Poparzeni Kawą Trzy tak zostali przyjęci w Gryfinie [WIDEO, FOTO]

  • 01.05.2018, 23:43
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Poparzeni Kawą Trzy tak zostali przyjęci w Gryfinie [WIDEO, FOTO]
Trochę popu, trochę rocka i energia na scenie. A do tego znane piosenki. To był przepis Poparzonych Kawą Trzy na pozyskanie publiczności w Gryfinie podczas pierwszej odsłony Dni Gryfina. Udało się. Wszyscy bawili się znakomicie.
Oto jak reagowała publiczność na energię Poparzonych Kawą Trzy.
 
Zapraszamy też do fotogalerii oraz obejrzenia krótkich nagrań z występu Poparzonych Kawą Trzy w Gryfinie 1 maja 2018 r.:
loadingŁaduję odtwarzacz...
 
 
loadingŁaduję odtwarzacz...
 
loadingŁaduję odtwarzacz...
 
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (63)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zadowolony
zadowolony 06.05.2018, 13:46
To był dopiero energetyczny koncert! Super!
grosik
grosik 03.05.2018, 15:25
Kawa po ile?
...
... 02.05.2018, 15:24
xD
głupio mi
głupio mi 02.05.2018, 12:30
Taaaa żal tylko,że przyjezdni i mieszkający w mieście sądzą inaczej. W internecie ( przy reklamach gminy o dniach Gfyfina) są b złe opinie.....
maść do zwieraczy
maść do zwieraczy 02.05.2018, 14:47
Nic dziwnego bo zawistnikom żal doopę ściska ;-)
do maści....na mózg
do maści....na mózg 02.05.2018, 15:15
Co za brednie wypisujesz? Ktoś wystawia nam złą opinię ,a ty,że zazdroszczą? Lecz się głąbie
X
X 02.05.2018, 11:41
Wspaniała impreza !
Brawo Wy!!!
Brawo Wy!!! 02.05.2018, 11:12
Wspaniałe koncerty na najlepszej majówce w województwie dorównały poziomem do naszej władzy która skutecznie podnosi Gryfino z ruiny i długów po skorumPOwanych POprzednikach
Niech ży*** czyli Second Waltz D.S.
Niech ży*** czyli Second Waltz D.S. 02.05.2018, 09:18
To raczej Gryfino pojechało nad morze na spacerek po plaży i popołudniowo wieczornego grilla. A leniwi po prawie czterech latach lenistwa ocknęli się przed wyborami a i to też za późno bo hity z trzeciego i czwartego garnituru. To niestety daleko od Dni Gryfina z czasów Długoborskiego i Piłata. To chyba najgorsza ekipa od 1945r.
mieszkam tu
mieszkam tu 02.05.2018, 08:29
Za ten hałas i nasze nieprzespane noce, zabić tych debilnych organizatorów TO MAŁO
wiocha