skorumPOwanych POprzedników pracownica UMiGu też ich woziła w czasie pracy na leczenie kaca w brodziku na Lagunie?
Łowca seks-cesów wycieczkowych fejków...
Łowca seks-cesów wycieczkowych fejków... 30.04.2018, 22:53
Sawaryn z Nikityńskim są STO RAZY BARDZIEJ SKORUMPOWANI! WIĘC „BRUNETKA” NOSI KWIATKI – A I PODWOZI... DO RACIECHOWIC...
darmowa wyżerka...
darmowa wyżerka... 30.04.2018, 23:19
Prawda - Sawaryn z Nikityńskim są sto razy bardziej skorumpowani! A i mają swoją. "brunetkę"...
??
?? 30.04.2018, 23:24
O co chodzi z tą brunetką Sawaryna?
POcztówka z Cannes
POcztówka z Cannes 30.04.2018, 23:05
daj se maciuś siana i nie POmawiaj sto razy lepszych od siebie bo za cienki w uszach jesteś obleśna POpierdółko
weź leki, bo gwiazdorzysz goebbelsiku...
weź leki, bo gwiazdorzysz goebbelsiku... 30.04.2018, 23:47
„sawaryn” z „nikitińskim” (koniecznie po goebbelsowsku pisani małą literą” SĄ STO RAZY "LEPSI" W KORUPCJI, GOEBBELSIKU GRYFIŃSKI?
maciuś xyz
maciuś xyz 30.04.2018, 23:23
Wszyscy jesteśmy maciusiami i powieziemy was w listopadzie. Do zobaczenia!
kucyk
kucyk 30.04.2018, 19:19
Wyszli, poszli zjedli. Nie wpuścili, Teraz pytajcie. I tylko tyle. Nic więcej. Nic z tego nie wynika! Ale jaja!
"nam się to należy":)
"nam się to należy":) 30.04.2018, 20:43
Poleźli z urzędu, zeżreć zeżarli – ale od czwartku nie mogą znaleźć rachunków? Czyżby nie zapłacili w ogóle?
Mapet
Mapet 30.04.2018, 19:19
Szkoda że te komentarze są anonimowe. A tak to tylko anonimowe wpisy które nic nie znaczą :) Zobaczymy w listopadzie czy ten wasz głos internautów coś znaczył czy to tylko admin pisze te komentarze :)
do nieanonimowego czopka:)
do nieanonimowego czopka:) 30.04.2018, 20:42
Mapet Dzisiaj, 13:08

Dziękuję za miłą dyskusje.

13 - idziesz na obiad? Urząd będzie pusty? Dzisiaj, 14:12

Mapet Dzisiaj, 08:18 mają ksywki czopki bo tak głęboko wchodzą władzy w dupke :)
mapet show
mapet show 30.04.2018, 19:37
Twój też napisał admin, bo skoro wyszystkie :))))))))))))))
pasibrzuch
pasibrzuch 30.04.2018, 19:26
mapet twój nie jest uczestniku obiadu!
"nam się to należy":)
"nam się to należy":) 30.04.2018, 20:41
Ale który z uczestników obiadu ma ksywkę mapet? Bo czopków (słowa mapeta) to tam pewnie sporo było...
myko
myko 30.04.2018, 17:26
Tymi sprawami powinna się zająć już wyższa instancja...
wyższa instancja
wyższa instancja 30.04.2018, 22:05
Co najmniej Biskup !!!
tercet
tercet 30.04.2018, 19:16
Gdyby taki numer wywinęli poprzedni burmistrzowie na bank byłby raban w gazecie i doniesienie radnych do prokuratury. A tu wszyscy zainteresowani udają, że w ogóle żaden GŁODOMÓR PRZEZ TYDZIEŃ NIE OTWIERA INTERNETU...
redaktor
redaktor 02.05.2018, 08:46
ale gazeta jest vicka, to może być coś gorszego dla Gryfina
"nam się to należy":)
"nam się to należy":) 30.04.2018, 20:40
Przecież w gazecie rozliczali "co robi burmistrz w godzinach pracy" - a tu od czterech lat godziny pracy ich nie obowiązują. Pewnie myślą, że pracują na kawałek etatu "za takie grosze"...
Fojut
Fojut 30.04.2018, 16:50
A czy ktoś z was zapytał się któregokolwiek z radnych o te wszystkie poruszane kwestie ?
"ale o którą zieleń pani radnej chodzi" "mapkę poproszę, gdzie ta dziura…
"ale o którą zieleń pani radnej chodzi" "mapkę poproszę, gdzie ta dziura przy tunelu" 30.04.2018, 17:24
Czy radni sprawy miasta widzą też dopiero, jak im ktoś palcem pokaże i podanie napisze? Sami z siebie nie czytają, nie oglądają, nie rozmawiają?
MOŻE BURMISTRZ ZAKAZAŁ IM CZYTAĆ W INTERNECIE, CO PISZĄ O WŁADZY GMINNEJ?
pytałem
pytałem 30.04.2018, 17:18
Owszem ja pytałem. Reakcja? wzrok w bok i "przepraszam,ale spieszę się, mam sporo pracy.." inny radny stwierdził,że to najwyższa pora zrobić porządek i już zacząć tych wycieczkowych panów rozliczać.
tercet
tercet 30.04.2018, 19:11
A co mają powiedzieć - że obiad z burmistrzem im rozum odebrał?
dociekliwy
dociekliwy 30.04.2018, 16:44
(...)
"punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"
"punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" 30.04.2018, 17:26
Dziwne, że inaczej zachowywali się w poprzedniej kadencji, kiedy byli opozycją.

Bo pamiętam, że wiele razy zasypywali śp. Piłata pytaniami „którymi żyją mieszkańcy”...
I wiele razy cytowali wypowiedzi z forów internetowych...
A teraz zapomnieli, że fora istnieją?
tercet
tercet 30.04.2018, 19:12
O tak – jak byli opozycją, to lubili się odwoływać do „głosu internautów” – nawet im czaty obiecali...
dociekliwszy:)
dociekliwszy:) 30.04.2018, 16:54
Jestem jeszcze bardziej ciekawy, ile z tych komentarzy napisali uczestnicy obiadu - zamiast pokazać rachunki. No chyba że wciąż czekają, aż burmistrz im załatwi...
może nie na temat ale z sensem:)
może nie na temat ale z sensem:) 30.04.2018, 15:35
Sąd w Poznaniu skazał na bezwzględne więzienie „czyścicieli nieruchomości” – za zalewanie mieszkań, podrzucanie robactwa, demolowanie klatek schodowych...

Może nie na temat, ale za to aktualne...

Ostatecznie jeden może gadać o hałasie w mieście jak mówią argumenty przeciw hali to jak mogę o czyścicielach kamienic...
większy format:)
większy format:) 30.04.2018, 16:12
Phi - kamienic - w Gryfinie jak zrobili kawałek ulicy Pomorskiej, to zalew mają mieszkańcy ulicy!
Nasi byle kamienicą się nie zajmują - burzą.
wirtualna rzeczywistość
wirtualna rzeczywistość 30.04.2018, 15:34
tak się właśnie tworzy fake newsy!rzuca się ludziom na podpuchę ochłap. piszą komentarze, wchodzą na stronę, liczba wyświetleń się zgadza, reklamodawcy zadowoleni, właściciel portalu też. pytanie czy rzetelny dziennikarz nie powinien próbować dotrzeć do prawdy?czyli zadać oficjalnie pytanie radnym, burmistrzowi - co to za spotkanie, za ile, kto płacił, czy rzeczywiście był ochroniarz?a tu co?no nic-fake żyje w wirtualu, a w realu nikt nie chce tego wyjaśnić bo po co?ważne że jest zadyma ...a o to przecież chodziło!
suweren
suweren 30.04.2018, 16:18
Od kiedy pracownik pytany przez pracodawcę (SUWERENA) co robi w knajpie o 13 – odpowiada SPADAJ NA DRZEWO SUWERENIE, WYŚLIJ MI PYTANIA POLECONYM?

Jak długo popracowałby pracownik w normalnej firmie, gdyby tak odpowiedział pracodawcy?
omerta
omerta 30.04.2018, 16:00
Widać burmistrz i radni nie mają jak wyjaśnić - a pytanie, kto płaci za ich obiad w środku dnia to nie "fake news" tylko troska o transparentność finansów publicznych!

Milczenie burmistrza i radnych to po prostu próba przeczekania sprawy!
wirtualna rzeczywistość
wirtualna rzeczywistość 30.04.2018, 16:47
ale na co mają odpowiadać, skoro nikt ich nie pytał?bo chyba nie na ten pseudo artykulik. ktoś rzucił plew a Wy się podniecacie. troska?zadaj pytanie wówczas okaże się czy odpowiedzą. czy sam chciałbyś pisać odpowiedzi na anonimowym forum?
"nikt ich nie pytał, a oni od czwartku nic nie wiedzą"...
"nikt ich nie pytał, a oni od czwartku nic nie wiedzą"... 30.04.2018, 17:24
Prezydent USA potrafi reagować natychmiast i „ćwierka” a burmistrz z radnymi choćby się waliło i paliło PÓKI PODANIA Z PIECZĄTKĄ NIE MA, TO SPRAWY TEŻ NIE MA?
tercet
tercet 30.04.2018, 19:13
Bo prezydent USA mniej ma na głowie niż "potwornie zapracowany" tercet, który nawet do pracy z przemęczenia nie przychodzi - ALE NA OBIAD ZAWSZE:)
rzetelna firma:)
rzetelna firma:) 30.04.2018, 16:20
Radni na odpowiedzi na interpelacje czekają miesiąc albo dłużej, dziennikarzom w ogóle na część pytań nie odpowiadają – RZETELNY BURMISTRZ I RZETELNI RADNI PODALIBY SAMI RACHUNKI ZA OBIAD W RESTAURACJI, W KTÓREJ URZĄD GMINY ZAMAWIA USŁUGI!!!

Dzisiaj, 15:34 rzetelny dziennikarz nie powinien próbować dotrzeć do prawdy?czyli zadać oficjalnie pytanie radnym, burmistrzowi - co to za spotkanie, za ile, kto płacił, czy rzeczywiście był ochroniarz?
mafista
mafista 30.04.2018, 14:24
Jak się ma coś ukrycia to się stawia ochroniarza przed drzwiami!
omerta
omerta 30.04.2018, 15:46
CZY CENA ZA OBIAD I ZA SALĘ BYŁA TAKA SAMA JAK DLA KAŻDEGO? CZY Z BONIFIKATĄ UWZGLĘDNIAJĄCĄ ZAMÓWIENIA Z URZĘDU GMINY?
RADNI I BURMISTRZ POWINNI MYŚLEĆ TAKŻE O SYTUACJI PRZEDSIĘBIORCY!!!

A minął kolejny dzień i ŻADEN RADNY NIE PODAŁ ŻADNEGO DOWODU, ŻE JEST TRANSPARENTNY.

Bo tu nie chodzi o "domniemanie niewinności" - pracownik wezwany przez pracodawce MA OBOWIĄZEK przedstawić, co robił z firmowymi pieniędzmi i czasem pracy.
A wygląda na to, że pracownik "strzelił focha" - albo musi koniecznie coś przed pracodawcą ukryć.

Albo szuka "wczorajszego dnia" i rachunków za czwartek w poniedziałek...
wystarczyło pokazać w piątek rachunki...
wystarczyło pokazać w piątek rachunki... 30.04.2018, 14:16
Gdyby było wszystko czyste, nie stawialiby ochroniarza w drzwiach a w piątek rano przesłaliby rachunki.
I to zarówno radni jak i burmistrz!

A tak pouczali, jak byli w opozycji - zresztą teraz jako jedynych argumentów też używali "a w poprzedniej kadencji"...
do leni
do leni 30.04.2018, 13:34
Żeby chociaż na sesji leń był i posłuchał radnych jakie mają interpelacje i odpowiedział na nie. To nie! Wolał ze swoimi "towarzyszami niedoli" pójść na obiadek. Tylko, ze ta niedola kosztuje w wypadku burmistrza kilkanaście tysięcy złotych,a dla radnych tysiąc kilkaset.
:)
:) 30.04.2018, 14:13
Widać milioner uważa, że "za te nędzne grosze" to wystarczy godzina pracy dziennie... A potem obiadek:)
Mapet
Mapet 30.04.2018, 13:08
Dziękuję za miłą dyskusje.
13 - idziesz na obiad? Urząd będzie pusty?
13 - idziesz na obiad? Urząd będzie pusty? 30.04.2018, 14:12
Mapet Dzisiaj, 08:18 mają ksywki czopki bo tak głęboko wchodzą władzy w dupke :)
doUMIG
doUMIG 30.04.2018, 13:31
Weź się lepiej za robotę leniu bo nie za to cu płacimy!

Pozostałe