Pijany przyjechał po zakupy. Auto stoczyło się i uderzyło w płot

  • 02.05.2018, 16:38 (aktualizacja 02.05.2018, 17:51)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
 Pijany przyjechał po zakupy. Auto stoczyło się i uderzyło w płot
Mieszkaniec gminy Gryfino 1 maja 2018 r. około godz. 14 wybrał się na zakupy. Samochód zostawił na stacji paliw w Pniewie. Nagle volkswagen golf zaczął staczać się z parkingu na jezdnię i uderzył w ogrodzenie posesji znajdującej się naprzeciwko stacji.
32-letni mężczyzna zapewniał później policjantów, że zaciągnął hamulec ręczny. Jednak po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że mieszkaniec gminy Gryfino ma aż 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Na dodatek w ogóle nie posiada prawa jazdy – informuje nas oficer prasowy asp. szt. Marcin Karpierz.
 
Będzie zatem odpowiadał za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, brak uprawnień do kierowania autem oraz uszkodzenie mienia.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ulla
Ulla 06.05.2018, 13:42
Alkoholizm to się leczy! Ale nie na stacji bez zaciągniętego hamulca!
Gość
Gość 04.05.2018, 08:37
Oj każdemu może się zdarzyć... W końcu majówka
Ulla
Ulla 06.05.2018, 13:42
Chyba jednak tylko tobie i twojemu kumplowi!
kiks
kiks 03.05.2018, 15:45
Piłeś, nie siadaj za kółko - taka jest prosta zasada. Ale widocznie do niektórych to nie dociera. Zapłaci za szkody to otrzźieje.
S.
S. 03.05.2018, 12:06
Jak on taki pijany wsiadł za kierownicę. To na stacji nie widzieli?
Łajza ***ska
Łajza ***ska 02.05.2018, 21:25
Ten H to chyba jakaś Pniewska parówka
Gosc
Gosc 02.05.2018, 19:51
Gazeta gryfinska hahah beznadzieja. A dlaczego? Bo to gowno prawda. Oszukujecie czytelnikow tylko po to aby czytali to gowno prawde
Knagulec
Knagulec 02.05.2018, 18:44
Ciekawe czy to nie czasami Żabka drobny pijaczek
H
H 02.05.2018, 19:24
Lachociągu odwal sie od żaby
Knagulec
Knagulec 04.05.2018, 18:20
H (...)

Część komentarza usunięto. admin2
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 02.05.2018, 23:19
H (...) podobno (...) codziennie (...)

Część komentarza usunięto. admin2
Knagulec
Knagulec 02.05.2018, 20:40
Ty (..) 

Część komentarza usunięto. admin2
ziomek
ziomek 02.05.2018, 20:54
Dobrze gadasz cycu,z rolniczym pozdrowieniem"Żuj [email protected]".
Knagulec
Knagulec 02.05.2018, 21:20
ziomek (...) H musi znac swoje miejsce pod (...)

Część komentarza usunięto. admin2
szczęście
szczęście 02.05.2018, 18:05
Dobrze, że auto samo odjechało , a nie z kierowcą, bo to by dopiero było!
S.
S. 03.05.2018, 12:12
Ale chyba ktoś widział jak pijany wsiadał za kierownicę. Dlaczego nie zareagował?
Ja
Ja 02.05.2018, 17:58
Pniewo samo zło , pijaki i ćpuny .
Xxx
Xxx 02.05.2018, 18:01
Nie .ierz innych swoją miarą , i mów za siebie , nie wszyscy są w Pniewie źli i nie wszyscy piją !!!
Paweł
Paweł 02.05.2018, 18:06
Niektórzy biorą leki i zapijają alkoholem!

Pozostałe