Ania Dąbrowska ma tutaj wielu fanów [FOTORELACJA]

  • 02.05.2018, 23:26
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ania Dąbrowska ma tutaj wielu fanów [FOTORELACJA]
Gwiazdą środowej majówki była Ania Dąbrowska. Podczas drugiej odsłony Dni Gryfina artystka zgromadziła największą publiczność na gryfińskim nabrzeżu.
Ania Dąbrowska zaprezentowała nowe piosenki oraz starsze i doskonale znane utwory.
Zapraszamy do fotogalerii.
 
Oto jak publiczność bawiła się 2 maja 2018 r. na gryfińskim nabrzeżu podczas występu Ani Dąbrowskiej - obejrzyjcie na krótkim filmiku:
loadingŁaduję odtwarzacz...
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (68)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (66)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zadowolona
zadowolona 08.05.2018, 22:18
I po to było warto przyjechać do Gryfina!
gość
gość 05.05.2018, 10:50
To był najlepszy koncert i zdania nie zmienię!
monach
monach 05.05.2018, 20:39
Na tych Dniach Gryfina wypadła jednak blado. Nie tworzyła atmosfery, a odtworzyłą tylko swoje piosenki.
break
break 06.05.2018, 11:59
Występ był przeciętny ale i tak było super. Jednak co na żywo to na żywo. Cchć według mnie nagłośnienie nie było najlepsze.
wzruszona
wzruszona 04.05.2018, 23:14
Świetny koncert tej wokalistki!
Joker
Joker 03.05.2018, 22:23
Gryfino jak za starych lat.
Rolkarz
Rolkarz 03.05.2018, 21:54
Ale fajna impreza, Gryfino zazdrościmy.
Normal
Normal 03.05.2018, 17:04
Naprawdę świetna impreza..Warto przyjechać.
niezdziwiony
niezdziwiony 03.05.2018, 16:38
Ma dużo fanów, bo to po prostu dobry artysta!
ona
ona 03.05.2018, 12:51
Rozczarowana... artystka niby obyta a zero kontaktu z publicznością szkoda
chała
chała 03.05.2018, 15:02
Przyjechała na wieś...
Torek
Torek 03.05.2018, 12:03
Świetna impreza, bardzo dobrze zorganizowana, mnóstwo imprez towarzyszących, jednym słowem petarda, jestem zadowolony.
uczestnik
uczestnik 03.05.2018, 12:15
Żadna łaska. Biorą za swoją pracę duże sumy, a imprezę i tak przygotowuje GDK a nie gmina. Mało kto tu o tym mówi, ale tak naprawdę za każde Dni Gryfina odpowiada Pan Krzysztof Kozak. Czy on nie pracuje już w domu kultury, że Pawełek nie zająknie się na ten temat. Żenada. Ta ekipa przypisuje sobie sukcesy innych, bo sama ne potrafi zapanować nawet nad rosnącą trawą czy chwastami w różach na cmentarzu.
skorpion
skorpion 03.05.2018, 14:11
Co ty bierzesz ?????
Torek
Torek 03.05.2018, 14:01
W domu wszyscy zdrowi?
macius wykopany
macius wykopany 03.05.2018, 11:35
czeba jehac stom wladzom bez mydla bo fahofcom kunczom siem piniondze z lapufek a wybory jesieniom to nasza ostatnia szansa na sukces
Xxx
Xxx 03.05.2018, 11:15
A mnie tak naszło na przemyślenia. Wszelkie masowe imprezy odbywają się na nabrzeżu, które stało się wizytówką Gryfina. Może warto pomyśleć o jego pomysłodawcy, który walczył jak lew o budowę nabrzeża i właśnie nazwać nabrzeże im. Henryka Piłata? Co Wy na to?
Vizje i białe myszki
Vizje i białe myszki 03.05.2018, 12:12
Walczył jak lew? Ale z kim tak walczył??? Z nałogiem?
A
A 03.05.2018, 13:25
Żenada
miotła
miotła 03.05.2018, 11:00
Ludzie ogarnijcie się co wy piszecie, burmistrz oszczędzał 4 lata i nic nie robił w mieście tylko po to,żeby zrobìć MAJÓWKĘ?????? Pogratulować inteligencji
Vizje i białe myszki
Vizje i białe myszki 03.05.2018, 12:14
Oczywiście że oszczędzał bo jak inaczej miałby spłacić te 100 mln długów po was
do miotły
do miotły 03.05.2018, 11:05
miotła idź zamiataj swoje podwórko to będzie lepszy pożytek a nie sie tu wymądrzasz.
do 11.05
do 11.05 03.05.2018, 11:27
prawda w oczy kole debilki?
Tacyt
Tacyt 03.05.2018, 12:08
I po co wymyślasz, pomyśl.
Odp Tacyt
Odp Tacyt 03.05.2018, 14:12
jak będzie tylko myślał, to oni nie zrozumieją kapujesz? Hahaha
rynek
rynek 03.05.2018, 10:59
smutne twarze tych ludzi jedyna rozrywka w roku i wyszli jak zoombi z czterech scian,89 procent to przyjezdni z okolic Gryfina.
uczestnik
uczestnik 03.05.2018, 10:55
Super Dni Gryfina. Brawo dla naszej władzy! Czekam na dzisiejszy koncert.
Rakieta
Rakieta 03.05.2018, 10:40
Obiecali że odbudują Dni Gryfina i słowa dotrzymali, takiej władzy można zaufać, brawo i czekam na więcej, a marudom nic nie dogodzi, pozdrawiam zadowolonych.
kopiści
kopiści 03.05.2018, 10:54
Najpierw sami zniszczyli imprezę a teraz chwalą się że dochodzą do połowy poziomu jak za Piłata. FAktycznie rakieta :)
Prawda
Prawda 03.05.2018, 12:06
Imprezę zniszczyli poprzednicy swoimi rządami.
święta prawda
święta prawda 03.05.2018, 12:14
Prawda jest taka, że to Sawaryn torpedował imprezę. I proszę jak się nawrócił
To zbliżające wybory i ich czteroletnie nieróbstwo ich tak przeraziło.
To zbliżające wybory i ich czteroletnie nieróbstwo ich tak przeraziło. 03.05.2018, 11:21
Chyba usiłowali odbudować. Niestety ! Jak to nieudolni wzięli się za to za późno i gwiazd nie ma. Nic nie potrafią zrobić. A korty z trybunami przy Lagunie puste i niszczeją czwarty rok.
skorpion
skorpion 03.05.2018, 11:28
To dla ciebie zbliżają się wybory bo nawalasz równo na tym portalu. Co zazdrość cie zżera?? Zazdrość zazdrość bo masz czego...
rozczarowany
rozczarowany 03.05.2018, 10:39
Smęciła strasznie, wyszedłem po kilku piosenkach.
Golfista z Lubanowa
Golfista z Lubanowa 03.05.2018, 12:17
Dobrze żeś.drzwiami nie trzasnął
kapucyn
kapucyn 03.05.2018, 10:37
Proburmistrzowskie trolle zaczynają siebie chwalić - żenada.
skorpion
skorpion 03.05.2018, 10:59
Nie muszą bo tu ku twojemu niezadowoleniu ludzie piszą co tam byli i będą dzisiaj. Wielkie BRAWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tacyt
Tacyt 03.05.2018, 10:45
Postbbsowski trolu uśmiechnij się, tylu ludzi zadowolonych a ty wciąż smęcisz, impreza jest wspaniała i pięknie.
kopiści
kopiści 03.05.2018, 10:35
PIłat pokazał im jak się robi imprezy, dobrze że tercet pod koniec swoich dni poszedł po rozum po głowy i skorzystał z gotowych wzorców.
Vizje i białe myszki
Vizje i białe myszki 03.05.2018, 12:19
O tak ;-) ten to koleś wiedział co to dobra impreza ;-)))
Noŕmal
Noŕmal 03.05.2018, 10:43
W 2014 roku imprezy nie było, także wyluzuj trochę..
Pozdro z Międzyzdrojów.
Pozdro z Międzyzdrojów. 03.05.2018, 11:24
Bo opozycja była przeciw. Twierdzili, że Piłat kampanię sobie zrobi. I po czterech latach robią sobie kampanię tyle, że nieudolnie. Lipa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vizje i białe.myszki
Vizje i białe.myszki 03.05.2018, 12:22
To nie opozycja była przeciw lecz banki które zrujnowanej gminie nie chciały już dawać kolejnych kredytów na przepicie
kopiści
kopiści 03.05.2018, 10:53
Normal i o to chodzi. Wcześniej były. Ale w 2014 roku Sawaryn krzyczał, że na 100 lat gmina zadłużona. I nie można się bawić. Teraz inwestycji prawie nie ma. Różnica w budżecie niewielka a zabawa na całego./ Co się tej głowie Sawaryna pozmieniało, ja się pytam?
skorpion
skorpion 03.05.2018, 11:03
Nic się nie pozmieniało nie martw się o niego. Sawaryn dobrze zarządza gminą i tyle w tym temacie. Obiecywał że wróci to Dni Gryfina jak gminę będzie na to stać. I słowa dotrzymał. Jednym słowem dobry gospodarz.
Jakubek
Jakubek 03.05.2018, 12:18
Jakubek, więcej szacunku do siebie gościu. Dostałeś robotę w bibliotece i teraz musisz za to w en prymitywny sposób się odwdzięczyć?
skorpion
skorpion 03.05.2018, 14:15
Jakubek hmmmm prymitywny sposób ?? Co dzisiaj brałeś ?
uczestnik
uczestnik 03.05.2018, 10:31
Super impreza. Dzisiejszy dzień też zapowiada się rewelacyjnie. Brawo organizatorzy.
jaskóła
jaskóła 03.05.2018, 10:30
Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Pozostałe