Paradował po przęśle mostu. Postawił na nogi wszystkie służby ratownicze

  • 02.05.2018, 18:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Paradował po przęśle mostu. Postawił na nogi wszystkie służby ratownicze arch.
To było bardzo lekkomyślne zachowanie. Dzisiaj 2 maja 2018 r. ok. godz. 18.30 pewien mieszkaniec gminy Gryfino wszedł na przęsło mostu. Ludzie uczestniczący w Dniach Gryfina, kiedy zobaczyli tę osobę, zaalarmowali odpowiednie służby.
Na sygnale przyjechała straż pożarna z łodzią ratunkową, policja i pogotowie ratunkowe. Wszyscy obawiali się, że desperat chce popełnić samobójstwo.
Na szczęście dał się namówić do zejścia z przęsła. Być może niektóre atrakcje Dni Gryfina zbyt mocno uderzyły mu do głowy.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Biznesmen
Biznesmen 03.05.2018, 13:20
A może by tak otworzyć na moście bungee na czas wakacyjny. Przynajmniej pieniądze by z tego byly ????
henias
henias 03.05.2018, 11:13
Nie wiem czy wiecie ale mówią że jestem głupszy niż ustawa przewiduje,co robić,pytam się co robić?
On
On 03.05.2018, 07:51
Po co przyjezdzali wogole? Chcial głupek skakac niech skacze. Jednego mniej. Rybki by pokarm mialy...
sęp
sęp 03.05.2018, 10:45
A to w Odrze są piranie?
Buahaaha
Buahaaha 03.05.2018, 14:54
Synek troche wiedzy i dopiero błyskaj. Nie tylko piranie sa miesozerne...
Nurek
Nurek 03.05.2018, 02:30
Tak tak po 10 min
Strażak
Strażak 02.05.2018, 23:31
Szkoda, że nikt nie wspomniał, że całą sytuację opanował WOPR i OSP Raffer jeszcze przed przyjazdem innych służb.
Znajomy piaska
Znajomy piaska 03.05.2018, 11:16
faktycznie zanim nasi wodniacy się ruszyli co najmniej 10 min minęło a gościa zdążyli ściągnąć :D
zdziwiony
zdziwiony 03.05.2018, 00:05
To WOPR jednak przyszedł?
Spawacz
Spawacz 02.05.2018, 21:22
*** jakiś , może czas wspawć zabezpieczenia na filarach by debile nie właźili !
Elektryk
Elektryk 02.05.2018, 21:34
Drut kolczasty i pod 380 V podłączyć :-)
sper
sper 02.05.2018, 21:47
Zaminować most
Yvona
Yvona 02.05.2018, 20:55
Ciekawe czy przypalił na zielono czy w nosek na biało ?
Tv
Tv 02.05.2018, 20:41
Jedna z większych atrakcji Dni Gryfina
Knagulec
Knagulec 02.05.2018, 20:38
Co za debil tylko guma
Mo
Mo 02.05.2018, 21:15
Knaga ty ssaku leśny to mie ty (...)

Część komentarza usunięto. admin2
Knagulec
Knagulec 04.05.2018, 18:22
Mo (...)

Część komentarza usunięto. admin2
Luj Gryfiński
Luj Gryfiński 02.05.2018, 22:21
Mo )....)

Część komentarza usunięta. admin2
Knagulec
Knagulec 02.05.2018, 22:19
Hej MO ty (...)

Część komentarza usunięta. admin2
czerwony dywan
czerwony dywan 02.05.2018, 20:22
Zabłysnął jak maciuś w Cannes
odp do godz 20.22
odp do godz 20.22 02.05.2018, 20:43
CHonorowy i kRZtałcony z UMIG lepiej błyszczą nawet bez dywanów hahaha. Dam ci radę , całkiem gratis. Uważaj co i o kim piszesz,bo kij ma dwa końce.
czerwony dywan
czerwony dywan 02.05.2018, 21:33
Wsadż sobie swoje rady POpierdółko w tatara z truskawek
haaaaa
haaaaa 03.05.2018, 08:32
Czerwony dywan już naćpany
Micho
Micho 02.05.2018, 20:09
Powinien zapłacić za przyjazd wszystkich tych służb.
Tan
Tan 02.05.2018, 21:06
Jesli ma ubezpieczenie zdrowotne to za karetke nie musi placic. A jesli chodzi o reszte to nie wiem.
Pewnie teraz z wlasnej lub wbrew wlasnej woli zabiora go do szpitala psychiatrycznego - jesli powiedzial, ze chcial popelnic samobojstwo.

Albo byl pod wplywem narkotykow...

Pozostałe