Dni Gryfina 2018 rozpoczęte! [FOTO]

  • 01.05.2018, 20:10 (aktualizacja 01.05.2018, 21:41)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dni Gryfina 2018 rozpoczęte! [FOTO] fot. TWS
Rozśpiewana „Wełtynianka” poprzedziła uroczyste wystąpienie burmistrza Mieczysława Sawaryna i wiceburmistrza Pawła Nikitińskiego. Burmistrz, witając mieszkańców i gości, oficjalnie otworzył Dni Gryfina 2018. - Wraz z swoim zastępcą witamy was jak najserdeczniej. Bardzo się cieszę, że spędzicie ten czas na zabawie i odpoczynku. My staramy się, żeby nasze miasto rozwijało się coraz bardziej. To wy nas wybraliście i chcemy, żeby nam wszystkim żyło się lepiej, a nasze miasto piękniało. Wiceburmistrz wyraził nadzieję, że każdy podczas 3-dniowego święta miasta znajdzie coś interesującego dla siebie, życzył dobrej zabawy i zadowolenia.

Nieco wcześniej obaj burmistrzowie rozdawali bilety na bezpłatne korzystanie z karuzeli. 

Zabawa i spotkania artystyczne trwają. Pojawili się goście ze Zbąszynka i Golczewa. Ludzi na nabrzeże przybywa coraz więcej. Straganów sporo. Zabrakło jednak naszych gminnych. Nie widziałam placków ani pierogów. Za to ceny za oscypki, słone masła i wędliniarskie wyroby przyprawiały niektórych o zawrót głowy. Wielu amatorów wybiera kukurydzę i chleb ze smalcem, który smakuje jak nigdy w domu. Zabawa trwa.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (51)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do 14.22
do 14.22 02.05.2018, 15:03
No i chyba to jest ten jeden z trzech,co ma trochę rozumu,a może i honoru
równia pochyła
równia pochyła 02.05.2018, 14:22
Bilety wręczali Sawaryn i Nikitiński, więc widać, że Miler odsuwany powoli od koryta.
Uczestniczka
Uczestniczka 02.05.2018, 11:30
Oficjalne otwarcie imprezy,a do mikrofonu pcha się także wicek. Panie Sawaryn dlaczego pan na to pozwala? Poki co to pan jest burmistrzem, a nie wicek. Trzeba bylo wziąć jeszcze drugiego wicka do przemowy. I kto tu jest burmistrzem...?
wartownik
wartownik 02.05.2018, 11:35
Bo nastąpi zmiana warty.
do wartownik 11.35
do wartownik 11.35 02.05.2018, 16:52
Nie sądzę. Ci panowie są już niewybieralni, tak sobie nagrabili
ten co liczy
ten co liczy 02.05.2018, 13:42
że niby ten obecny vicuś ma być szefem, a wybory to mają przyklepać ?
mam prawo wiedzieć
mam prawo wiedzieć 02.05.2018, 10:09
Wesołe miasteczko ,drogie bilety więc burmistrz wręczał wybranym dzieciom darmowe bilety ( taki spęd?) hmmmm a były z autografem p Sawaryna ? Tak zupełnie przypadkiem jak przy kotkach z GDK? Czy to był zakup z prywatnych środków ( u nich jest już czas wyborów) czy gminnych i znowu bez wiedzy i zgody mieszkańców? Czy możecie Państwo ( admin) zadać pytania burmistrzowi? Może odpowie?
strażnik
strażnik 02.05.2018, 11:35
Nie ma darmowych obiadów...
skandal
skandal 02.05.2018, 08:55
Czy prawdą jest, że władza rozdawała wybrańcom bilety na wesołe miasteczko?
Jest super!
Jest super! 02.05.2018, 08:55
W całym województwie nie ma tak urozmaiconej i ciekawej majówki jak u nas :-)))
J
J 02.05.2018, 08:24
Fajna impreza, tak trzymać, w Gryfinie jest najlepiej , dzięki .
Podpis
Podpis 02.05.2018, 05:36
Takie bonusy od lat zawsze rozdawane były tylko w UMIG! A tu co bilety dla pospólstwa? Z jakiej racji się pytam?
szczecina
szczecina 02.05.2018, 00:20
Impreza głównie dla Szczecina.
Wściekłe Lubanowo
Wściekłe Lubanowo 02.05.2018, 00:16
Super impreza i piękny program a zawistnikom niechaj piana z pyska tryska
Łazik plażowy.
Łazik plażowy. 02.05.2018, 00:00
A korty z trybunami puste, niszczeją od czterech lat. Ta ekipa to największa porażka od 1945r. Cztery lata zajęło im dojście do tego co robili Długoborski i Piłat. Tyle, że myślą powoli, to zabrali się za to zbyt późno i stąd na estradzie tylko lokalny amatorski folk i trzeci czy nawet czwarty garnitur. Wszystko spieprzą. Taka ekipa nieudaczników.
P. s. W Międzywodziu jest super choć trochę wieje. Dziś był spacerek do Międzyzdrojów uwieńczony złotą flądra jak talerz w tawernie przy kutrach. Jutro idziemy na wschód.
POcztówka z Cannes
POcztówka z Cannes 02.05.2018, 08:49
Idz na wschód i nie wracaj
kondor
kondor 02.05.2018, 00:10
Bo w korty by trzeba zainwestować!
Czynie ma siły na oszustów ?
Czynie ma siły na oszustów ? 02.05.2018, 00:22
A spekulant nieruchomościami postawił na zniszczenie i rozbiórkę.
An
An 01.05.2018, 22:14
Ta impreza powinna być przeprowadzona w innym miejscu :/ nie da sie w domu normalnie wysiedzieć nie wspomnę o małym dziecku które co chwile sie budzi
Fox
Fox 01.05.2018, 21:57
Możecie przyciszyć ten koncert Komy, bo próbuję grać w Tomb Rajdera, a tu takie wrzaski jakieś, tego gościa co to grał w serialu wojennym.
ten co liczy
ten co liczy 01.05.2018, 21:54
Dno, czy ten hałas wydobywający się ze środka miasta to "święto", tylko debile mogli wymyślić takie usytuowanie "święta", żal nie tylko ludzi mieszkających obok ale i dalej !!!
Fox
Fox 01.05.2018, 22:02
a Ty co byś zaproponował/a?
Młody
Młody 02.05.2018, 00:04
Korty. Korty bo z trybunami - to wygoda. I oddalone od części mieszkalnej nikomu nie zakłócą spokoju. Naturalne rozwiązanie. Oczywiście to jest za oczywiste dla nieudolnych.
Ewa
Ewa 01.05.2018, 22:43
A korty, tak jak kiedyś. Nie mieszkasz przy nabrzezu, więc nie przeszkadza ci hałas.
ten co liczy
ten co liczy 01.05.2018, 22:23
Przestać organizować tego rodzaju spędy a szmal przeznaczyć na niepełnosprawnych !
Kazimierz
Kazimierz 01.05.2018, 21:52
Niedawno rozdawali maskotki, a teraz bilety na karuzelę. Przecież to aż nazbyt czytelne :(
Drugi sort.
Drugi sort. 02.05.2018, 00:07
O urzędniczkach nie pamiętali . Poszli kwiaty rozdać na mieście. Chamstwo i tyle.
Basia
Basia 02.05.2018, 00:31
To było 8 marca. To ***pasy.

Pozostałe