Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019

Na ten plac zabaw aż strach wejść! – alarmuje rodzic

  • 30.04.2018, 20:24
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na ten plac zabaw aż strach wejść! – alarmuje rodzic fot. czytelnik igryfino
Burmistrz Gryfina szczyci się alejkami w parku i wymianą piasku w wybranych piaskownicach, ale chyba zapomniał o jednym z placów zabaw, który prawdopodobnie nie był remontowany od początku jego istnienia. Mamy fantastyczną pogodę, a na plac zabaw w parku aż strach wejść! – mówi nam pan Kamil.

- Urządzenia zabawowe są ze zestarzałego już drewna, w którym jest masa wystających drzazg. Część pozostałych uszkodzeń widać na zdjęciach. Poza tym jak mniejsze dzieci mają wejść na zjeżdżalnię po tak stromych drabinkach bez upadku? Nie mogą sobie praktycznie poradzić ze wspinaczką po stromych szczebelkach.

Może pan burmistrz zainteresuje się, jakie atrakcje mamy dla najmłodszych? A może raczej zająłby się brakiem odpowiednich miejsc zabaw dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta? - pyta pan Kamil i przysyła zdjęcia.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rodzic
rodzic 01.05.2018, 21:18
Tu przynajmniej "atrakcje" sa. Na grajdole zlikwidowano sprzety. Plot sie rozsypuje tak, ze przeslo lezy na ziemi i trzeba dzieci pilnowac zeby nie wybiegly na ulice albo zeby jakis pies nie wbiegl na plac zabaw. To dopiero standardy zarzadzania przestrzenia publiczna.
Anonim
Anonim 01.05.2018, 10:15
Strach wejść ? Więc wystarczy nie wchodzić! XD
♧♧
♧♧ 01.05.2018, 09:24
A ty leszek,to pewnie niedzisiejszy? Przecież każda inicjatywa społeczna w Gryfinie jest NISZCZONA W ZARODKU . Zgadnij przez kogo
Malis
Malis 01.05.2018, 12:58
I dlatego jest tyle wydarzeń?
leszek
leszek 01.05.2018, 09:16
gdzie inicjatywa społeczna.nie oglądać się ,że ktoś zrobi.wyjść z inicjatywą .gmina dała by jakiś materiał,większość w domu ma elektronarzędzia.ale tak jest ,że ONI muszą .my jesteśmy tylko społeczeństwem konsumpcyjnym.
odp do niecierpliwych
odp do niecierpliwych 01.05.2018, 09:11
he,he " Wszystko zrobi od razu." A co robił do tej pory ?
Rodzic
Rodzic 01.05.2018, 09:06
Nowych miejsc przybywa, ale o tym lepiej milczeć.
do niecierpliwych
do niecierpliwych 01.05.2018, 07:48
Wszystko zrobi od razu. Zabawni jesteście.
Spekulant.
Spekulant. 01.05.2018, 00:07
To wina poprzedników. Po co tyle tych miejsc zabaw dla dzieci narobili i ławek nastawiali. Ja nie ustawiłem żadnej ławki nawet tam gdzie wnioskowałem w gazecie.
arokor
arokor 30.04.2018, 21:44
Alejki w parku też są potrzebne tak i jak ścieżki rowerowe które po mału powstają, ale w pierwszej kolejności powinny być zrobione chodniki bo można żeby stracić potykając się jak i ulice bo są w opłakanym stanie
karuzela