Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Komunikacyjny chaos w Gryfinie [FOTO, WIDEO]

  • 04.05.2018, 23:15 (aktualizacja 05.05.2018, 00:05)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Komunikacyjny chaos w Gryfinie [FOTO, WIDEO]
Zakorkowane było Gryfino podczas trzeciego dnia święta miasta w czwartek 3 maja 2018 r. Trudno było wjechać do Gryfina, bo było zakorkowane w odległości kilometra od nabrzeża. O zaparkowaniu auta można było tylko pomarzyć. W normalne dni jest ciężko, ale wtedy właśnie z „pomocą” przychodzi nabrzeże, które teraz było centrum rozrywki. Na szczęście ten chaos nie trwał zbyt długo.

Sławomir Zapała jak magnes przyciągnął gości do Gryfina. Takiej frekwencji nie spodziewali się organizatorzy i wcześniej nie przygotowali np. odpowiednich miejsc parkingowych. Nikt na te, które były dostępne, nie kierował. Ze względu na ilość gości podczas trzeciego dnia święta miasta, ochrona nie radziła sobie z tłumem. Goście mieli też problemy z gastronomią czynną na nabrzeżu. Ciężko było coś kupić bez oczekiwania w długich kolejkach, więc ludzie rozbiegli się po mieście. Kto miał sklepy lub lokale gastronomiczne otwarte, ten miał tłumy.

Ruch samochodowy w ten dzień wieczorem był niesamowity jak na Gryfino. Na ulicach swoje zadanie spełniała policja i żandarmeria wojskowa. Na szczęście nie odnotowywano większej ilości interwencji. Kierowcy grzecznie jechali w korku. Na parkingach i miejscach potraktowanych za możliwe do parkowania panował chaos już od ok. godz. 19 i po koncercie Sławomira ok. godz. 22. Dobrze, że nie trwało to dłużej.

Jedną z przyczyn drogowego i parkingowego chaosu był brak dodatkowej komunikacji publicznej. Wielu ludzi przyjechało własnymi samochodami z terenu całego powiatu oraz ze Szczecina. Dobre interesy robili taksówkarze. Nawet ci ze stolicy województwa. Ostatni liniowy autobus ledwo zabrał resztę gości w kierunku Szczecina.

Zobaczmy na nagraniu, jak to wyglądało:

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (29)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (215)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Grażynka
Grażynka 07.05.2018, 11:16
Samo gryfińskie bydło i dzicz
zgoda
zgoda 07.05.2018, 11:39
Rozumiem, że o sobie piszesz.
Mati
Mati 07.05.2018, 10:15
A kiedys był taki film. ..czeski...gdzie slynny dr.powiedział" że gdyby glupota umiała latać to..."
mentalność milionerów
mentalność milionerów 06.05.2018, 15:32
"elyta" bawi się w knajpie - "okoliczna patologia" na Sławomirze....

Szacunek dla gości Dni Gryfina - w tym mieszkańców gminy nakazywał zorganizowanie dodatkowych połączeń - tak jak było nawet jeszcze w tej kadencji!

Albo przynajmniej podstawić na tę godzinę dwa autobusy, żeby ludzie nie jechali jak śledzie!

A tu dali Sławomira i strzelają focha, że ich ludzie nie wielbią jak bóstwa hinduskie!!!

http://www.igryfino.pl/wiadomo…
lecz się psychopato
lecz się psychopato 06.05.2018, 17:14
Ludzie wielbią ich jak bóstwa hinduskie a tylko ty maciusiu strzelasz focha już prawie od czterech lat
TOBIE BOŻKU HINDUSKI LEKI JUŻ NIE POMAGAJĄ... 99,999% poparcia?
TOBIE BOŻKU HINDUSKI LEKI JUŻ NIE POMAGAJĄ... 99,999% poparcia? 06.05.2018, 18:38
Ty goebbelsiku naprawdę masz coś z głową – „wielbią”? Wszyscy? Tylko jeden nie? W Korei Płn Kim ma mniejsze poparcie niż Sawaryn w twojej głowie:)

I wciąż imiona małą literą piszesz.
macióś
macióś 06.05.2018, 14:32
Panie Pafle Niekietenski wice-burmiszczu, bo ludzimi to jes tak rze zapominalskie som, ale internety nigdy nie zapominajom!
mentalność milionerów
mentalność milionerów 06.05.2018, 15:02
Z komentarzy "wyznawców" władzy gminnej wynika, że wszyscy mają łaskawców po stopach całować za "darmowy" koncert Sławomira!

I sobie każdy uczestnik miał brać taksówkę, żeby wrócić do domu!
Wyznawca czerepacha
Wyznawca czerepacha 06.05.2018, 17:16
Skandal! Nawet z osiedla południe nie zapewnili transportu w obie strony!ani wyżywienia że o darmowych kiełbaskach i piwie nie wspomnę !!
99,99999% poparcia?:)
99,99999% poparcia?:) 06.05.2018, 18:39
Artykuł jest o braku transportu na osiedle Południe? Ty nadal odpowiadasz na pytania, których nikt nie zadawał?
daj dychę na wino
daj dychę na wino 06.05.2018, 18:56
Mogliby chociaż rowery rozdawać!!!
jeden z maciusiów
jeden z maciusiów 06.05.2018, 13:39
Wszyscy jestesmy maciusiami bo widzimy błędy władzy. Dla proburmistrzowskich trolli takimi już pozostaniemy. Ale tylko do listopada.
macius wykopany
macius wykopany 06.05.2018, 13:52
gupi jezdes i siem do mnie nafet nie umywasz ale morzesz sobie POzostawac tylko do listopada bo POtem to jusz mieszkancy pszywrucom nalerzne rzondy fahofcuf
mentalność milionerów
mentalność milionerów 06.05.2018, 15:05
Uderz w stół – dysortografik bez honoru za to z „chonorem" się odzywa... wykRZtałcony jak gminny folder z błędami w słowie kształcenie...
ale echo niesie
ale echo niesie 06.05.2018, 17:18
w swój pusty łeb się uderz :)))
Rysiek
Rysiek 06.05.2018, 13:23
Nie róbcie afery bo wiele taksówek stało na postoju przy PKP gdyż nie było żadnego zainteresowania.
żenada
żenada 06.05.2018, 13:55
No a kto mógł przewidzieć, że władza, która nawet w poprzednich latach podstawiała połączenia (w tej kadencji) nie zamówi w PKS NAWET PODWÓJNEGO KURSU - TYLKO KAŻE TŁOCZYĆ SIĘ LUDZIOM W JEDNEJ ZWALE?
mentalność milionera
mentalność milionera 06.05.2018, 15:07
Jak w poprzednich latach w tej kadencji puszczali dodatkowe połączenia a nikt nie przyjeżdżał, to w tym roku zapomnieli, że na Sławomira może zjechać więcej ludzi.

MENTALNOŚĆ MILIONERÓW - NIE MAJĄ AUTOBUSU, NIECH BIORĄ TAKSÓWKĘ!
transport +
transport + 06.05.2018, 13:59
Co to za włądza że kazałą ludziom za darmochę tłoczyć się na tej majówce? SKANDAL!!!!
HEKTAROWE MIESZCZUCHY PLUS
HEKTAROWE MIESZCZUCHY PLUS 06.05.2018, 14:58
Jak się wydaje kasę na reklamę w mediach i zapraszanie szczecinian na koncert – TO PO CO ZAPRASZALI? ŻEBY KASĘ PRZEPOMPOWAĆ Z BUDŻETU GMINY DO AGENCJI REKLAMOWEJ?
władza strzela focha
władza strzela focha 06.05.2018, 16:10
Co to za władza, która setki tysięcy przeznacza na Dni Gryfina a zapomina skontaktować się z PKP i PKS w sprawie kursów – mimo że jak mieli małą imprezę, były dodatkowe kursy – w tej kadencji...

transport + Dzisiaj, 13:59 Co to za włądza że kazałą ludziom za darmochę tłoczyć się na tej majówce? SKANDAL!!!!
grzyb
grzyb 06.05.2018, 13:33
Nie każdego stać na taksi! Ale to nie o to chodzi aby organizować impreze w oparciu o taxi.
wózek
wózek 06.05.2018, 17:20
Jak się nie ma miedzi to się w chałupie na doopie siedzi albo odkłada latami na zakup rowerka
99,99999% poparcia?:)
99,99999% poparcia?:) 06.05.2018, 18:40
Pamiętaj doradzić Sawarynowi, żeby powiedział uczciwie „patologii”, co ma mniej NIŻ ON „miedzi – NIECH W DOMU NA DOOPIE SIEDZI”

wózek Dzisiaj, 17:20 Jak się nie ma miedzi to się w chałupie na doopie siedzi
Rysiek
Rysiek 06.05.2018, 13:54
Jak nie masz szmalu to zapomnij o balu :-) Co to za komunistyczny zwyczaj aby zapewniać wszystko wszystkim za darmo .... czyli za nasze POdatki?
listopadowa gilotyna
listopadowa gilotyna 06.05.2018, 14:56
"KOMUNISTYCZNY ZWYCZAJ - ZA DARMO"? A nie jest to obowiązek władz?
Dni Gryfina też są "za darmo" - też uważasz, ŻE WŁADZE MIASTA SĄ "KOMUNISTYCZNE" BO ZROBIŁY "ZA DARMO"???
gilotyna listopadowa:)
gilotyna listopadowa:) 06.05.2018, 13:46
Che che – no proszę – jak Maria Antonina – jak brakuje autobusów, niech jadą taksówką – jak brakuje chleba, niech jedzą ciastka...

Zaiste, władza nam odlatuje w kierunku Francji przed rewolucją...
Rysiek
Rysiek 06.05.2018, 13:57
A na Sławomira za darmochę to było wszystkich stać? Skoro na samych biletach każdy zainteresowany zaoszczędził lekko liczyć stówkę od łebka to jaki to problem aby wziąć taksówkę, siię pytam?
listopadowa gilotyna
listopadowa gilotyna 06.05.2018, 14:53
No wyobraź sobie, roszczeniowa klientela której nie stać na stówę za bilet na Sławomira nie wyda dwóch stów na taksówkę - PATRZ JAKIE TE BIEDAKI GŁUPIE!
ambiwalencja
ambiwalencja 06.05.2018, 09:49
Jakoś nie było widać "świetnego przygotowania". A koncert Sławomira całkowicie przerósł organizatorów pod względem logistycznym.

Czego najlepszym przykładem jest brak zdjętego zakazu wjazdu na Parkową - czym władza przyłożyła rękę do pokazania kierowcom, że w Gryfinie przepisy ruchu drogowego nie obowiązują - no bo przecież każdy, kto tam w dzień świąteczny zaparkował - łamał przepisy!!!

A wystarczyło zdjąć, albo okręcić taśmą znak drogowy na czas imprezy...
gość
gość 06.05.2018, 11:11
smiesznie było na bałtyckiej. gdzie niczym nie zasłonięty zakaz zatrzymywania się, a zaraz za nim cała ulica w autach na chodniku na zakazie a zaraz obok stała sobie sm
naoczny świadek
naoczny świadek 06.05.2018, 10:25
Co tam parkowa, ale co się działo na placu imprez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tutaj dopiero służby musiały "przymykać oczy".
brawo
brawo 05.05.2018, 21:44
Świętnie przygotowane Dni Gryfina, wiele gwiazd to i tłumy ludzi. Zadnych wypadków, bijatyk, więc organizacja dobra.
chleba i igrzysk
chleba i igrzysk 06.05.2018, 07:40
Bardzo udana i powszechnie chwalona impreza o wielkim rozmachu



czyli wybory mają już wygrane bo ciemny naród to kupi :)))
ciemny lud nie kupi
ciemny lud nie kupi 06.05.2018, 09:42
Ciemnym ludem gardzą na potęgę – wystarczy poczytać, co naprawdę sądzą o jeżdżących komunikacją publiczną, o mieszkańcach wsi, o każdy, komu ta władza się nie podoba...

Nawet przy tym artykule...
Potęga
Potęga 06.05.2018, 13:25
Ja tam kupuję tę majówkę a tobą wykopany maciusiu gardzą wszyscy
Poznasz Hitlera po Goebbelsie jego...
Poznasz Hitlera po Goebbelsie jego... 06.05.2018, 13:48
Taka z ciebie „potęga”, schizofreniku, że wszystkie twoje osobowości gardzą każdym, kto nie jest tobą – GRYFIŃSKI GOEBBELSIKU PISZĄCY IMIONA MAŁĄ LITERĄ...
POtęga
POtęga 06.05.2018, 14:02
Maciuś to nie jest imię lecz powszechnie znane wyzwisko czyli epitet, a epitety pisze się zwykle z małej litery skorumPOwany maciusiu
poznasz Hitlera po Goebbelsie jego...
poznasz Hitlera po Goebbelsie jego... 06.05.2018, 14:51
Już jeden tłumaczył, że "hala na Niepodległości jest POWSZECHNIE AKCEPTOWANA" - tylko nie powiedział, skąd to wie!

SKORUMPOWANY goebbelsiku gryfiński piszący imiona małą literą - dla ciebie jedynym epitetem jest SWOŁOCZ!!!
Wikidajło
Wikidajło 06.05.2018, 10:34
Co poczytać ? Co ty z koleżkami nawalacie :))) Nie ośmieszaj się i to z samego rana......
przydałoby się zrozumieć, co się czyta i pisze... I co inni piszą...
przydałoby się zrozumieć, co się czyta i pisze... I co inni piszą... 06.05.2018, 10:45
Ty naprawdę żyjesz w swoim świecie. Kto "z koleżkami" nawala o tym, że "jak przyjechali, to pojadą", że "władza nie będzie zmieniać ludziom pampersów" - PRZY OKAZJI POGARDA WOBEC CHORYCH I OPIEKUNÓW, KTÓRZY ZMIENIAJĄ LUDZIOM PAMPERSY!!!


kupić im bilety i dać kieszonkowe Dzisiaj, 07:51

Co to za nieudolna władza skoro nawet nie potrafi każdemu potrzebującemu pampersa zmienić!!!!
POtęga
POtęga 06.05.2018, 13:26
A czemu ty maciusiu pampersów sobie nie zmieniasz skoro potrzebujesz?
Poznasz Hitlera po Goebbelsie jego...
Poznasz Hitlera po Goebbelsie jego... 06.05.2018, 13:50
Goebbelsiku gryfiński piszący imiona małą literą - GARDZISZ KAŻDYM, KTO POTRZEBUJE PAMPERSÓW, BO JEST CHORY????

kupić im bilety i dać kieszonkowe Dzisiaj, 07:51

Co to za nieudolna władza skoro nawet nie potrafi każdemu potrzebującemu pampersa zmienić!!!!
POtęga
POtęga 06.05.2018, 14:03
Skoro potrzebujesz maciusiu pampersów a nie masz już kasy z łapówek to zapraszam do OPSu
stręczysz?
stręczysz? 06.05.2018, 14:48
A co, opieka nad "opieką" już ci się znudziła, czy odwrotnie?
pogarda
pogarda 05.05.2018, 23:30
"żadnych wypadków" więc "organizacja dobra"? Czyli jak zwykle "jakoś to będzie, jak Bóg da".
A jak nie da - "siła wyższa, proszę państwa
ech...
ech... 06.05.2018, 01:00
„jakoś to będzie”, „przecież nic się nie stało” – odpowiedzi dyletantów i obiboków!
Niech się gonią
Niech się gonią 05.05.2018, 21:05
To straszne jaka (...) z tego (...) zwaliła się na majówkę do Gryfina. Ja osobiście tak samo jak przywiozłem rodzinę na koncert tak ich też odwiozłem do Krzymowa. Nie bardzo rozumiem czemu władzom zależy na ściąganiu do miasta ludzi (...) którzy potrafią przyjechać do Gryfina ale nie potrafią już z niego wyjechać? Przecież to taki sam gorszy sort jak gimbaza co potrafi naznosić pełnych flaszek na imprę na śluzie ale nigdy hołota nie ma siły zabrać z powrotem pustych flaszek ze sobą

Część komentarza usunięto. admin2
"gorszy sort", "hołota" itd...
"gorszy sort", "hołota" itd... 06.05.2018, 01:00
DEBILU - A KIEDY BYŁ OSTATNI AUTOBUS I POCIĄG 3 MAJA?
INTELIGENTNY INACZEJ wykRZtałcony gminny folderku?
goń się
goń się 06.05.2018, 07:42
Od kiedy ty maciusiu jeździsz autobusami miejskimi że cię ten "sztuczny problem" tak interesuje?
goebbelsowi wszyscy są "maciusiami"
goebbelsowi wszyscy są "maciusiami" 06.05.2018, 09:41
Goebbelsiku gryfiński piszący imiona małą literą – BRAK DODATKOWYCH POŁĄCZEŃ TO „SZTUCZNY PROBLEM”? A BURMISTRZ POD WODNIKIEM PARKOWAŁ???
POtęga
POtęga 06.05.2018, 13:27
A to swoje auto czy twoje parkował że cie to maciusiu tak bardzo POdnieca?
Poznasz Hitlera po Goebbelsie jego...
Poznasz Hitlera po Goebbelsie jego... 06.05.2018, 13:51
Goebbelsiku – czyli to prawda – BURMISTRZA NIE OBCHODZIŁO, BO ON SWOJE AUTO PARKOWAŁ PO ZNAJOMOŚCI???
POtęga
POtęga 06.05.2018, 14:04
A miał twoje auto parkować ?
burmistrz nie moja kompetencja
burmistrz nie moja kompetencja 06.05.2018, 14:47
A WYOBRAŹ SOBIE, ŻE "TO BURMISTRZ JEST GOSPODARZEM MIASTA" - I OWSZEM - JAK ZAPRASZA LUDZI NA KONCERT TO MA ZORGANIZOWAĆ PARKINGI!!!

Potęga Dzisiaj, 14:04 A miał twoje auto parkować ?
pogarda
pogarda 05.05.2018, 23:32
Obrażanie ludzi, którzy korzystają z komunikacji publicznej jest typowe. Jak pogarda dla „roszczeniowej klienteli”
logiczne chyba
logiczne chyba 06.05.2018, 07:45
Dlaczego maciusiu wymyślasz takie idiotyzmy? Skoro nie było (jak twierdzisz) zapewnionej komunikacji publicznej to nie było też ludzi którzy z niej korzystają bo nie mogli skorzystać. Jak więc można "obrażać" kogoś kto nie istnieje?
goebbelsowi wszyscy są "maciusiami"
goebbelsowi wszyscy są "maciusiami" 06.05.2018, 09:40
Goebbelsiku gryfiński piszący imiona małą literą – DEBILOWATY DECYDENT NIE WIE, ŻE PO POŁUDNIU SĄ POCIĄGI I AUTOBUSY A WIECZOREM JUŻ NIE????

Jaki chorym psychicznie człowiekiem trzeba być, żeby argumentować "nie było komunikacji po koncercie - to nie było ludzi, którzy chcieli z niej skorzystać"???
POtęga
POtęga 06.05.2018, 13:30
Ludzi którzy przyjechali w dzień pociągami i autobusami nazywasz debilami bo nie wiedzieli że w nocy transport nie kursuje?

No nawet jak na maciusia to ty POdłe bydlę jesteś
do podłego bydlaka!
do podłego bydlaka! 06.05.2018, 14:45
Polaku i katoliku byłeś w kościele? Jesteś dumny z siebie?

Potęga Dzisiaj, 13:30
No nawet jak na maciusia to ty Podłe bydlę jesteś
Poznasz Hitlera po Goebbelsie jego...
Poznasz Hitlera po Goebbelsie jego... 06.05.2018, 13:53
Podłymi bydlętami goebbelsiku gryfiński to są „mieciu” „tomuś” i „pawełek" koniecznie pisani małymi literami – BO UWAŻAĆ PRZYBYŁYCH NA KONCERT ZA DEBILI, ŻE „NIE PRZEWIDZIELI, ŻE WŁADZE GRYFINA NIE PODSTAWIĄ DODATKOWYCH AUTOBUSÓW” – TO TYLKO SCHIZOFRENIK MOŻE!!!

Kto mógł przewidzieć, że władze miasta nie podstawią autobusów po koncercie, tylko puszczą małą jedynkę?


Potęga Dzisiaj, 13:30 Ludzi którzy przyjechali w dzień pociągami i autobusami nazywasz debilami bo nie wiedzieli że w nocy transport nie kursuje?

No nawet jak na maciusia to ty Podłe bydlę jesteś
POtęga
POtęga 06.05.2018, 14:08
Każdy kto ma mózg ( a wiec ty niestety nie) mógł przewidzieć że jak jedzie na koncert i zamierza potem wrócić to we własnym zakresie musi ogarnąć sobie logistykę. Niby dlaczego władza za NASZE pieniadze miałaby organizowac wycieczki okolicznej patologii na DARMOWE koncerty???
"okoliczna patologia" - czyli uczestnicy Dni Gryfina?
"okoliczna patologia" - czyli uczestnicy Dni Gryfina? 06.05.2018, 15:25
I ta władza nazywa publiczność koncertu Sławomira "okoliczną patologią, co się na darmowe koncerty zjechała"?

TO JAK MOŻE MÓWIĆ, ŻE SIĘ DNI GRYFINA UDAŁY JAK - "PATOLOGIA ZA DARMOCHĘ SIĘ BAWIŁA"???
superego:)
superego:) 05.05.2018, 20:47
Grunt to przerośnięte ego - artykuł o braku pociągów i autobusów i braku dodatkowych parkingów - a on uparcie o "sukcesie władzy"...

I o "hienach" co ten sukces chcą zagłuszyć- jak w komunistycznym dzienniku telewizyjnym...
Wikidajło
Wikidajło 05.05.2018, 21:01
A ty dalej pitolisz to samo :)) Sukces władzy powtarzam jeszcze raz i to WIELKI !!! Czekam na ripostę............... ale nie poć się tak po się odwodnisz :)))
riposta:)
riposta:) 05.05.2018, 22:32
używając znanego suchara wicka "głupi sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem":)

WIĘC PISZ DALEJ O "SUKCESIE WŁADZY" POD TYM ARTYKUŁEM...
kasa misiu kasa
kasa misiu kasa 05.05.2018, 20:36
Ogólnie pomysł wypalił, ale organizacyjnie wypadli blado.
prawda
prawda 05.05.2018, 21:08
I o tym właśnie jest artykuł - nie ocenia poziomu artystycznego tylko opowiada o tłumach bez dodatkowych pociągów, parkingów i autobusów...
kupić im bilety i dać kieszonkowe
kupić im bilety i dać kieszonkowe 06.05.2018, 07:51
A Nikitiński nie zapewnił im nawet zakwaterowania ani wyżywienia. A gdyby to na koncert przybyło kilka milionów syryjczyków ? A gdyby to twoja matka przechodziła przez jezdnię a tych domów wczoraj tutaj nie było to byś własną matkę przejechał????


Co to za nieudolna władza skoro nawet nie potrafi każdemu potrzebującemu pampersa zmienić!!!!


Nikitiński musi odejść!!!!
do goebbelsika
do goebbelsika 06.05.2018, 09:45
Goebbelsiku gryfiński – musisz tu nazwisko wstawić wicka od oświaty? Nieważne, jak, byle nazwiska nie przekręcali?

A CO MA WSPÓLNEGO TRAGEDIA SYRYJCZYKÓW ZE SŁAWOMIREM?

ODBIŁO CI CAŁKIEM?
POtęga
POtęga 06.05.2018, 14:10
Sam widzisz że po twoich wpisach maciusiu każdy traktuje cie jak ofiarę ataku chemicznego bo przecież ta plantacja galarety tak sama ci się nie zlasowała
poznasz Hitlera po Goebbelsie jego...
poznasz Hitlera po Goebbelsie jego... 06.05.2018, 14:43
Goebbelsiku gryfiński piszący imiona małą literą - co wciągacie razem z kolegami, że tak się WASZE "GALARETY LASUJĄ"?
Wykidajło
Wykidajło 05.05.2018, 20:28
Ale tu pitolicie podrzucił wam temat redaktor:) Oj tak on jest specjalistą o takich sensacji. Byłem widziałem i jakoś nie miałem wielkiego problemu z wydostaniem się z miejsca wydarzenia. Tłum jak na każdej tak dużej imprezie. A wy zaraz jak hieny. Chcecie zagłuszyć sukces władzy bo impreza była przednia. Zaliczam ją do bardzo udanych a świadczy o tym udział tak dużej ilości ludzi. Brawo organizatorzy czekamy do drugiego roku na następne Dni Gryfina !
do hieny władzy:) - nie pitol
do hieny władzy:) - nie pitol 05.05.2018, 20:47
„sukces władzy”? a mnie się wydawało, że ludzie na Sławomira przyszli a nie na tercet – ale może się mylę:)

Wykidajło Dzisiaj, 20:28 A wy zaraz jak hieny. Chcecie zagłuszyć sukces władzy
egal
egal 05.05.2018, 20:35
Wykidajło kompletnie nie zrozumiałeś artykułu. Przecież on nie jest o "wydostaniu się z miejsca zdarzenia"... :))))))))))))))
Wykidajło
Wykidajło 05.05.2018, 20:49
Dobrze że ty zrozumiałeś :))) Tylko dlaczego piszesz nie na temat ??? Który to już nick koleżko ????
A ty wiesz, co jest tematem artykułu, że pouczasz innych?
A ty wiesz, co jest tematem artykułu, że pouczasz innych? 06.05.2018, 00:58
"koleżko" - tropicielu cudzych nicków - a ty zawsze pod tym pisałeś:)?
Nie trzeba wielkiej inteligencji, żeby zrozumieć że ilość osób na koncercie Sławomira - szczególnie osób spoza Gryfina kompletnie przerósł organizatorów!
petr
petr 05.05.2018, 18:16
Dobrze że nie poszedłem na to kufno bo z opinii znajomych nie było na co i po co iść.
szkoda ludzi spoza miasta
szkoda ludzi spoza miasta 05.05.2018, 19:10
Zapomnieli odpowiednio wcześnie dogadać się z PKS i PKP i podstawić pociągi i autobusy! Zawsze po dniach Gryfina były - nawet w ostatnich latach już za Sawaryna!
rowerzysta
rowerzysta 05.05.2018, 21:08
W jedną stronę potrafili przyjechać a z powrotem nie potrafią wrócić?


Po co nam tacy "goście" inteligentni inaczej?
od 2014 mamy ten problem:) Po co nam tacy goście inteligentni inaczej:)
od 2014 mamy ten problem:) Po co nam tacy goście inteligentni inaczej:) 06.05.2018, 00:57
Zamiast wymieniać trzy razy meble w sali ślubów warto pomyśleć, ŻE LUDZIE ZJEŻDŻAJĄ NA TAKĄ IMPREZĘ STOPNIOWO, ALE WYJEŻDŻAJĄ MASOWO O JEDNEJ PORZE...

Wystarczy być na jakiejś masowej imprezie z prawdziwą organizacją...
pogarda
pogarda 05.05.2018, 23:32
Obrażanie ludzi, którzy korzystają z komunikacji publicznej jest typowe. Jak pogarda dla „roszczeniowej klienteli”
Wyborca
Wyborca 05.05.2018, 17:49
Dni Gryfina bardzo udane, świetne wręcz, artykuł jak artykuł, najważniejsze, że po pierwsze artystycznie bomba, po drugie mnóstwo zadowolonych ludzi, po trzecie dyżurni makontenci w formie.
artykuł o braku pociągów, autobusów i parkingów a nie "artystycznej bombie"…
artykuł o braku pociągów, autobusów i parkingów a nie "artystycznej bombie" Sławomirze:) 05.05.2018, 19:28
Można mówić o Sławomirze, że znany, że sławny, nawet że się podoba – ale „artystyczna bomba”?
Nawet sam o sobie nie mówi, że jest „artystyczna bomba” tylko że gra to, co ludziom się podoba...

No ale fachowiec od atomowego referendum "artystyczną bombę" zadekretował:)
Jb
Jb 05.05.2018, 20:16
Znany hi hi hi Łysa pala z wonchami idol z jednej piosenki padne zaraz!!!!!
Sławomir - "artystyczna bomba":)
Sławomir - "artystyczna bomba":) 06.05.2018, 10:50
Jak komuś nie przeszkadza "szkoła muzyczna" w wylęgarni drobiu i stołówce, gdy w likwidowanym gimnazjum jest aula ze sceną - to i SŁAWOMIR JEST "ARTYSTYCZNĄ BOMBĄ":)

Wyborca Wczoraj, 17:49 najważniejsze, że po pierwsze artystycznie bomba
A Energetyk zdegradowany...
A Energetyk zdegradowany... 05.05.2018, 17:40
Berlin, Warszawa? Ty byłeś na meczu albo koncercie na Narodowym? Bzdury gadasz – nawet Szczecin po meczach Pogoni sprawniej rozładowują!
"jakoś to będzie"
"jakoś to będzie" 05.05.2018, 18:19
"jakoś to będzie" - taktyka władzy. Zero organizacji, bo nie przewidzieli, że na Sławomira zjedzie wiele osób. Ani pociągu, ani jedynki ani parkingów!

Tu jest artykuł nie o koncercie (Sławomir może się podobać, lub nie - ale jest to medialnie głośna postać), tylko o przygotowaniu organizacyjnym!

Dobrze że to było spokojne wyjście, bo jakby była ewakuacja, panika - strach się bać!
wikidajło
wikidajło 05.05.2018, 20:32
To jeszcze się nie wydostałeś :)))) Gdzie jesteś podjadę po ciebie :))
do "hieny władzy":)
do "hieny władzy":) 05.05.2018, 20:49
A ty dopiero wytrzeźwiałeś, że proponujesz podwózkę po koncercie z czwartku?
Nie wybaczymy odejścia od koryta i będziemy jechać
Nie wybaczymy odejścia od koryta i będziemy jechać 05.05.2018, 17:39
Świetna impreza, takie są fakty, tym co od 3 lat wyją tu z rozpaczy, z cedyńskim recenzentem na czele, chodzi o to samo zawsze, to takie czytelne, że aż banalne.
"trzymamy się kurczowo "koryta"?
"trzymamy się kurczowo "koryta"? 05.05.2018, 18:11
Pawełku - "wyją z rozpaczy" "dziennikarz na usługach" - CZY TY OPISUJESZ WASZE PRZEGRANE W WYBORACH POPRZEDNIEJ KADENCJI?

Myślisz, że manipulacja w BIPie z sesjami rady poprzednich kadencji zabierze ludziom pamięć?
Olo
Olo 05.05.2018, 17:30
Dlaczego tak trudno umieścić tu komentarz pozytywny? Panie redaktorze?
geniusz od czatów poprawianych po zakończeniu????
geniusz od czatów poprawianych po zakończeniu???? 05.05.2018, 18:47
Może zapomniałeś odświeżyć stronę, geniuszu, skoro o 17.30 się rzucasz, że nie ma twojego wpisu z 17.26?
Olo Dzisiaj, 17:26 - a ty o 17.30 pytasz? Odlot:)
Olo Dzisiaj, 17:26 - a ty o 17.30 pytasz? Odlot:) 05.05.2018, 18:16
Odbiło ci? Nie chwalą władzuni - znaczy się usuwają komentarze? A może trudno chwalić widząc brak środków transportu - były nawet w poprzednich latach tej kadencji!!!
Normal
Normal 05.05.2018, 17:41
Bo Gryfino ma być przedstawiane w negatywnym świetle, takie jest zadanie i będzie wykonywane.
koszmar przeszłości...
koszmar przeszłości... 05.05.2018, 18:34
powiedział Mietek do Pawła o gazecie Tomka w roku 2012...

Normal Dzisiaj, 17:41 Bo Gryfino ma być przedstawiane w negatywnym świetle, takie jest zadanie i będzie wykonywane.
zapracował i ma fuchę...
zapracował i ma fuchę... 06.05.2018, 00:50
O tak, gdyby w poprzedniej kadencji władze zapomniały dogadać z koleją i autobusami dodatkowe kursy to przecież redaktor Miler w gazecie a pozostali dwaj na sesji rady roznieśliby - niezależnie, jakie gwiazdy i jaka zabawa byłaby na imprezie!
Olo
Olo 05.05.2018, 17:26
W Szczecinie, Warszawie, czy Berlinie po dużych koncertach też zawsze są korki !Zamiast krytykować, może by po prostu przyznać, że to był sukces! Po prostu sukces! Mnóstwo zadowolonych ludzi!
Maciej
Maciej 05.05.2018, 21:12
W Cannes nigdy nie widziałem ani korków ani miejskich autobusów a mimo tego imprezy były udane że heeee heniek nie siada
a skąd w Raciechowicach korki i MIEJSKIE autobusy - jak to wieś???
a skąd w Raciechowicach korki i MIEJSKIE autobusy - jak to wieś??? 06.05.2018, 00:52
Paweł – tobie się Raciechowice z Cannes pomyliły – ale widać tak się tam bawicie, że odlatujecie...
"jakoś to będzie"
"jakoś to będzie" 05.05.2018, 18:14
Byłeś kiedykolwiek? Widziałeś organizację ruchu, podstawione środki transportu, zwiększoną częstotliwość kursów? Nie opowiadaj tępo bzdur!

Dobrze, że nie doszło do tragedii - bo gdyby ten tłum rzucił się w panice, to byłoby strasznie - zero organizacji!

dwóch rzeczy jednocześnie nie ogarnęli
dwóch rzeczy jednocześnie nie ogarnęli 05.05.2018, 16:18
Nie da się ukryć - władza nie przewidziała, że tylu ludzi może przyjechać z zewnątrz i zwyczajnie nie przygotowały się do tego!
Brak dodatkowych tymczasowych parkingów, brak wskazówek dla przyjezdnych, wreszcie coś, co do tej pory się nie zdarzało - BRAK DODATKOWYCH JEDYNEK I POCIĄGÓW - ONE BYŁY NAWET ZA SAWARYNA!

A gdy zwraca się uwagę - atak, jakby obrażono uczucia religijne!

Albo wypieranie i wbrew zdjęciom, artykułowi, filmowi - "było świetnie zorganizowane".
Nie było - nawet zakazu wjazdu na Parkową nie zdjęli.
Więc kto przyjechał z zewnątrz miał dyskomfort łamiąc przepisy ruchu drogowego...

A wystarczyło jakieś wskazówki, jakiś dodatkowy parking oznakować choćby tymczasowo.
Normal
Normal 05.05.2018, 17:43
Akurat jakbyś popatrzył to zauwzżyłbyś i dodatkowy paking i kierujących ruchem, ale trzeba się wysilić.
piłeś - nie jedź:)
piłeś - nie jedź:) 05.05.2018, 18:44
Jak ktoś „zauwzżyłby" to lepiej żeby nie wsiadał do samochodu – a dodatkowych autobusów czy pociągów nie było...

A tak przy okazji - A GDZIE TEN DODATKOWY PARKING BYŁ???
prawda
prawda 05.05.2018, 17:41
Jakby przyszło im rozładować tłum z naprawdę dużej imprezy chyba doszłoby do tragedii!
Kopa w doodę
Kopa w doodę 05.05.2018, 21:15
Ty to jesteś jedna wielka tragedia a mimo tego i tak cię rozładowali
to ci gwiazdy!
to ci gwiazdy! 06.05.2018, 00:54
Dodę też mieli zaprosić? Tylko z kopami uważajcie damscy bokserzy - ona odda!!!

Kopa w doodę Wczoraj, 21:15
Tacyt
Tacyt 05.05.2018, 15:35
Świetna impreza, bardzo sprawna organizacja.
a coś na temat artykułu?
a coś na temat artykułu? 05.05.2018, 16:10
Niezłe ego masz, żeby brać na nick rzymskiego historyka i moralizatora. Tylko Publius Cornelius Tacitus charakteryzował się dużą konkretnością i zwięzłością odpowiedzi. Nie bardzo pasuje...
Tacyt
Tacyt 05.05.2018, 17:44
Taki mam styl, świetna impreza.

Pozostałe