Tak bawiliśmy się w wesołym miasteczku podczas Dni Gryfina 2018 [WIDEO, FOTO]

  • 05.05.2018, 21:59 (aktualizacja 05.05.2018, 22:20)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tak bawiliśmy się w wesołym miasteczku podczas Dni Gryfina 2018 [WIDEO,…
Ci, którzy przybyli na Dni Gryfina odbywające się od 1 do 3 maja 2018 r., oprócz obejrzenia występów na scenie, mogli także skorzystać z wielu innych atrakcji przygotowanych przez organizatorów majówki. Wiele emocji, zwłaszcza najmłodszym, dostarczał lunapark JOPEX z Czech.

Tłumy przewinęły się przez wesołe miasteczko podczas trzech dni święta miasta.

Powspominajmy, jak się bawiliśmy i obejrzyjmy zdjęcia oraz pięć filmików:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (71)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ewelina
Ewelina 07.05.2018, 09:35
Niektórych poniósł melanż...
urwis
urwis 07.05.2018, 07:02
Kiedyś na kortach to były imprezy.Były zapraszane kabarety oraz solowi kabaretowi wykonawcy.Pamiętam Gajosa ze swoim monologiem hehehe..Każdy siedział,śmiał się i oglądał z zapartym tchem.Nie było wolnych miejsc ludzie stali ale oglądali od rana do wieczora.Były zapraszane nawet zespoły Discopolo ale nie pokroju tego cykcyka czy jak mu tam.ten to może grać na imprezie dla koła gospodyń wiejskich w Bartkowie.Wszystkim się podobało,wszyscy się bawili,wszyscy byli zadowoleni.A teraz sama chała.Panie Mietek jeżeli się wszystko opiera o koszty a na pewno się opiera to moim zdaniem jak ma się organizować byle co to lepiej nic nie organizować.Albo odkładać pieniądze i organizować co 2 lata.Raz a porządnie.
sowa
sowa 06.05.2018, 12:34
Wszak miasto nam pięknieje jak rzekł burmistrz Sawaryn. A mieszkańcy bardzo dziękują:) Słaniamy się na nogach za te dary. Szkoda tylko, że denna władza ma więcej szczęścia niż rozumu bo pieniedzy z Unii nie potrafi wydebić chocby na pałacyk pod lwami czy mury.Ale co tam, będzie ruina to bedzie na klejna wojenke i pienieadze z budżetu.
macius wykopany
macius wykopany 06.05.2018, 13:16
szkoda rze ta bezdenna wladza potrafi zrobic najfspanialszom majufke w wojeuctfie a niepotrafi wyludzic piniendzy z unii na fczasy f kannes czy zabetonowanie brzegu zeki , wienc niePOzostaje mieszkancom nic innego jak pszywrucic jesienion rzondy fahofcuf i wizjoneruf
dsgwsreyg
dsgwsreyg 06.05.2018, 12:26
Bardziej podobały mi się imprezy na kortach.
tom
tom 06.05.2018, 12:02
To wesołe miasteczko to jedno wielkie nieporozumienie.
Prawda
Prawda 06.05.2018, 11:51
Dni Gryfina wkroczyły w politykę. Same negatywne skojarzenia odważnych, zgorzkniałych. Niedocenionych?
macius wykopany
macius wykopany 06.05.2018, 13:18
nodokladnie tak jak siem rospisales wienc czeba POgonic tyh burmiszczuf co to se takimi imprezami kupujom elektorat
Siara
Siara 06.05.2018, 12:25
Ale Ty mnie chłopie zaimponowałeś...
mama
mama 06.05.2018, 08:41
Te filmiki są kręcone tuż przed koncertem,to i ludzi już było sporo. Na wesolym bez koncertów było pusto.
macius wykopany
macius wykopany 06.05.2018, 13:20
to dosc dziwne rze jak nie bylo ludzi to bylo dosc pusto bo f heniowym POrcie dla cztereh statkuf wycieczkowyh i jednego wodolota to zafsze som tlumy
Druh Boruh
Druh Boruh 06.05.2018, 08:17
Jakie Gryfino, takie i to całe miasteczko jak z 98 roku. "Na klepisku" powinno się to nazywać. Albo "wyrwidoły".
biger
biger 06.05.2018, 01:09
A czy to Raciechowice wygrały przetarg na stoiska z konsumpcją?
Do biger
Do biger 06.05.2018, 07:58
Raciechowice nie wygrały przetargu tylko dostały w prezencie cha cha
ruleta
ruleta 06.05.2018, 12:26
To dla jednych prezenty a dla drugich figa z makiem?
Adrian Jr.
Adrian Jr. 06.05.2018, 00:16
Filmiki oddają klimat dobrej zabawy. Pozdrawiam Redakcję!
Bożena
Bożena 05.05.2018, 22:31
Atrakcji dużo w wesołym miasteczku i fajne, ale strasznie drogie.
sknera
sknera 06.05.2018, 13:22
Idz do roboty w Zalando to będzie cię stać na wszystko

Pozostałe