Nie zdążyli pochwalić się szlabanem

  • 26.04.2018, 22:07 (aktualizacja 26.04.2018, 23:51)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie zdążyli pochwalić się szlabanem
Chcieli pochwalić się zamontowanym samoobsługowym płatnym systemem parkingowym zlokalizowanym przy ul. 1 Maja w Gryfinie. Nie udało się. Ggy sesja Rady Miejskiej w Gryfinie trwała, szlabany były dopiero montowane. Ponad pięć lat mija od pomysłu Mieczysława Sawaryna do wdrożenia.

Kompletny samoobsługowy system parkingowy składać się będzie z:

- bileterki wjazdowej wydającej bilety z kodem kreskowym,

- terminalu wyjazdowego wyposażonego w skaner kodów kreskowych,

- szlabanów wjazdowego i wyjazdowego,

- kasy parkingowej zamontowanej na wyjeździe (przyjmującej monety od 10 gr do 5 zł, wydającej do 5 różnych nominałów),

- pętli indukcyjnej,

- dekodera pętli indukcyjnej (modułu zabezpieczenia i zamknięcia szlabanu po przejechaniu pojazdu),

- programu Total Control Parking: wbudowana obsługa dowolnego cennika w 3 językach: polskim, angielskim i niemieckim, program sporządzający raporty, statystyki, zestawienia).

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 28.04.2018, 18:04
Wjeżdżając na parking bierzemy bilet stawiamy auto na cały dzień... Przez wyjazdem idę do szlabanu biorę nowy bilet i wyjeżdżam po kilku chwilach... Po problemie stoję cały dzień za darmo...chyba że postawią tam cięcia co będzie pilnować albo system kamer co będzie ejstrowac kiedy auto wjechało i kiedy wyjechało...
romi
romi 28.04.2018, 17:59
Bardzo dobry pomysł, popieram, nie będzie juz samochodów które na stałe tam parkują
:)
:) 27.04.2018, 23:58
Wystarczyłoby zatrudnić jednego człowieka. Nie ulegałby awariom, nie trzeba by było go naprawiać i jeszcze by człowiek na chleb zarobił.
Gośka1981
Gośka1981 27.04.2018, 19:01
A jak będzie w weekend?
dojna odra
dojna odra 28.04.2018, 18:01
Dojenie czas zacząć, miejscy dojarze na start...
ktoś
ktoś 27.04.2018, 17:50
Teraz przy starostwie i szpitalu nie będzie można stanąć cały dzień.. Wątpie żeby ci pseudopodróżni przenieśli swoje samochody koło nadleśnicwa.
"elyta" w godzinach pracy:)
"elyta" w godzinach pracy:) 27.04.2018, 18:48
Buchacha „ktosiu” – koło nadleśnictwa to parkuje burmistrz i jego „elyta” – chcesz coś załatwić w gminie – idź pod „Wodnika”.

A jak ktoś dojeżdża codziennie pociągiem, to logiczne, że powinien mieć parking niedaleko dworca. Chyba że w Gryfinie jest inaczej...
bzdura
bzdura 27.04.2018, 18:10
"pseudopodróżnymi" nazywasz ludzi, którzy dojeżdżają do pracy i do szkół? A dlaczego ty nie możesz zaparkować pod nadleśnictwem? Burmistrz nie pociąg, nie ucieknie (no chyba że na obiad)
Oo
Oo 27.04.2018, 13:04
Dzisiaj działa, ...
gość
gość 27.04.2018, 11:03
ciekawe.... ciekawe czy będą "specjalne karty parkingowe" YKWIM
Idzie stare
Idzie stare 27.04.2018, 09:56
To teraz zacznie się malowanie kopert dla radnych (bo sesja i komisja i w ogóle wizytka), burmiszczy (bo muszą być dyspozycyjni), ważnych gości (posłów i kolesiów), niepełnosprawnych, policji, straży miejskiej i na śmietnik przed urzędem.
Anfang
Anfang 27.04.2018, 08:32
Zaczęli od szlabanu za urzędem. taka władza odgradza się od mieszkańców.
15 20 30
15 20 30 27.04.2018, 08:25
Ciekawe czy gminne duże dzieciaki ze swoimi zabaweczkami rozumieją sens pojęć "kolej metropolitalna" "centrum przesiadkowe" "parkuj i jedź komunikacją publiczną" - czy to takie wytrychy żeby wydrzeć parę milionów na przetargi bez sensu i na prowizje od nich...
PopieramMiecia
PopieramMiecia 27.04.2018, 07:13
Weżcie sie jeb...cie w czoło barany jaki to parking dla turystów tam codziennie stoja te same samochody i bardzo dobrze ze tak zrobili popieram to i tak samo powinni zrobnic przy starostwie
parking dla TURYSTÓW?????
parking dla TURYSTÓW????? 27.04.2018, 08:30
ty od refleksji? Jakich "turystów" kurna? PODRÓŻNY - TO Z TYSIĄC JAK NIE WIĘCEJ LUDZI JEŻDŻĄCYCH POCIĄGAMI DO PRACY I SZKÓŁ. I W RÓŻNYCH SPRAWACH!

A nie zapominaj, że obok są mieszkańcy bloków którzy płacą podatki takie same jak ty za swój samochód.
No i pracownicy okolicznych urzędów - nie tylko gminy ale też poczty, banków, komorników, notariusza itp.

Im też zabronisz parkowania?

A dlaczego oni gorsi od ciebie?
Sytuacjajest dynamiczna. Wprowadza sie płatny parking niestrzeżony.
Sytuacjajest dynamiczna. Wprowadza sie płatny parking niestrzeżony. 27.04.2018, 10:02
To miał być parking dla centrum przesiadkowego. Według Milera miała być też winda na GT, kładka nad torami, dworzec autobusowy po stronie 9 maja i Kolejowej, nowe schody i nowy dłuższy tunel. Nie będzie nic.
bzdura!
bzdura! 27.04.2018, 18:12
Ale mają szlabaniki i mogą wydawać "wjazdówki" - ale radocha dla dzieciaków - wreszcie jest na co popatrzeć przez okna...
wstyd
wstyd 27.04.2018, 07:00
Ale kiedyś mówili, że NAJPIERW zrobią parking dla podróżnych, NAJPIERW wyremontują nawierzchnię.
A tu najważniejsze to kupić i zamontować zabaweczki dla dużych chłopczyków, co się na obiadek spieszą....
Podpis
Podpis 27.04.2018, 05:22
Jakie fotki z ukrycia. Widać, że "reporter" jednak się wstydzi za to co musi robić.
fotograf
fotograf 28.04.2018, 15:36
Pamiętam jak Miler specjalizował się w tm. W krzakach potrafił długo siedzieć. Specjalista i gdzie jest teraz. Zapracował ?
wstyd
wstyd 27.04.2018, 06:58
Bo to wstyd i żenada - jedyny "park and ride" w świecie, który pod dworcem zamykają przed podróżnymi - nie oferując nic w zamian.
Żebyśmy nie stracili forsy na "centrum przesiadkowe" jak się rozniesie wieść o gryfińskiej "innowacji transportowej"
klop
klop 26.04.2018, 23:43
O! Pani radna Wisińska!
maczek
maczek 27.04.2018, 09:15
No KLOP z tym nickiem to trafiłeś w punkt. Właśnie tym jesteś

Pozostałe