Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Caritas przychodzi z pomocą

  • 04.05.2018, 19:30 (aktualizacja 04.05.2018, 20:57)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Caritas przychodzi z pomocą
Pomocą osobom chorym, niepełnosprawnym i ubogim zajmuje się Caritas. Jego moryński oddział miał dziś akcję w byłej restauracji „Pod rakiem”. O pomoc w postaci paczek żywnościowych mogą się ubiegać osoby bezdomne lub te, które mają niski miesięczny dochód.

Caritas, czyli katolicka organizacja charytatywna nie tylko pomaga, ale też integruje, skupia wokół siebie ludzi, którzy chcą okazać serce drugiemu człowiekowi.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

schutzengel
schutzengel 07.05.2018, 14:43
Kiedyś był Polski Czerwony Krzyż, niestety po przemianie ustrojowej, wielu intrygach i prowokacjach ze strony czarnej mafii, został wyeliminowany z rynku a jego działalność ograniczona do symbolicznej.
Miejsce PCKprzejęła instytucja Kościoła Katolickiego pod nazwą Caritas.
Caritas bazuje na środkach finansowych z budżetu państwa polskiego i spółek skarbu państwa. Ta kościelna instytucja nie podlega jakiejkolwiek kontroli finansowej ze strony państwa polskiego co jest jedynym takim przypadkiem na świecie. Watykańscy okupanci budują swoją potęgę z naszej krwawicy, a prawicowi politycy włażą im do d... bez mydła, bo to od decyzji Opus Dei zależy kto wygra w wyborach.
Od pomocy społeczeństwu są OPS-y, a nie czarna mafia, która tylko niewielką kwotę w skali tej pozyskanej, przekazuje na cele charytatywne.
---
http://www.gs24.pl/wiadomosci/…
------
http://polityczek.pl/uncategor…
Romek
Romek 04.05.2018, 22:57
A ja dziś tam przechodzę i myślałem że znów knajpę otworzyli.
Żeby choć garść mąki.
Żeby choć garść mąki. 04.05.2018, 22:33
Kolejka za makaronem. Lepiej wprowadzić kartki żywnościowe zamiast pieniędzy. Polska to państwo gzie lud nie ma pieniędzy.
Gienia
Gienia 04.05.2018, 21:46
A księdza Mariana nie było?
!!!
!!! 04.05.2018, 22:34
Księdzu paczkę zanieśli.
Morynsky
Morynsky 04.05.2018, 21:45
takie akcje są potrzebne i warto to pozytywnie oceniać w taki małej społeczności.

Pozostałe