Cześć, jestem Sławomir! Finał Dni Gryfina 2018 [FOTO, WIDEO]

  • 03.05.2018, 23:59 (aktualizacja 04.05.2018, 03:18)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Cześć, jestem Sławomir! Finał Dni Gryfina 2018 [FOTO, WIDEO]
- Jestem Sławomir, a to jest moja żona Kajra! – powitał tłum zebrany na gryfińskim nabrzeżu Sławomir Zapała. Słowa „Jestem Sławomir” ze sceny padały mnóstwo razy. Tysiące osób z powiatu gryfińskiego i ze Szczecina przyjechało na koncert słynnego twórcy nurtu rocko polo. A ze sceny w wykonaniu Sławomira i jego żony Magdaleny Kajrowicz popłynęły znane piosenki i jeden wielki przebój „Miłość w Zakopanem”.
Wszystkie sektory przeznaczone dla uczestników Dni Gryfina były przepełnione. Na nabrzeżu 3 maja 2018 r. spotkało się kilka tysięcy amatorów dobrej zabawy.
 
Zapraszamy do obejrzenia 4 krótkich filmików pokazujących, jak bawiliśmy się ze Sławomirem:
 
loadingŁaduję odtwarzacz...
 
 
loadingŁaduję odtwarzacz...
 
 
loadingŁaduję odtwarzacz...
 
 
loadingŁaduję odtwarzacz...
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (65)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (75)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ruda
ruda 08.05.2018, 23:18
czytając wpisy to nikt nie nazwał ludzi pochodzących ze wsi patologią to ty ich tak określiłaś a co do mięsa to niema znaczenia czy z ze wsi czy z miasta śmierdzi jednakowo
blondynka
blondynka 07.05.2018, 23:37
Cześć! A ja nie...
MAGDA
MAGDA 06.05.2018, 17:17
DO gryfiniaka i gryfinianki dlaczego obrazacie ludzi ze wsi ze to patologia patologia w tej chwili to raczej miasto wiekszosc ludzi z gryfina pochodzi ze wsi mlodych rodzice napewno z wioski sie wywodza jakosc nikt nie mowi ze z wioski smierdzi mieso warzywa kazdy chce jajeczko od kurki nie z fermy ja mieszkam 35 lat w gryfinie i nie wstydzie sie powiedziec ze pochodze z pieknej zadbanej wsi i chetnie do niej wracam ludzie na wsi teraz sa wiekszosci wyksztalceni maja pokonczone studia nie mozna mierzyc wszystkich ludzi jedna miara osoby ktore wypisuja na temat wsi te wszystkie bzdury to osoby nie majace dobrego wychowania
Ol
Ol 04.05.2018, 23:50
na Sławomira przyjechali Baniaki i inne wieśniaki
kloc
kloc 04.05.2018, 23:12
Dobrze, że był telebim ale nagłośnienie było fatalne w dalszych sektorach.
Szczecin
Szczecin 04.05.2018, 23:11
Tak było napakowane że trudno było gdziekolwiek przejść.
pstryk
pstryk 04.05.2018, 21:52
Nie zauważyliście , że w tych obchodach Dni Gryfina zabrakło ,, ormowca ,,- fotografa złego parkowania samochodów a było co fotografować .. Co nie było rozkazu !
Kirkor
Kirkor 04.05.2018, 22:54
Chyba odróżnia zabawę od zwykłego dnia pracy, czego ty zdaje się nie zauważasz.
korki
korki 05.05.2018, 08:54
O , czy to ty ,, mistrzu ,, fotografii agenturalnej ?!
Ula
Ula 04.05.2018, 21:33
Nie trawię faceta i tego , co prezentuje.
pogromca   marud-gryfińskich
pogromca marud-gryfińskich 04.05.2018, 22:23
Ponieważ jesteś głupkiem jednym z wielu,ja też nie trawię jego przeboju,natomiast inne kawałki są ok, a gościu został zrobiony i jest ok.-to jest inteligentny gość ,który przez najbliższy rok ,będzie robił bardzo dużą kasą,a ty jesteś gryfińskim upierdliwcem !!!!!!
Bruder
Bruder 04.05.2018, 22:55
Raczej szczecińskim....
Jan Nowak
Jan Nowak 04.05.2018, 18:34
Moje kino domowe dało by lepsze nagłośnienie
123
123 04.05.2018, 18:33
Pobawiliście się na Sławomirku , Gryfińskie wieśniaki biadaki ?
Kicia
Kicia 04.05.2018, 18:03
Jak dla mnie fajnie gral Sławomir ,nawet na koniec kilka piosenek zagral dla dzieci fajnie bylo .dziekujemy
Stettiner
Stettiner 04.05.2018, 18:02
Pomijam wartość artystyczną występu ale czy wy lw Gryfinie nie macie kogoś kto zna sie na przycinaniu drzew i krzewów? Przecież tam chodzić sie nie da. Same krzaki.
Druh Boruh
Druh Boruh 04.05.2018, 17:35
"(...) a w mych ramionach, KAAAAAWAŁ CHLEEEEEE-EEEBA "
do włodarzy
do włodarzy 04.05.2018, 17:33
Jedna jaskółka wiosny nie czyni!
Marzena
Marzena 04.05.2018, 17:20
To już bumcyka był lepszy
Tess
Tess 04.05.2018, 17:31
Bumcyk nie bądź taki magaloman!
Koszmat z ulicy wiązów
Koszmat z ulicy wiązów 04.05.2018, 16:17
Kim jest ponury mężczyzna na pierwszym zdjęciu po lewej stronie przy barierkach. Przy młodych dziewczynach wygląda jak gość z innej bajki.
org.
org. 04.05.2018, 16:24
Pewno ochroniarz. Musi być groźny.
POPZPR
POPZPR 04.05.2018, 16:14
To że w Gryfinie tałatajstwo z PO I LSD to wszyscy wiedzą , ale tyle buractwa w jednym miejscu z jakimś Sławomirem ????
z bloku naprzeciw
z bloku naprzeciw 04.05.2018, 14:17
Jeden hit a reszta w większości to chyba cudze piosenki. I to ma byc gwiazda?
DKS
DKS 04.05.2018, 13:30
Sławomir z 3 swoimi kawałkami i reszta coverow. Słabiutko. Ten zespół co przed nim grał zrobili o wiele lepsze show
Ewa
Ewa 04.05.2018, 20:06
Boomcyk? :)) A on grał coś swojego? :))
zniesmaczony
zniesmaczony 04.05.2018, 13:28
Kto to nagłaśniał? Kto postawił burą scenę?

Pozostałe