Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Boomcyk takiej publiczności jeszcze nie miał [FOTO, WIDEO]

  • 04.05.2018, 21:37 (aktualizacja 04.05.2018, 22:49)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Boomcyk takiej publiczności jeszcze nie miał [FOTO, WIDEO]
Tysiące ludzi odwiedziło miasto podczas Dni Gryfina. Zwłaszcza w trzeci dzień. Wszystko to w głównej mierze ze względu na gwiazdę - Sławomira. Jako że suportem był Boomcyk, gryfinianin Kamil Kokot zagrał przed kilkutysięczną publicznością. I trzeba przyznać, że sprostał zadaniu.

W międzyczasie przygotowywał się koło sceny Sławomir Zapała. Kamil Kokot miał za zadanie "rozgrzać" publiczność. Wiele piosenek śpiewał z publicznością. Kilka razy bisował. Choć już publiczność zaczęła w końcu domagać się głośnio: Sławomir, Sławomir, Sławomir!

Tłumy były nieprzebrane. Głowny cel: gwiazda wieczoru – Sławomir. Ochrona po pewnym czasie zrezygnowała ze sprawdzania w poszczególnych sektorach. Po prostu nie była w stanie. W tym chaosie nagłośnienie nie spełniało swojej funkcji. Sama scena też nie przyciągała wzroku... Organizatorzy w trzeci dzień nie byli przygotowani na takie tłumy. Rekord frekwencji na gryfińskim nabrzeżu padł. Jeszcze liczą m.in. frekwencję….

Zapraszamy do obejrzenia dwóch nagrań z występu Boomcyka 3 maja 2018 r.:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (38)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wirtuoz
wirtuoz 07.05.2018, 13:58
Bumcyk cyk Bumcyk cyk
Pili drinki,jedli lody
Ona stara a on młody
Do basenu gdy skakała
Wodę d u p ą wychlapała
Bumcyk cyk Bumcyk cyk.......
wirtuoz
wirtuoz 07.05.2018, 13:56
Bumcyk cyk Bumcyk cyk
Pili drinki,jedli lody
Ona stara a on młody
Do basenu gdy skakała
Wodę *** wychlapała
Bumcyk cyk Bumcyk cyk.......
Dwrk
Dwrk 06.05.2018, 14:14
Nie miał i mieć nie będzie. To nie była jego publiczność tylko publiczność Sławomira
byłem i słyszałem widziałem
byłem i słyszałem widziałem 06.05.2018, 14:33
A jednak jego, bo klaskała i z nim śpiewała!
Hen
Hen 06.05.2018, 11:42
Scena zaniska , poparzeni byli lepsi od Sławomira!
WW
WW 06.05.2018, 01:16
I brawo Kamil! Należało mu się!
Wikidajło
Wikidajło 05.05.2018, 22:01
To teraz się tutaj przenieśliście ?? :))) Trzeba było tyle piwska nie chlać i kibla nie atakować :))) Co wy nie powiecie. Impreza była przednia. Brawo dla WŁADZY stanęli na wysokości zadania.
Zawsze to coś :)
Zawsze to coś :) 05.05.2018, 21:40
Poza tym że brak miejsca, brak dźwięku, brak toalet (tylko w wygrodzonej strefie), brak światła na scenie to piwo z kija w miare dobre.
Bardzo słabo
Bardzo słabo 05.05.2018, 21:34
Firma stawiajaca scene"Le...", dzwiek i swiatlo tragiczna. Jak mozna bylo zaplacic za taka obsluge. Glowny oganizator tez na slabym poziomie. Wszystkie stoisks scisniete w jednym miejscu, waskie drogi, a toalety tylko w ogrodzonej strefie sceny. Zenada
Niezadowolony!!!!!!
Niezadowolony!!!!!! 05.05.2018, 21:29
Naglosnienie tragedia!!!! Oswietlenie tragedia!!! Organizator tragedia!!!!
ciekawy
ciekawy 05.05.2018, 18:12
Mnie tylko ciekawi jedno.Kto posprząta gówna ponasrewane przez policyjne konie podczas obchodów dni Gryfina.
Teodor
Teodor 05.05.2018, 18:07
Czy Sławomir czy Bomcyk to ten sam poziom,na równi z prezentowanym w linku: https://www.youtube.com/watch?…
Szajnocha
Szajnocha 05.05.2018, 14:39
Ma teraz Bumcyk co na swojego fejsa wstawić. Sukces jak byk! Każdy widzi!
Kioto
Kioto 05.05.2018, 12:20
Zobaczycie, niedługo Boomcyk będzie jeździ po kraju jak Sławomir!
menager
menager 05.05.2018, 18:13
Będzie.Do remizy strażackiej w Radziszewie i z powrotem.
Jak
Jak 05.05.2018, 13:48
Ta i zagra w berlińskiej hilharmoni bLahahaha
qq
qq 05.05.2018, 13:44
Hahahahaha...dobre hahahahaha...Moim zdaniem Sławomir tak jak szybko się pojawił tak samo szybko zniknie i tyle w temacie.Muzyka nadająca się do remiz strażackich a nie na jakieś koncerty.
uwierzyłem
uwierzyłem 05.05.2018, 14:40
qq, a twój ślad zapisze się na wieki. Amen.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 05.05.2018, 11:19
Mieszkańców organizator się nie spytał czy chcemy IGRZYSK !
A te tłumy w większej większości to nie mieszkańcy, tylko przyjezdni !
Niech organizator cyklicznie co roku,
organizuje Dni Gryfina w innej przyległej miejscowości,
- zobaczymy co ich mieszkańcy na to ?!
Remigiusz
Remigiusz 05.05.2018, 10:28
Tłum był, ale niezabezpieczenie dróg ewakuacji to duży błąd organizatora. Impreza go przerosła.
SRn
SRn 05.05.2018, 09:32
Po pierwsze disco polo nie jest muzyka tylko jakiś szum wydukany przez jakiś przebierańców. Poważny artysta żaden się nie pojawił. I te Plepsy w pierwszych rzędach i homo niewiadomą. Kicz kicz i jeszcze raz kicz
T
T 05.05.2018, 06:23
(...) celebrta
Picce poprosze

Część komentarza usunięto. admin2
megi
megi 05.05.2018, 07:54
wyczuwam zazdrość i złośliwość
brawo Kamil
brawo Kamil 05.05.2018, 00:11
Po prostu Boomcyk się bardzo nadawał w tym miejscu. I dzięki temu miał swój czas!
zadowolony
zadowolony 05.05.2018, 00:07
I takich fajterów jak Boomcyk nam trzeba!
Mika
Mika 04.05.2018, 23:42
Brawo Boomcyk byles zdecydowanie lepszy niz przereklamowany Slawomir.Zycze dalszych sukcesow i coraz wiekszej publiczności ????????????
kokosz
kokosz 05.05.2018, 13:46
Wolę posłuchać wyłączonego radia niż tych Bomcyków czy Sławomirów.

Pozostałe