Sławomir będzie gwiazdą podczas dzisiejszych Dni Gryfina. Program

  • 03.05.2018, 10:49 (aktualizacja 03.05.2018, 11:10)
  • Admin Admin
Sławomir będzie gwiazdą podczas dzisiejszych Dni Gryfina. Program Zdjęcie z Facebooka Sławomira Zapały
Podczas trzeciej odsłony Dni Gryfina gwiazdą wieczoru będzie Sławomir. To znany wokalista muzyki rock-polo. Znakomicie powinniśmy się też bawić podczas familijnego programu estradowego w wykonaniu Roberta Rozmusa. Ale to nie koniec atrakcji w Gryfinie.

Szczegóły programu Dni Gryfina na 3 maja (czwartek)

godz. 12 - IV GRYFIŃSKI TRANSGRANICZNY FESTIWAL BIEGOWY (start z gryfińskiego nabrzeża)

Sportowcy będą rywalizować na dystansach 10 km oraz 21,097 km (półmaraton).

godzi. 15 - Amatorski Blok Artystyczny

The Body Fitness Club, Dzienny Dom Senior+ i Fit Dance Studio Step by Step

godz. 16.30 - Robert Rozmus (familijny program estradowy)

godz. 19. Boomcyk (disco polo, Gryfino)

ok. godz. 21 SŁAWOMIR

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Renia
Renia 04.05.2018, 01:30
Wróciłam dopiero. Ale zimno się zrobiło. Tylko 5 stopni C.
Roma
Roma 04.05.2018, 00:50
Sławuś był bomba!
Robson
Robson 03.05.2018, 22:56
Moim zdaniem Dzień Trzeci - to porażka organizacyjna.
Mam to gdzieś kto siedzi u steru dziś, a kto siedział wcześniej w Gryfinie. Kompletna klapa, tłumy ludzi zwabionych jakimś tam discopolo, chaos organizacyjny, brak miejsc do zaparkowania, sto osób w kolejce do toi-toia, dziewięćdziesiąt w kolejce po frytki, kukurydzę czy inną "paszę", kompletnie niedoszacowana ilość miejsca dla przybyłej ilości osób. Całe szczęście, że mamy fajny NARÓD i wszystko odbywa się spokojnie. Smutne jest to, że facet z wąsami jest bardziej popularny niż jakościowa muzyka z Dnia Pierwszego, ale gustów się nie ocenia - jest mi tylko smutno. Nagłośnienie było robione chyba przez jakiegoś paproka, bo lepiej grały głośniki z karuzeli niż te ze sceny. Powiem to tak : straciłem czas i paliwo, ale jest to moje osobiste zdanie. Każdy lubi coś innego. Ja akurat wolę coś innego. Dobrze się złożyło, że znajomi z Polski, których namawiałem na odwiedziny zachwalając Dni Gryfina nie mogli przyjechać. Chociaż celowali w Comę i Poparzonych, więc aż tak bardzo by się nie zawiedli - to jednak dobrze, że coś im wypadło. SIARA na całego.
rozsądnie mówisz
rozsądnie mówisz 04.05.2018, 00:12
Fakt - gastronomia fatalna! Nie mówię pod względem cen, czy jakości tylko ilości stoisk - monopoliści jacyś, czy co?
...
... 03.05.2018, 23:45
Dziś mało bym nie przejechał jakiegoś typa, wybiegł prosto na jezdnie.
Poprawność
Poprawność 03.05.2018, 20:58
Mieszkam na wsi i nie słucham Sławomira. Skąd to obraźliwe posądzenie, że to muzyka dla mieszkańców wsi? Skąd to pozbawione podstaw poczucie wyższości mieszkańców Gryfina i Szczecina? Jak o poziomie wszystkich uczestnikow dyskusji swiadczy ta wymiana inwektyw? Czy naduzywanie tej w sumie prymitywnej mowy nienawiści swiadczy i czymś wiecej niz niskipoziom intelektualny obu stron sporu?
88
88 03.05.2018, 20:52
zenek- ale zobacz ile ludzi jest na mieście. Sławomir to obecnie największa polska gwiazda polskiej muzyki estradowej. Ludzie powinni się bawić, na chwilę zapomnieć o znoju codzienności. Szkoda , że nie zaproszono artystów ze Śląska.Ten ich Volksmusik jest zaje...
https://www.youtube.com/watch?…
jw-g
jw-g 03.05.2018, 20:48
Dziękuję władzom Gryfina za majówkę. Muzykę słychać nawet przy zamkniętych oknach, całkowity paraliż osiedla na prawie półtora tygodnia, a smród moczu przy murach będzie nam przypominał o majówce przez najbliższe tygodnie, a na pewno do pierwszego deszczu. Jeszcze raz dziękuję i pomyślcie o nas mieszkańcach w przyszłym roku. Najlepiej w przyszłym roku zrobić majówkę w Szczawnie lub Pniewie, wtedy nas zrozumiecie.
P. S. Oczywiście jeszcze podziękowania za wesołe miasteczko pod samymi oknami.
Ona
Ona 03.05.2018, 21:41
Popieram w 100%
olko
olko 03.05.2018, 21:33
A dlaczego w Pniewie? w Pniewie nie ma na to miejsca tak jaki w Szczawnie...............
jw-g
jw-g 03.05.2018, 21:45
U wice burmistrza na podwórku
macius wykopany
macius wykopany 03.05.2018, 21:30
a unasw lubanowie to nafet nieszczajom pot plotami takie mamy spokojne za***
gryfiniak
gryfiniak 03.05.2018, 20:42
same wioski sie nazjezdzaly disco polo ponad wszystko.A ilu dostanie w cymbał to juz historia
wystarczy nie kraść
wystarczy nie kraść 03.05.2018, 20:35
No i co? Można? Ano można!!!!
...odkryli to w czwartym roku rządów...
...odkryli to w czwartym roku rządów... 04.05.2018, 00:14
Sugerujesz, że kradli przez trzy lata i dopiero przed wyborami i fontannę na czas uruchomili i trawę skosili i Sławomira zaprosili....

wystarczy nie kraść Wczoraj, 20:35
No i co? Można? Ano można!!!!
Bonaparte
Bonaparte 03.05.2018, 20:53
Pawełku, jesteś skończonym idiotą
Ona
Ona 03.05.2018, 20:23
Tak szczerze mowiac ten Sławomir zachęcił ludzi do przybycia na nabrzeże - ludzi jak mrówek. Ludzie chcą się bawić a najlepsza zabawa zawsze jest przy disco-polo.
zenek
zenek 03.05.2018, 17:26
Wstyd i obciach dla Gryfina za zapraszanie takich"gwiazd"!
skorpion
skorpion 03.05.2018, 18:14
A przyjdź i zobacz ile ludzi będzie szczena ci opadnie. Takie ludki jak ty mogą tylko pisać i to i tak zbyt wiele jak na takiego cymbała :))
cymbał;))
cymbał;)) 04.05.2018, 08:41
To niestety świadczy o guście muzycznym tych ludzi. Co z tego, że tłumy... porazka
do 18.14
do 18.14 03.05.2018, 18:30
Hamuj -skorpion- no bo zaraz ktoś ci też dowali CYMBALE. Ludzie z terenu,głównie wiosek,którym taką uciechę zrobiliście na wybory i nie szpanuj wieśniaku bo w czarnej d.pie jesteś jak się zachwycasz byle czym.
macius wykopany
macius wykopany 03.05.2018, 20:32
nam siem tam f lubanowie to taka muza bardzo podobie
majówki trzeci dzień
majówki trzeci dzień 03.05.2018, 16:08
Pieknie, i sie zaczyna majówka. A co jeszcze do niedzieli.
Ballada o Mieciu
Ballada o Mieciu 03.05.2018, 15:03
Na patrona z trybunału,
Co milczkiem wypróżniał rondel,
Zadzwonił kieską pomału,
Z patrona robi się kondel.
Gryfinianka
Gryfinianka 03.05.2018, 14:49
Pytam włodarzy naszego miasta za co płacimy podatki !!!! Czy tego Pana Sławomira można nazwać gwiazdą !!!!!!!!? Czy tego Pana Boomcyka można nazwać gwiazdą !!!!!! ?Najlepiej rządzi się narodem rozpitym!!!!! Ci Panowie jak słusznie ktoś niżej napisał do remizy na wieś !!!! Napiją się i wyjdą Patologia !!!!!!
skorpion
skorpion 03.05.2018, 18:18
Tej Gryfinianka od siedmiu boleści a ja się ciebie pytam kto ci każe i za ile te pierdoły wypisywać ??? Słoma z butów ci wystaje ale cóż zazdrość przyjmuje różne formy :)))
WALD
WALD 03.05.2018, 15:08
I chyba zgoda, bo przyjadą na wieś
z dekretu Napoleona
z dekretu Napoleona 03.05.2018, 14:58
NIe tylko Sławomir, ale jeszcze Mieczysław i Paweł to prawdziwe gwiazdy!!!!!!!!!!!!!!!! Pamiętajcie! Cała ta trójca!
hehehe..
hehehe.. 03.05.2018, 14:00
Boomcyk....Łahahahahahahahaha......... To chyba raczej nadaje się do remizy strażackiej w Radziszewie a nie na dni Gryfina.
Sławomir - to dopiero będą tłumy:)
Sławomir - to dopiero będą tłumy:) 03.05.2018, 12:39
Jedyna gwiazda, którą człowiek zna, bez zaglądania w internet kto to - to Sławomir. O matko, jaka impreza!

Kiedy w jakiejkolwiek telewizji widzieliście gwiazdy tegorocznej imprezy?
Obojętnie - państwowej, prywatnej, kulturalnej, rozrywkowej?
gringo
gringo 03.05.2018, 14:57
Sławomir prowadzi przecież program w TV!
sada
sada 03.05.2018, 12:24
Lipa jak zwykle.
Pi
Pi 03.05.2018, 12:22
Dobrze, że poprzednik nabrzeże wybudował, a przeszkadzali jak mogli udało im się chociaż budowę nowego targowiska zablokować.
Komornik u POprzedników
Komornik u POprzedników 03.05.2018, 20:34
Gdy nie masz szmalu to nie myśl o balu :-))))))
CBA u tych, co w listopadzie będą poprzednikami następnych
CBA u tych, co w listopadzie będą poprzednikami następnych 04.05.2018, 00:17
Idź do "wodnika" - rachunków nie pokazuj:)

Wczoraj, 20:34 Gdy nie masz szmalu to nie myśl o balu :-)
Sławomir Supernowa
Sławomir Supernowa 03.05.2018, 13:14
Nikitiński musi odejść!!!
kokot
kokot 03.05.2018, 14:01
Kiedy i gdzie?
dzięki
dzięki 03.05.2018, 12:17
Chociaz jeden portal napisał co o której!
Prawda
Prawda 03.05.2018, 12:04
Gdyby Piłat nie zostawił im nabrzeża to nie mieliby gdzie zrobić imprezy. Korty już zniszczyli...
mieszkaniec
mieszkaniec 03.05.2018, 11:58
Cztery lata temu kręcili aferę, że nabrzeże popękane. A teraz proszę jak można je dobrze wykorzystać!
Port na cztery statki pasażerskie i wodolot
Port na cztery statki pasażerskie i wodolot 03.05.2018, 12:10
Gdyby nie fakt że po heniu i maciusiu trzeba jeszcze je spłacać do 2027 roku to moznaby je było nawet zagospodarować i postawić stałą muszlę koncertową
uzdrowisko z tężniami i muszlą koncertową:)
uzdrowisko z tężniami i muszlą koncertową:) 03.05.2018, 12:36
Goebbelsiku gryfiński piszący imiona poprzednich burmistrzów (w tym zmarłego) małą literą – JAKI PROCENT BUDŻETU STANOWI RATA KREDYTU?
A OBECNA EKIPA CO ZROBIŁA PRZEZ CZTERY LATA?

ILE PROCENT STANOWI RATA KREDYTU PRZECIĘTNEGO POLAKA?

To nie p...l o „straszliwym zadłużeniu” – bo ty nie masz pojęcia o gospodarowaniu z tą swoją manierą rozpieszczonego milionera, który zawsze wszystko ma za gotówkę!

Pozostałe