Ochroniarze i policjanci złapali złodziei na gorącym uczynku

  • 28.04.2018, 20:12 (aktualizacja 28.04.2018, 20:48)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ochroniarze i policjanci złapali złodziei na gorącym uczynku
Do świtu jeszcze trochę, 24 kwietnia 2018 r. Godzina ledwie po czwartej, a w organizmie jakby czegoś zabrakło. Ulice puściutkie, a tu w „spożywce” przy ul. B.Chrobrego w Gryfinie jak wymalowane buteleczki rzędem stoją. W środku pusto. A że drzwi zamknięte. W czym problem? Więc szyba brzdęk! i jeden człowiek już w środku, a drugi na zewnątrz gotów do odbioru jednej butelczyny za drugą.
Wielkie było zdziwienie złodziei, kiedy nagle pojawiła się ochrona sklepu. Policja zatrzymała złodziejaszków i przewiozła do komendy. Tam zastał ich świt.
 
Z wypowiedzi właścicielki sklepu Krystyny Pawlak wynika, że to dwóch recydywistów włamało się do sklepu, wybijając szybę. Ochrona pojawiła się natychmiast po usłyszeniu alarmu i zatrzymała jednego z amatorów mocniejszych trunków. Drugiego szybko złapała policja.
-Okazało się, że to 29-letni Sebastian S. oraz 30-letni Paweł T. Mieli przy sobie butelki wódki i piwo - informuje nas oficer prasowy asp. szt. Marcin Karpierz z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.
Straty właścicielka sklepu wyceniła na ponad dwa tysiące złotych.
 
-Trwa gromadzenie materiałów dowodowych w sprawie. Na razie podejrzanym postawiono zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Jednak kwalifikacja czynu może ulec zmianie. Wobec tych dwóch mężczyzn zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci dozoru – informuje nas rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Joanna Biranowska-Sochalska.
 
O skoku na sklep napisaliśmy tutaj:
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Waldusia dziewucha
Waldusia dziewucha 29.04.2018, 07:53
Ten dziad w nie swoich butach ***. Sebus wydygany przez życie że on żyję jeszcze to nie prawdopodobne.
Knagulec
Knagulec 29.04.2018, 07:28
Jakie k.... usiłowanie wlamania? Jak dętki dwie sie włamały do gumowania oprychów
Waldek
Waldek 28.04.2018, 23:59
To ten sebus co łazi bez koszulki po mieście? Prezy się jak by Nazarl się kupy jedno szczalowiec bez perspektyw?
Łajza chodząca
Łajza chodząca 29.04.2018, 07:29
Ten lump Sebuś to nadaje sie do pchania karuzeli
Kolejny sklep w cemtrum w ciągu tygodnia.
Kolejny sklep w cemtrum w ciągu tygodnia. 28.04.2018, 23:16
W biały dzień i w środku miasta. Takie skutki przynosi umiłowanie patologii i narodowych bandziorów.
Waszka
Waszka 29.04.2018, 07:55
Narodowa to jest twoja żona. Pisz za siebie faszysto
Dziad
Dziad 28.04.2018, 21:06
I tak jak coś sie dzieje w sklepie to zawsze jest pierwsza ochrona na miejscu i ogarnia temat !!!
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 29.04.2018, 07:23
Kolezka Zyga ogarnia tematy a nie jakiś tam Kulson
Kulson
Kulson 28.04.2018, 20:43
Tak naprawde to ja ich schwytałem!
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 29.04.2018, 07:26
Kulson to to byś nie schwytał nawet muchy w kiblu
Nnjn
Nnjn 28.04.2018, 20:48
Kulson ssij
Knagulec
Knagulec 29.04.2018, 07:25
Ty bedziesz ssać kukurydzę dętko zmurszała ze stara
nejmar
nejmar 28.04.2018, 20:43
Coś ta wersja nie zgadza się z wersją policji!
Żaba
Żaba 28.04.2018, 20:41
Z menelami i złodziejami mam zawsze problem w swoim sklepie ale zawsze jesli jest potrzeba moment i zjawia sie ochrona
Iza
Iza 28.04.2018, 20:36
Wiidziałam całe zajście i działanie ochrony .Pełen profesionalizm !
Łajza chodząca
Łajza chodząca 30.04.2018, 09:41
Iza ty mi tu nie cukruj
kapiszon
kapiszon 28.04.2018, 20:42
A potem ochroniarz przedstawił się na policji spacerował z pieskiem i widział 2 panów? Profeska pełną gębą:)))))))))))))))))))))))))
Kilerrrr
Kilerrrr 28.04.2018, 20:49
Kapiszon tempa pała z ciebie
8
8 28.04.2018, 20:34
No i nareszcie troche prawdy że to ochrona ich ujęła i przekazała Policji !!
Yvona
Yvona 28.04.2018, 20:45
Za każdym razem piszą tu co innego , aż głowa boli od tych info nietrafionych , następne będzie info że sami się poddali ci rabusie.
wszystko jasne
wszystko jasne 28.04.2018, 22:22
Jak się przyjrzeć to wszystko się zgadza. Prawdopodobnie ochroniarz przedstawił się, że spacerował z pieskiem...
K.
K. 28.04.2018, 20:34
A kto teraz zapłaci za szybę?

Pozostałe